Czy to początek końca rządu PiS? „Jak mam się czuć bezpiecznie, jak za każdym rogiem stoją oni?” Internet wrze

Imigranci na Śródmieściu w Warszawie. / Fot. Twitter Zuzanna Trela
Imigranci na Śródmieściu w Warszawie. / Fot. Twitter Zuzanna Trela

Jedna z użytkowniczek Twittera wstawiła zdjęcie z dzisiejszego wieczoru na warszawskim Śródmieściu, na którym widać grupę obcokrajowców. – Jak kobieta ma się czuć bezpiecznie w Warszawie, gdy prawie za każdym rogiem czai się grupka imigrantów? – pyta Zuzanna Trela.

Rozumiem, że mam wierzyć na słowo @pisorgpl, że akurat ci, których sprowadzają zostali wychowani wbrew swojej kulturze i szanują kobiety? Zdj. sprzed 5 min – napisała.

Przeglądając portal społecznościowy widać niesamowitą solidarność społeczeństwa przeciwko bezczelnym kłamstwom prorządowych mediów oraz polityków PiS w sprawie imigrantów. Wyjątkiem oczywiście są członkowie KOD i totalnej opozycji, ale oni już dawno odlecieli dla normalnych ludzi na inną planetę.

Z samych deklaracji rządu wynika, że imigranci muszą być sprowadzani. Jedna z kobiet pyta: kto tu kłamie?

Co ciekawe, oburzenie widać także wśród osób, które – jak deklarują – wspierały jeszcze do dzisiejszego dnia PiS.

Niezwykle ciekawym jest też fakt, że mimo zmasowanej partyjno-medialnej akcji propagandowej w dniu dzisiejszym, strona rządowa nie chciała spotkać się w Krzysztofem Bosakiem, który ostatnio prowadzi krucjatę przeciwko kłamstwom rządowej retoryki w sprawie sprowadzania imigrantów.

Czy w końcu Polacy zjednoczą się przeciwko PO-PiS-owi?

Źródło: twitter.com