PiSowcy w panice. W mediach społecznościowych rozpoczęli masową akcję zakłamywania informacji o ściąganiu muzułmańskich imigrantów

Jarosław Kaczyński, imigranci. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński, imigranci. Foto: PAP

PiS rozpoczął wielką akcję propagandowa, która ma przykryć informacje o masowym ściąganiu imigrantów w tym muzułmanów. Twitter dosłownie zalany został wpisami pisowskich polityków na temat polityki imigracyjnej. Aktywiści dostali jakich przekaz z centrali, by przeprowadzić akcję zaprzeczania faktom.

W poniedziałek w TVP1 wyemitowano program Janka Pospieszalskiego ” Warto rozmawiać” poświęcony napływowi imigrantów do Polski. Politycy PiS stchórzyli i mimo zaproszenia nie pojawili się w programie. Teraz postanowili nadrobić i rozpoczęli akcję propagandową mająca przykryć informacje o masowym ściąganiu imigrantów w tym także z takich muzułmańskich krajów jak Bangladesz, czy Uzbekistan.

Na osi czu Twittera jeden po drugim wyskakują ich wpisy mające zakłamać rzeczywistość i określające informacje o napływie imigrantów i polityce rządu jako ‚fake news”. Internauci nie zostawiają na nich suchej nitki.

W sukurs PiS-owi przyszły oczywiście sprzyjające mu media. Portal niezależna.pl włączył się do propagandowej akcji publikując artykuł „Imigranci masowo przyjadą do Polski? – FAKE NEWS! Jest dementi polityków PiS”. W akcji uczestniczy PAP, po którym niezależna.pl powtarza zapewnienia europosła Poręby, iż rząd nie ma projektu „masowego ściągania imigrantów”.

Zrzut z ekranu. Źródło: niezależna.pl

Trudno uwierzyć w jakąś spontaniczną akcję. Wszystko to jest nieudolne, grubo ciosane jak spod topora, ale najwyraźniej skoordynowane. Politycy PiS zorientowali się, że mogą utracić głosy tych, którzy nie chcą w Polsce powtórki zachodniego szaleństwa multikulti.

21 KOMENTARZE

 1. ▌▌Ważne rozróżnienie: zwróćcie uwagę, kiedy politycy PiS mówią o NIELEGALNYCH migrantach — wtedy faktycznie w sercu mogą czuć, że mówią prawdę.

  Oszczędny stosunek do prawdy polega na tym, że trwają prace nad ZALEGALIZOWANIEM masowej migracji do Polski.

  • ▌▌Oczywiście nie da się jednocześnie zjeść ciastka — i mieć ciastka.

   .

   Obcy przybysze z obcych krajów pozwalają stosować skuteczne metody, których nie wypada stosować wobec swoich, między innymi podatek pogłówny:

   Każdy przybysz już od granicy powinien płacić za każdy dzień pobytu w Polsce (potwierdzenie opłaty dostępne choćby na telefonie na wypadek kontroli, zwrot nadpłaty w każdej chwili przy wyjeździe), a w zamian otrzymywałby pełnię praw obcego przybysza, w tym do pracy — żadnej dodatkowej biurokracji z wydawaniem zezwoleń itp. machiną biurokratyczną — także tą dziś nieuniknioną po stronie pracodawców — co najmniej podwajającą koszty!

   .

   Stała opłata == podatek pogłówny jest cudowną receptą na wiele generowanych przez przybyszów problemów oraz na obecne koszty ich obsługi przez dodatkową machinę biurokratyczną.

   Pracujący oczywiście chcieliby wrzucić opłatę w zarobki, a więc stała opłata broni rynek przed najazdem tych najmniej wykwalifikowanych, blokujących nasze sfrustrowane niziny przed dostępem do rynku pracy — przed „ssaniem” ich przez rynek pracy, a zarazem jest praktycznie zerową barierą dla przyjazdu specjalistów: lekarzy, informatyków, mistrzów zawodu… Kto nie pracuje — to wyjeżdża (np. gdy przyjdzie dekoniunktura!), a nie umiera z nudów siedząc z czterema żonami na socjalu.

