PiS oszukał Polaków. Krytykowali PO za 7 tysięcy imigrantów, a sami ściągają ich znacznie więcej

Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński. / fot. PAP/Radek Pietruszka
Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński. / fot. PAP/Radek Pietruszka

W czasie kampanii wyborczej Prawo i Sprawiedliwość „jechało” między innymi na krytykowaniu Platformy Obywatelskiej za to, że jej rząd zgodził się na przyjęcie 7 tysięcy imigrantów z krajów Bliskiego Wschodu, w ramach relokacji w Unii Europejskiej. Okazuje się, że PiS już teraz pobija te liczbę kilkukrotnie, a jak tak dalej będzie to zostaniemy zalani falą imigrantów, także z krajów muzułmańskich.

Polska od kilku lat znajduje się w czołówce państw europejskich, jeżeli chodzi o przyjętych imigrantów, do tej pory chodziło jednak głównie o Ukraińców. Jednak zasypywanie luki na polskim rynku pracy, która powstała po tym jak kilka milionów Polaków wyjechało do Wielkiej Brytanii czy Niemiec, osobami zza wschodniej granicy ma swoje granice.

Teraz rzekomo ten zasób już się wyczerpał i w związku z tym rząd Prawa i Sprawiedliwości wprowadza ułatwienie w zatrudnianiu obcokrajowców, a ci walą drzwiami i oknami. Zgłoszeń dotyczących zezwoleń na pracę jest tak dużo, że pracownicy urzędów wojewódzkich nie nadążają z ich rozpatrywaniem. Tych pojawiło się już ponad 25 tysięcy.

Polski rząd podpisał porozumienie dotyczące ściągania imigrantów do naszego kraju, a w lipcu minister Elżbieta Rafalska wprowadziła ułatwienia dla pracodawców w zatrudnianiu pracowników spoza Europy. Już dziś w największych miastach Polski, a szczególnie w Warszawie, widać zdecydowany wzrost liczby osób o ciemnej karnacji skóry.

Masowy napływ imigrantów, którym będą przysługiwać rozmaite prawa socjalne, między innymi dopłaty do mieszkań. Jak mówił Milton Friedman nie można prowadzić polityki otwartych granic oraz państwa socjalne, bo to przyciąga nierobów. Imigranci, którzy chcą pracować są cenni, kiedy jednak zachęcamy ich do przyjazdu zasiłkami socjalnymi, to nie można się dziwić, że przyjeżdżają ci, którzy tych zasiłków oczekują.

54 KOMENTARZE

 1. woow , woow – spokojnie .
  Na razie są to gastarbeiterzy.każdy z nich pracuje.

  • No przestań bo można pęc. Pracują (jakiś marny procencik), zwłaszcza ci z tych fikcyjnych agencji, które ich ściągały, a które to zakładano 5 dni wcześniej. Tych agencji jest ponad 100 w samej farszafce. Mają wylądować w Polsce, skorzystać z przywilejów i „pracować”…całymi dniami w centrach handlowych i na deptakach roztaczając swój urok osobisty.
   Jak się to wszystko odbywa od strony prawnej, to oczywiście słodka tajemnica układów pomiędzy władzą ustawodawczą, a wszelkiej maści organizacjami, konglomeratami i innymi francami.
   Szpitale już są zadłużone na 11 miliardów, ponieważ muszą udzielać pomocy medycznej obcokrajowcom niepracującym i nie posiadającym ubezpieczenia, a ci pracujący (podobno) są zwolnieni z płacenia składek.
   Mnóstwo informacji jest przed społeczeństwem zatajanych, a prawda wyjdzie na jaw, gdy już nic nie będzie można zdziałać.

  • Chyba nie sikałeś, cyk_dwójeczka! Gastarbeiterzy, każdy pracuje, to coś nowego, skąd to info?
   Emigranci zarobkowi powszechnie są na ulicach polskich miast, kawiarniach, pubach, restauracjach, zamiast w pracy są wszędzie, ale nie w pracy, i jadą dodatkowe tabuny obcych nam kulturowo ludzi.
   Jeśli PiS wygra wybory, to dam na Mszę Św. w intencji Ojczyzny!

