Kim Dzong Un przyjedzie do Rosji. Putin zaprasza go osobiście

Kim Dzong Un na polu
Kim Dzong Un na polu/foto: twiiter

„Północnokoreański przywódca Kim Dzong Un może złożyć wizytę w dowolnym czasie” – powiedział Władimir Putin w trakcie plenarnego posiedzenia na Wschodnim Forum Ekonomicznym.

To już kolejne w ciągu kilku dni zaproszenie wysłane od władz Rosji do KRLD.

„Zapraszamy go, więc może przyjechać w dowolnym, wygodnym dla niego czasie” – mówił prezydent Federacji Rosyjskiej.

Zaproszenie wysyłane przez Kreml to oczywiście odpowiedź na wcześniejsze kontakty Donalda Trumpa z Kim Dzong Unem. Prezydent Stanów Zjednoczonych w swoich działaniach wyprzedził Putina, przeprowadzając szczyt w Singapurze a następnie zapraszając Kima do wizyty w Białym Domu.

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu przewodnicząca Rady Federacji Rosyjskiej Walentyna Matwijenko spotkała się z przywódcą KRLD. Wówczas przekazała mu list od Władimira Putina. Treść pozostaje jednak tajemnicą.

źródło: Kremlin.ru / NCzas.com

6 KOMENTARZE

 1. ten gość ma coś takiego, co nawet mocarstwa kładzie na kolanach, co to jest ? może to i toporne, ale jakie skuteczne ! takiemu gościowi z takim czymś zaproponować roszczenia bezspakowe to nie wypada, aj waj, jaj, jaj, to nie wypada, co za kraj !

  • Coś Ci się pokręciło, Izrael jest przyjacielem Rosji, wasz KGB-owiec Natanjahu co dwa miesiące lata do centrali do KGB-owca Putina, macie w Izraelu rosyjskojęzyczny Kneset, KGB=MOSAD te same metody eliminacji sąsiadów, jesteście stworzeni do stalinizmu jak i komunizmu w tej wynaturzonej postaci, co udowodniliście w Polsce w stalinowskich katowniach jako kolaboranci sowieccy.
   A wszystko znajdziesz na YT, wpisz ” żydokomuna „.

 2. Wenezuela – 179 miejsce w rankingu wolności gospodarczej
  Korea Północna – 180 miejsce w rankingu wolności gospodarczej

  „Gdyby na Saharze rządzili socjaliści, to by tam nawet piasku zabrakło”

Comments are closed.