   Państwo powinno redukować koszty transakcyjne, a więc proste, sprytne, zwinne, jednolite dla wszystkich struktury po najniższych kosztach najskuteczniej napędzają niesamowity boom gospodarczy — zyski, płace, zatrudnienie, majątek…

   • ▌▌Oprócz tego potrzebna jest skuteczna polityka antygettoizacyjna (wedle wielokrotnie potwierdzanej w badaniach zasady, iż pojedynczy człowiek dostosowuje się do swojego otoczenia, jednak zwarta wspólnota narzuca swoje reguły nawet państwu).

    Chyba nikt nie zaproponował jeszcze skutecznych rozwiązań, ale możnaby pomyśleć o jakichś mechanizmach zachęcających do rozproszenia.

    Np. obserwacja kilku czynników społecznych i gdy choć jeden z nich na danym terenie osiągnie próg alarmowy — wszystkie z automatu zostają usztywnione, a restrykcje zaostrzone.

    To może być liczba obcojęzycznych dzieci w szkołach, liczba uczestników obcych praktyk religijnych, liczba uczestników w obcej placówce kulturalnej, wniosków o azyl itp. statystyki.

    Po osiągnięciu progu następuje zatrzymanie pozwoleń na cokolwiek nowego, a dzieciom z obowiązkiem szkolnym nie dostarcza się specjalnych wygód językowych czy kulturowych.

    Nie podoba się? To wypad.

    • ▌▌Obcy przybysze pozwalają stosować i inne skuteczne rozwiązania, których nie stosujemy wobec swoich, np. odpowiedzialność zbiorowa:

     Jeśli ktoś „zapracował sobie” na deportację — to deportacji podlega również:
     ● cała jego rodzina;
     ● wszyscy przyjezdni współmieszkańcy z miejsca zamieszkania.

     A jeśli tylko są jakiekolwiek poszlaki, to także z miejsc pracy:
     ● rekomendujący do pracy deportowanego;
     ● rekomendowani przez deportowanego;
     ● ten sam kraj, to samo wyznanie, ten sam krąg znajomych, co deportowany.

     Chodzi o to, by nie było jakichkolwiek kibiców wrogiej działalności — tu ma być kapowanie jeden na drugiego…

  • Przeczytalem wpisy powyzej i tylko Czarnecki uzyl sformulowania „nielegalni” prawdopodobnie z rozpedu bo to glupek jest i choragiewka polityczna. Pozostali mowia o naplywie imigrantow. A wiec nie poslowie tylko jeden posel. Neo-endecka falanga manipuluje nie gorzej od Michnika. A prace nad „zalegalizowaniem masowej imigracji” to wyssales z brudnego palucha tworcy korwinizmu-mikkizmu.

   • Ryszard Czarnecki robi idiotów ze społeczeństwa. Polacy nie mówią o nielegalnych emigrantach. Polacy mówią o emigrantach zarobkowych tj. islamistach, hindusach i z innych krajów zwanych krajami kultury gwałtu, którym Urzędy Wojewódzkie wydają pozwolenia na prace a ambasady RP wizy do Polski.
    Widać, że R. Czarnecki to Cwaniak+

 2. Przecież prezesik powiedział że w Polsce będzie dokładnie jak na zachodzie. Czyli zamachy i totalny syf

  • ▌▌Nawet lepiej, niż na Zachodzie — w końcu to on postulował powstanie EuroWehrmachtu, który miałby tego pilnować, coby hodowane bydło nie podskakiwało.

   • Jebal was pies neo-endecka choloto. Szarpali wasi przodkowie (a wlasciwie to ci co pod nich sie podszywacie) „Dziadka” za nogawki, a jak dostali kopa to wyli na caly swiat.
    Teraz wam tez sukinsyny nalezy sie tylko kop.

