Parlament Europejski uruchomił „opcję atomową” wobec Węgier! Polska będzie kolejna?

Parlament Europejski wyraził w środę zgodę na uruchomienie art. 7 traktatu unijnego wobec Węgier. Za tą decyzją opowiedziało się 448 eurodeputowanych, przeciw było 197, a 48 wtrzymało się od głosu.

Tym samym europarlament wezwał państwa członkowskie do wszczęcia procedury określonej w art. 7 traktatu unijnego w celu przeciwdziałania zagrożeniu dla wartości leżących u podstaw Unii Europejskiej, do których należą: poszanowanie demokracji, praworządności i praw człowieka.

Aby wniosek w sprawie tej inicjatywy ustawodawczej, przygotowany przez europosłankę Zielonych Judith Sargentini, został przyjęty, a następnie przekazany Radzie UE, potrzebne było poparcie bezwzględnej większości posłów, tj. 376 osób, przy dwóch trzecich oddanych głosów. (PAP)

21 KOMENTARZE

 1. opcja atomowa zakłada atomówki.

  tu jest tylko machanie jęzorem. chociaż faktycznie, to że zawieszą wszystkie unijne fundusze tak Polsce jak i Węgrom jest pewne.

  • To dobrze, że zawieszą wtedy ludzie zrozumieją że ten eurokołchoz nie jest nam potrzebny. Walić UE.

 2. JESLI UNIA SPROBUJE NAS WYRUCHAĆ TEŻ ,NALEŻY OTWORZYĆ BEZZWŁOCZNIE KANAŁ HUMANITARNY I POSCIĆ MILION AFGANÓW DO NIEMIEC.TAK NA POCZĄTEK.

 3. Obecna UE to komunizm w czystej postaci. Albo wrócą do wspólnoty gospodarczej albo ten polityczny twór się rozpadnie

  • Nie płacz, możesz wyemigrować do Rosji i Chin gdzie jest kapitalizm. Co to za komunizm który nie zabrania wyjechać do kraju kapitalistycznego?

 4. Od samych haseł „praworządność i demokracja”, robi się” słabo”.
  Jakie będą nowe hasła”przykrywki”.

 5. Trzymaj sie Viktor !!
  Cala Europa jest z wami !
  Ten brukselski syf juz sie rozpada…na pohybel mu !

 6. Dokąd teraz zmierzamy? Przypomnę tu fragment planu Nieba: „I powróci [król północy] do ziemi swej z dobrami ruchomymi wielkimi [1945. Ten szczegół wskazywał, że Hitler zaatakuje także ZSRR i będzie walczył aż do gorzkiego końca. Na początku nic nie wskazywało na takie zakończenie wojny], a serce jego przeciw przymierzu świętemu [w ZSRR wprowadzono wówczas ateizm państwowy i wierzących represjonowano], i będzie działał [oznacza to aktywność na arenie międzynarodowej], i zawróci do ziemi swej [1991-1993. Rozpad ZSRR i Układu Warszawskiego, wojska rosyjskie powróciły do kraju]. W czasie wyznaczonym powróci z powrotem [to oznacza tu także rozpad UE i NATO. Wiele krajów z dawnego bloku wschodniego opuści amerykańską strefę wpływów i powróci do sojuszu militarnego z Moskwą]” (Daniela 11:28,29a).

  Wszystkie szczegóły tej wizji wypełniają się od czasów starożytnej Persji w porządku chronologicznym. Wizja ta jest różnie komentowana. Jak widać, zawiera wiele szczegółów, dlatego osoba wnikliwa jest w stanie dostrzec każdy błąd, lub sofistykę (Daniela 12:10). Dwóch ostatnich szczegółów tego fragmentu inni komentatorzy nawet nie próbowali wyjaśniać, gdyż nie pasują zupełnie do ich ignoranckich interpretacji. To nie jest sofistyka. O powrocie Rosji mówię od roku 1998, gdy nic z tego nie kiełkowało.

  Tak działa Bóg: „Oto nadeszło to, co zapowiadałem wcześniej, a teraz znów Ja ogłaszam nowe — zanim wykiełkuje, dam wam o tym słyszeć” (Izajasza 42:9, Przekład Literacki; por. Amosa 3:7,8).

  W roku 1882 Wielka Brytania rozciągnęła wpływy na Egipt i przejęła rolę „króla południa”. Mniej więcej w tym samym czasie Rosja zajęła pozycję „króla północy”, rozciągając wpływy na terytoria, które wcześniej należały do Seleukosa I (Daniela 11:27).

 7. ile opcji mieli na putina, i handlowali z nim jak on chcial. Teraz beda podskakiwali to Orban im polozy szlaban.

 8. Jak się Orbanowi nie podoba w lewackiej UE to poszedł won do Putina, będzie miał raj jak w 1956 roku.

 9. Eurobolszewia może jeszcze wysłać wojsko ONZ do Węgier w ramach „bratniej pomocy”. Kvrwa znowu weszliśmy w gówno i to na własne życzenie…..

  • Orban powinien zaprosić na Węgry wojska rosyjskie jak w 1956 roku. Węgry nie pasują do lewackiej UE, jednak są bliższe mentalnie Azji.

   • W 1956 roku na Węgrzech była prawdziwa jatka a nie sraczka jak w Polsce. Oni się nie pierdolą w tańcu towarzyszko. Węgrzy mają jaja z brązu i nie dają się zastraszyć. Azja to feudalizm i zarządzanie masami. Pogarda i zwalczanie indywidualizmu. Więc, kup sobie nowe baterie do wibratora i przemyśl to w międzyczasie.

Comments are closed.