   • Jeśli Polską zaczną rządzić normalni ludzie, korwiniątka, to w przyszłym roku pójdę na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę (320 km).
    Gdybym miał drukarkę, wydrukowałbym z 50 razy te dwa zdania z tytułu i porozklejał u siebie na osiedlu od siebie dodając, żeby nie głosować na tę bandę politycznych impotentów, jeśli natychmiast nie przestaną ściągać nawet 1 sztuki imigranta.

  • Mylisz się koleś. Nie wiem jak to jest z nimi ale katolik kłamie i nie tylko ile wlezie, za dwie zdrowaśki zyska rozgrzeszenie i z carte blanche rozpoczyna proceder od nowa. I tak w kółko Macieju

   • Katolik kłamiąc łamie nakazy wiary, muzułmanin kłamiąc, o ile robi to dla dobra islamu, nie łamie nakazów wiary. Taka sobie drobna różnica

 2. PO chciało sprowadzić 7 tyś nierobów z różnymi chorobami, a potem czekać na ich rodzinny dając im zasiłek. PiS na razie ściąga robotników wiec różnica jakaś jest.

  • Jaka, że nie ściąga nielegalnych, za to ściąga tabuny emigrantów legalnych – wydają pozwolenia na pracę i wizy dla z ludzi pochodzących z krajów kultury pedofilii i gwałtu.
   To jest zwykłe oszustwo i narażanie Polaków na niebezpieczeństwo przez ściągniętych emigrantów, i ich dzieci niezarobkowych siedzących na socjalu, w pierwszy, i w drugim, i trzecim, i w następnych pokoleniach! A Polacy będą na tych zbawiennych dziś emigrantów zarobkowych i ich dzieci pracować i utrzymywać. A ci w nagrodę będą gwałcić Polki i terroryzować społeczeństwo.
   Dziękuję PiS za taka politykę!

  • Ściąga robotników a moze by tak jednak obniżyć podatki i zmniejszyć biurokrację zeby to polacy nie musieli uciekac za chlebem i nie trzeba było sprowadzać imigrantów do pracy?

   • z pewnością widziałeś tych ściągniętych robotników przez PiS przy budowie autostrad, laniu asfaltu, łataniu dziur drogowych, przy rowach melioracyjnych, na budowach, w górnictwie, w przemyśle przy tokarkach, frezarkach, przy taśmach produkcyjnych, itd. widziałeś ich tam, jak ciężko pracują, razem z Polakami?

   • Ale Polacy uciekają do krajów gdzie są wysokie podatki a nie do Rosji i Chin.

    • Tak,np. do Wielkiej Brytanii gdzie tamtejszy ZUS jest kilkukrotnie niższy niż Polski.

    • jak już, to Polacy pracują w Wielkiej Brytanii, uciekać za chwilę będą Żydzi z Izraela, wiesz o czym mówię, lala wilk!

 3. MANIPULACJA. To sa pracownicy, tacy sami jak ja! Nie siedza na socjalu.
  A o tym byla gadka. Manipulujecie nie gorzej niz Wybiorcza.

  • To pomoc dla Januszy biznesu, żeby mogli dalej na taniej sile roboczej jechać, zamiast w wydajność inwestować.

   • To tez fakt, ale tak sie dziej na calym swiecie to jest jeden z mechanizmow rynkowych, a przeciez wciaz pierdolicie o wolnym rynku.

    • To racja z tym wolnym rynkiem. I mam nawet pewien pomysł. Jak się za dużo innych kulturowo zjedzie, to trzeba im nadać hurtowo obywatelstwo i w ten sposób dać możliwość wyjazdu do Niemiec.

     • Dlaczego do Niemiec, lepiej do Izraela, to kraj miodem i mlekiem płynący, kochający ludzi obcych (gojów) ponad siebie samego, będzie im tam jak u Pana Boga za piecem!
      W Niemczech faszyzm w Izraelu demokracja, rodziny wielopokoleniowe, medycyna naturalna, żarcie koszerne, i ciepło w dupę cały rok !

  • Tak jest, jesteś (ten fałszywy) taki sam jak oni. Z jednego arbeitskomando.

  • Poproszę o twarde dane, że wszyscy ci ludzie pracowali/dalej pracują. A ci co faktycznie pracują zaraz będą wyciągać łapy po przywileje. Skąd to wiadomo? BO TAK BYŁO WSZĘDZIE NA ŚWIECIE. Więc nie kompromituj się.