   • ● „19 XII 1984 r. przebywał w Płocku b. I. sekretarz KC PZPR Stanisław Kania. Na spotkaniu z kadrą kierowniczą «Petrochemii» powiedział m.in.: «Nie myślcie, że sytuacja w Polsce się zmieni. Jesteśmy przygotowani do jej utrzymania przy użyciu wszelkich dostępnych środków, łącznie z interwencją zewnętrzną».” — „SI Małopolska” nr 4, 1985.

    • „Socjalizmie”, skąd masz te wszystkie wyrywki z gazet cytowane tutaj na wyrywki?

     • ▌▌Oryginalna prasa, książki, Internet — po czym zbiórka najcenniejszej wiedzy o świecie w swoich zasobach. Warto, bo niesamowicie rozszerza rozumienie otaczającej nas rzeczywistości.

      Zresztą: historia jest nauką życia.

 3. A Po siedzi cicho zamiast wykorzystać wprowadzenie migrantów przez PiS. np ze pis oszukał wyborców alenie powiedzą tego bo sami będę sprowadzac

  • do „kamil” : kiedy szpak już zacznie jebać bociana, względnie kiedy zamienimy siekierkę na kijek.

 4. Niech zaczną wysyłać masowo Polaków do okulisty, bo to co widzimy na polskich ulicach świadczy o czymś zupełnie przeciwnym. Chyba, że to taka gra słów, nie przyjmują „nielegalnych”, lecz hurtowo ściągają tzw. „pracowników”. Tylko, że po krótkim czasie okaże się, że ci „pracownicy” nie pracują, bo nie posiadają kwalifikacji, bo są chorzy, bo się nie mogą zaadaptować, bo…, ale rodziny, liczne rodziny sprowadzą, a jakże. I całe towarzystwo na socjal.

  • ▌▌Albo może potrzebny będzie portal zdjęciowy, który nadsyłanymi zdjęciami z polskich miast naocznie będzie obalał kłamstwa wrogów Partii Socjalistycznej!?

   Nawet TVP przytulając się do obcych migrantów potrafi zadać kłam fake newsom wrogów PiS-u!

   .

   ● „«— Kredyt zaufania, którym Partia darzy społeczeństwo, ma swoje granice» — tow. Tadeusz Porębski na III Kongresie Nauki Polskiej.” — „Tygodnik Mazowsze” nr 162, 1986.

   .

   ● „«— Hamulcem postępu jest nadmiar zasad demokracji» — tow. Edmund Dąbrowski z Lublina na Krajowej Konferencji Delegatów na IX Zjazd PZPR.” — „Tygodnik Mazowsze” nr 82, 1984.

 5. Emigranci zarobkowi powszechnie są na ulicach polskich miast, kawiarniach, pubach, restauracjach, zamiast w pracy są wszędzie, ale nie w pracy, i jadą dodatkowe tabuny obcych nam kulturowo ludzi.

  PIS popełnia błędy, dokładnie te same błędy co stara Europa ściągając obcych kulturowo emigrantów dla chwilowej korzyści gospodarczej, niby do pracy, którzy w następnych pokoleniach siedzą na socjalu i demolują, podpalają, niejednokrotnie mordują i terroryzują całe społeczeństwa.
  Niby przyjeżdżają do pracy, a później jest jak zawsze, ich dzieci podpalają Europę.
  Podobnie jest z Ukraińcami i Żydami, których PIS osiedla w Polsce, dając im mandat wyborczy do ręki.
  Wraca całe zło powodowane mniejszościami narodowymi z czasów II RP, jak ukraińska, czy żydowska. Dodatkowo ubogacone innymi wrogimi nam Polakom nacjami, bez żadnego związku z religią chrześcijańską, z naszą kulturą, z tym co od wieków oznaczało – Polska.
  Pomimo zapewnień wyborczych PIS tworzy tęczowy tygiel obcych nam ludzi w Polsce, i których nie chcemy, dokładnie tak jak umawialiśmy się z PiS przy urnach wyborczych.
  Jest to krótkowzroczność PIS dla chwilowego zysku, czy raczej wysublimowane wyrafinowanie żydokomuny?
  Z zasady, nie głosuję na tych co kłamią!

