Co za sadysta! Katował psa bez litości. Zęby spiłował mu szlifierką! „Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze”

Katował psa bez litości. Zęby spiłował mu szlifierką!
Katował psa bez litości. Zęby spiłował mu szlifierką! "Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze"/ Facebook

Co to za sadysta! Funkcjonariusze z Komendy powiatowej w Rawie Mazowieckiej zatrzymali pijanego sadystę, który w okrutny sposób znęcał się nad zwierzęciem. Bezmiar tego okrucieństwa wręcz nie mieści się w głowie. Jak wskazują pracownicy Fundacji Dla Szczeniąt Judyta mężczyzna m. in. spiłował mu zęby szlifierką i miał wykręcać kombinerkami sutki zwierzęcia. „Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze”.

„Wiele interwencji już za nami, lecz ta powoduje, że łzy lecą ciurkiem. Widać korzenie zębów, widać, że jego kat, który do tej chwili notorycznie się nad nim znęcał, spiłował swojemu psu zęby szlifierką. Pies zamknięty w komórce, wystraszony, przerażony, boi się każdego ruchu człowieka.”

„Bez dostępu do wody i jedzenia. Pierwszy raz widzieliśmy, jak pies płacze. Jego Pan w chwili interwencji i zatrzymania przez policję leżał kompletnie pijany na podłodze” – czytamy we wpisie Fundacji Judyta.

„Policja, która spisała się na medal z Komendy powiatowej w Rawie Mazowieckiej zatrzymała oprawce psa.  Obecnie jedziemy z psiakiem do lecznicy gdzie będą wykonane konieczne oględziny psa. Jutro dalszą diagnostyka, ponieważ pies może mieć wiele obrażeń wewnętrznych niewidocznych gołym okiem. Znaleźliśmy również ślady wyrywania sutka psa kombinerkami.”

Oprawca psa, gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty.

Nczas.com/

17 KOMENTARZE

 1. Temu „oprawcy”,może też by się przydały”pieszczoty”kombinerkami,resztę proponuje w imadlo.

 2. Dlatego nowela ustawy o ochronie zwierząt jest potrzebna i baczyć na żadnych futrzarzy tylko ją wprowadzać czym prędzej!!! Gdzie ta dobra zmiana dla zwierząt?!

 3. Wrzucić do klatki z psami szykowanymi do walk zarekwirowanymi innym bandziorom. Zrobią z tym śmieciem porządek, pożywią się. Ścierwo co po nim zostanie przerobić na pokarm dla psów: żywcem, jeżeli jakoś śmieć przeżyje.

 4. NIGDY NIE POWINNISMY NAZYWAC LUDZI ZWIERZETAMI, PONIEWAZ KOCHAJACA NATURA, KTORA MAJA JEST RZADKO SPOTYKANA U NIEKTORYCH LUDZI.

 5. Ja tylko zauważę, że sadyzm swoją nazwę zawdzięcza markizowi de Sade. Wyjątkowemu bohaterowi zbrodniczej rewolucji francuskiej, ktory będąc osadzonym w Bastylii potrafil tak podjudzić za pomoca swych protegowanych motloch, że ten szturmem zdobył Bastylię. W Bastylii oprocz tego zwyrodnialca osadzonych bylo jeszcze kilka osob. Jakis oblakaniec i kilku szulerow. W czasie szturmu zamordowano strzegących wiezienia 80 inwalidów i 40 Szwajcarow

 6. W libertarianizmie czy w innym korwinizmie-porypizmie tego typu zachowanie będzie w 100% legalne. Zwierzęta są taką samą własnością jak dom, auto czy ziemia i właściciel może z nimi zrobić absolutnie wszystko, bo pozwala na to święte prawo własności. To samo zresztą dotyczy dzieci, które wg Januszka Skurwy-Mikke są WŁASNOŚCIĄ rodziców. Rodzic będzie miał więc prawo swobodnego dysponowania swoimi dziećmi jako częścią własnego majątku, w tym również prawo do gwałcenia lub użyczenia do gwałtu innym zboczeńcom.
  MIKKIZM= pełna legalizacja pedofilii, zoofilii i wszystkich innych możliwych zwyrodnień. MIKKIZM=SADYZM=SATANIZM.
  Nic dziwnego, że Skurwy-Mikke znajduje poparcie wśród najgorszych ścierw i najbardziej zwyrodniałych gnoi.

 7. Chryste panie, czy ja dobrze widzę. Bo czytałam kilka razy. Ludzie tu musi być wreszcie rewolucja. I to my ludzie nie politycy bo mają w d… Psy. My naród solidarnie domagajmy się upublicznienia wizerunkow psychopatów. Ktoś kto zrobił swojemu pieskowi coś takiego nie cofnie się przed niczym. Pies wyjący z bólu czym się różni w cierpieniu od człowieka. Co mniej boli…dla własnego i przyszłych pokoleń bezpieczeństwa. Wszystkie psy obowiązek czipowania. Rejestracja suk, potomstwa. A takie dręczenie kara 100 000 zł i obowiązkowo wizerunek w gazecie i Internecie. Niech każdy wie jakiego ma sąsiada. I jak musi chronić się przed takim gnojem. Proszę państwa tacy pracowali dobrowolnie w Auschwitz.

  • Dlatego potrzebna jest publiczna chłosta. Postawić pręgierze i jazda. Kary pieniężne niewiele pomagają.

  • Pani Barbaro, pijaczek-sadysta-psychopata się takim wyrokiem-widmem nie przejmie – nie ściągną mu nic, bo jest wyłączenie spod egzekucji danej kwoty (minimum zarobkowe/wyżebrane/ukradzione), wizerunek w Internecie i gazecie ma gdzieś, bo nie ma komputera, z gazet ludzie zapomną po tygodniu, a w okolicy i tak wszyscy wiedzą.

   Pręgierz albo dyby.

 8. Co się tak napuszacie. może planował karmić psa kaszą manną i zęby nie były potrzebne.

 9. Widze komentarz podpisany moim imieniem, ktorego nigdy bym nie napisala. Nigdy nie bylam zwolenniczka rewolucji bo jest ona rowniez narzedziem w reku bandytow. Poza tym o 20:57 nie bylam w zasiegu mojego komputera. PROSZE O KONTROLE ALBO SKRESLENIE MNIE Z LISTY KORESPONDENTOW NAJWYZSZY CZAS.

Comments are closed.