 4. To prawda, cała masa Hindusów, a w planie Filipińczycy ! Gorzej, że w Pruszkowie pełno zakutanych „wron” ze swoimi muzułmańskimi dziećmi.
  Pchają swoje bachory do przedszkoli i żłobków, chociaż sami nie pracują i mają dużo czasu. Kto za to płaci ? Pinokio nas oszukuje coraz bardziej!!! Chyba chciałby zasłużyć sobie na ciepły fotelik w Brukseli, jak Tusk!!!

 5. Spoko, spoko. Wszyscy przyjezdni od was wypierdolą, jak tylko porównają sobie te wasze gównopensje z wynagrodzeniami, jakie mogą dostać w Niemczech i innych krajach cywilizowanych.

  • Super parchaty zjebie, czekam z niecierpliwością aż Cie tam beda posuwac czarne pręty.

   • wasze córki i synowie już za parę lat, uzbrojeni w dyplomy tych waszych „szkół wyższych” będą błagać o pracę w burgerowniach i kebabowniach prowadzoych przez niemieckie „czarne pręty”. Niejedna pobożna katoliczka z Bulandystanu będzie prosić na kolanach, by nie tylko „czarny pręt” ją o u siebie zatrudnił, ale także, żeby porządnie ją wyruchał. Wszak „czarne pręty” robią to dużo lepiej niż zafajdani polaczkowie z tymi ich półmiękkimi, oklapłymi penisami.

  • nie wiem dlaczego ty trollu resortowy obcych służb tu ciągle siedzisz i nie wypierdalasz dawać dobre rady na forum Haaretz – Israel News?

  • z pasożytami to nie taka prosta sprawa, chyba wiesz o czym mówię, gościu, co się zwiesz kurwinoza !

 6. Toż to ta sama banda przybrana ino w inne wdzianko.Naiwniacy dalej nic nie widzą zapatrzeni wiernopoddańczym wzrokiem w obecnych przy korycie,i pewnego pięknego dzionka obudzimy się wszyscy z ręką w nocniku.

 7. A ty kurwinozka pało nie wynurzaj się ze swojego szamba.Na takich kundli co tylko potrafią ujadać zza węgła to nawet szkoda moczu.

 8. Izrael – 8 mln ludności, tam nie importuje się żadnych emigrantów z plemiennych krajów kultury pedofilii i gwałtu i terroru, wręcz przeciwnie, płaci tym, którzy w jakiś sposób znaleźli się na terenie Izraela aby bezpowrotnie opuścili ich kraj.
  Całkiem odwrotnie niż polska żydokomuna !!!!!!!!!!!!!!

  Poza tym, Izrael ma gospodarkę innowacyjną. Polscy przedsiębiorcy potrafią ujeżdżać innowacyjne pracowników za najniższą krajową. Stąd też potrzebni są im emigranci zarobkowi.

  • Jak zwykle – Żydzi radzą sobie lepiej niż polaczki. Tak było zawsze. I tak już zawsze będzie. Taki już wasz los, polacken.

   • Wasz żydowski los jest na łasce przywódców Iranu, którzy twierdzą, że wystarczy im kilka minut i Izrael wyparuje, pozostanie tylko po radioaktywny pustynny piach.
    To dlatego jątrzycie narody i szukacie miejsca do spierdzielania, z resztą jak to pierwej bywało, porównaj Stary Testament.

    • coś ci się pomyliło, głupi staruchu. To Izrael ma broń nuklearną. Iran ma na razie tylko ambicję, by taką broń kiedyś mieć.

     • spokojna twoja rozczochrana, ambicje miał także Kim Dzong Un, i teraz wasi przemysłowcy z holokaustu z Hameryki są u Kima na kolanach, jak trzeba będzie, to i Iran coś wyciągnie za to co robicie na Bliskim Wschodzie.

   • Polacy słyną z dobrej i ciężkiej pracy, nie tak jak Żydzi, ze szczucia, z lichwy jak również rabowania innych społeczeństw, jak choćby bezprawne żydowskie roszczenia bezspadkowe do polskich nieruchomości.