  oraz,
  Tajny szczyt w Marrakeszu. Polski rząd w tajemnicy podpisał deklarację wspierającą imigrację. Węgry odmówiły.
  marucha.wordpress.com/2018/08/11/tajny-szczyt-w-marrakeszu-polski-rzad-w-tajemnicy-podpisal-deklaracje-wspierajaca-imigracje-wegry-odmowily/

  i wreszcie,
  Szwajcarski uniwersytet: Imigranci wykańczają gospodarkę. Korzyści z ich przyjmowania są bardzo krótkie i złudne
  nczas.com/2018/09/03/szwajcarski-uniwersytet-imigranci-wykanczaja-gospodarke-korzysci-z-ich-przyjmowania-sa-bardzo-krotkie-i-zludne/

  również,
  Krzysztof Karoń ws. antypolonizmu: Do Polski ma przyjechać 3 mln Żydów i zarządzać Polakami?!
  youtube.com/watch?v=vbYuAYA4q3M&feature=youtu.be&t=792

  Czeczeńscy imigranci biją Polaków w Białymstoku, a urząd ich kryje!
  nczas.com/2018/09/06/to-juz-sie-dzieje-czeczenscy-imigranci-bija-polakow-w-bialymstoku-a-urzad-ich-kryje/

  Cała Warszawa mówi, że pełno jest w mieście cudzoziemców – a media milczą
  dzienniknarodowy.pl/polka-ze-szwecji-cala-warszawa-mowi-ze-pelno-miescie-cudzoziemcow-a-media-milcza-wideo/

  Gadowski: Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz Arabów
  dzienniknarodowy.pl/gadowski-warszawa-pelna-hindusow-ludzi-bangladeszu-pakistanu-nepalu-oraz-arabow-wideo/

  Szlachtowicz: „Morawiecki sprawił, że imigranci chodzą po ulicach polskich miast!” – kilka słów o tym jak PiS oszukał
  dzienniknarodowy.pl/szlachtowicz-morawiecki-sprawil-ze-imigranci-chodza-ulicach-polskich-miast-slow-o-tym-pis-oszukal/

  Multikulti+ czyli jak Prezes Kaczyński podmianę ludności Polski przyspieszył
  dzienniknarodowy.pl/fedorowicz-multikulti-czyli-prezes-kaczynski-podmiane-ludnosci-polski-przyspieszyl/

 6. Izrael – 8 mln ludności, tam nie importuje się żadnych emigrantów z plemiennych krajów kultury gwałtu i terroru, wręcz przeciwnie, płaci tym którzy w jakiś sposób znaleźli się na terenie Izraela aby bezpowrotnie opuścili ich kraj.
  Całkiem odwrotnie jak polska żydokomuna !!!!!!!!!!!!!!

 7. Jakie fakenews? Wystarczy przejść się ulicą, aby zobaczyć szwędaczy.

 8. Trzeba głosować na ruchy narodowe ! Odsunąć żydów od władzy bo wpędzą nas w wojnę rasową! Po wyborach stanie się „niby tragedia” taka, że kolejnej fali migrantów nie powstrzymamy i zaleją nas nie muzułmanie , ale specjalnie do terroru wyszkoleni, ze spranymi mozgami terroryści, którzy będą uważać się za muzułmanów niby ! Nie ma zamachów terrorystycznych póki co ale nie mogą powstrzymać pojedynczych przypadków ataków i gwałtów , chcą poczekać do wyborów do PE i jak wygrają to zacznie się znowu terror!

 9. Każdy polityk, który mówi że nie ma rozrszerzonej imigracji do Polski czy legalnej czy nie powinien stanąć przed sądem jeśli okaże się że kłamał i dostać conajmniej 10 lat łagrów u ruskich za zdradę narodu.

Comments are closed.