Tylko u nas! Lista wstydu. To oni głosowali za cenzurą w internecie!

wikipedia unia europejska acta
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay.com

Prawie wszyscy polscy posłowie Platformy zasiadający w Parlamencie Europejskim zagłosowali za ustawą dopuszczającą cenzurę w internecie. Oto oni:

A o 18:00 w Warszawie odbędzie się protest przeciw cenzurze!

17 KOMENTARZE

 1. Partia Oszustów, warchołów i ubeckich świń to typowy lewacki proniemiecki nazistowski twór: cenzura pozwoli im udawać obywatelską polską partię.

 2. Co ze skandalem odbywającym się codziennie w bibliotekach i czytelniach? Książki za darmo?

 3. Do powyższej listy posłów „niewybieralnych”, należy jeszcze dołączyć artystów „niesłuchalnych”. Są to:
  zespół Wilki z Robertem Gawlińskim na czele, Cleo, zespół Blue Cafe, Reni Jusis, Tomasz Karolak, Alicja Majewska, Maciej Maleńczuk, Andrzej Piaseczny, Sarsa, Grzegorz Skawiński, Jacek Stachursky, Michał Szpak, Izabela Trojanowska czy Ania Wyszkoni.

  • to akurat podwójni debile bo jak ktoś karze płacić dodatkowo za ich wycie to przestana być już całkiem słuchani i nawet na koncerty na wiejskie festyny przestana być zapraszani a tradycyjne radio i telewizja i tak zdychają powoli

  • Cenzura za komuny, to był pikuś. A ponadto nie wprowadzam tu zakazu wybierania i słuchania, tylko sygnalizuję obciach przypadku głosowania lub słuchania.
   NB. Wilki i Maleńczuk przyprawiają mnie o mdłości i bez tych głupich apeli.

   Jak pisałem gdzie indziej: „Nocny Kochanek” zamieścili piosenki z nowej płyty przed jej ukazaniem na YT. W przedsprzedaży więcej mieli zamówień niż jakaś Sepsa w całym dorobku.

   • Za zdrowie Nocnego Kochank! pierwszego nie przepijam, drugiego zreszta tez…

 4. Kozzoro …. masz rację … ja nawet myślałem że już powymierali … gdyby nie EU to nadal by zajmowali półkę z artystami którym się zmarło. W sumie pod względem artystycznym są martwi. Gdyby nie memy i jakieś humorystyczne składanki na YouTube nikt by o nich nie usłyszał. Własnymi rękami wykopali sobie grób

 5. We własny naród gównem ACTA !!!świnię z platformy obywatelskiej , zdrajcy na usługach Niemców,jebać po i nie głosować na nich !!!

 6. Marze o nadejsciu czasow , gdy zacznie sie rozliczanie wyborcow…za ich werdykty.

 7. Rozliczanie wyborców? A jak to sobie wyobrażasz? Połowa uprawnionych w ogóle nie głosuje, bo jest za głupia żeby iść i głosować, choćby na kogokolwiek, a druga połowa tradycyjnie głosuje na socjalizm i na inną lewicową hołotę. Jak to zrobić żeby Naród wreszcie choć trochę zmądrzał?

 8. Nie usprawiedliwiajcie zarabiania na cudzej pracy wzniosłymi hasłami, bo to słabe. ACTA miała być narzucona w wyniku tajnych negocjacji przemysłu z rządami i przypomnijcie sobie, chodziło o moralnie ważne kwestie, jak patentowanie leków. Temat jest poważny i jeśli nie zostanie dzisiaj rozwiązany, to będzie wracał.

Comments are closed.