  • Dodatkowo trują o jakimś nieistniejącym ZUS-ie.
   Po pierwsze, ZUS-u tak właściwie to już nie ma.
   Po drugie całe polskie społeczeństwo, poza wyjątkami „przedsiębiorców” – a oni mają swoje emerytury w rajach podatkowych, będzie pobierać najniższą krajową emeryturę z budżetu Państwa.
   Skoro tak jest, to Polakom nie są potrzebni żadni emigranci zarobkowi zaniżający płace Polakom i rozpowszechniający kulturę gwałtu i terroru.

 9. PIS popełnia błędy, dokładnie te same błędy co stara Europa ściągając obcych kulturowo emigrantów dla chwilowej korzyści gospodarczej, niby do pracy, którzy w następnych pokoleniach siedzą na socjalu i demolują, podpalają, niejednokrotnie mordują i terroryzują całe społeczeństwa.
  Niby przyjeżdżają do pracy, a później jest jak zawsze, ich dzieci podpalają Europę.
  Podobnie jest z Ukraińcami i Żydami, których PIS osiedla w Polsce, dając im mandat wyborczy do ręki. Później to już tylko roszczenia i kupczenie Polską.
  Wraca całe zło powodowane mniejszościami narodowymi z czasów II RP, jak ukraińska, czy żydowska. Dodatkowo ubogacone innymi wrogimi nam Polakom nacjami, bez żadnego związku z religią chrześcijańską, z naszą kulturą, z tym co od wieków oznaczało – POLSKA.
  Pomimo zapewnień wyborczych PIS tworzy tęczowy tygiel obcych nam ludzi w Polsce, i których nie chcemy, dokładnie tak jak umawialiśmy się z PiS przy urnach wyborczych.
  Ta sama żydokomuna rodem z bolszewizmu jest ciągle w natarciu w niszczeniu tkanki chrześcijańsko-narodowej Polski.

  • No jasne. Dlatego Białe Czyste Rasowo Węgry są najbogatszym krajem świata ha ha ha

 10. Banda czworga

  Niby z sobą konkurują,
  Niby wciąż na siebie plują,
  Walczą między sobą… niby!…
  A to wszystko jedne grzyby,
  Jedna banda POPiSowa
  SLD-PSL-owa!
  Dla świń żłobu nic nie zmienia;
  One żłobu chcą istnienia!

 11. Zbiorowy gwałt na 9-latce. Ofiarę zraniono siekierą, wyłupiono oczy i uduszono, w Indiach gwałci się 100 kobiet dziennie lub średnio jedną co 15 minut.
  dzienniknarodowy.pl/18-indie-zbiorowy-gwalt-9-latce-ofiare-zraniono-siekiera-wylupiono-oczy-uduszono/
  Czy takich zbawiennych dla gospodarki emigrantów zarobkowych sprowadza nam PiS do Ojczyzny aby ubogacić Naród Polski, czy to jest patriotyczna polityka gospodarcza PiS-u ?

  • No cóż. Tak właśnie działa WOLNY RYNEK. Wy – korwiniści-porypiści jesteście przecież za wolnym rynkiem i świętym prawem własności.

   • ten, który nic w życiu nie miał na własność tzn. nie zapracował na swoją własność nie rozumie co to prawo własności, stad też lewacy są za uspołecznieniem dóbr

   • Wolny rynek dla Polaków, nie przyjezdnych! Dodajmy, że przyjezdni swoje zwyczaje przenoszą do państwa docelowego. Najlepszym przykładem niby kompatybilni kulturowo Ukraińcy. Mieszkania poniszczone, hałas, brud, syf, co więcej częściej niż Polacy jeżdżą po pijaku, co rusz jakiś pijany Ukrainiec (u nich to norma) powoduje wypadek, ostatnio dwóch dzieciaków na Śląsku taki przejechał. Warto spojrzeć na statystyki, zanim zacznie się wypisywać takie głupoty w internetach.

  • wprost.pl/448714/Korwin-Mikke-do-Kowala-Gdyby-pan-sie-znal-na-kobietach-to-pan-by-wiedzial-ze-zawsze-sie-troszeczke-gwalci

 12. PiS boi się że lewacka UE odbierze rolnikom dopłaty to byłby koniec PiSu

  • raczej martw się o izraelskie kibuce, bo Iran szykuje się do natarcia rakietowego, publicznie o tym mówią przywódcy Iranu

Comments are closed.