Ruch Narodowy odbija radnych PiS-owi! Warszawski samorządowiec: „Nie ma mojej zgody na Warszawę multi-kulti”

Dariusz Karczmarczyk i Robert Winnicki/Fot. Twitter Robert Winnicki
Dariusz Karczmarczyk i Robert Winnicki/Fot. Twitter Robert Winnicki

Wygląda na to, że sami politycy PiS są zawiedzeni polityką ich partii! Robert Winnicki poinformował, że jeden z warszawskich radnych właśnie przeszedł do Ruchu Narodowego.

Lider narodowców poinformował, że radny Warszawy Dariusz Karczmarczyk opuścił w ub. czwartek klub PiSu i będzie kandydatem Ruchu Narodowego do sejmiku województwa mazowieckiego.

Jak napisał narodowiec, Karczmarczyk „popiera program samorządowy RN”. – Poza tym nie ma mojej zgody na Warszawę multi-kulti, ukraińsko-hindusko-muzułmańską – cytuje słowa Karczmarczyka w swoim wpisie.

Od kilku dni Internet wrze z powodu topornego przekazu rządu oraz sprzyjających mu mediów jakoby PiS nie ściągał tabunów imigrantów do naszego kraju. Nie tylko relacje internautów, ale nawet same rządowy statystyki pokazują, że rząd bezczelnie kłamie.

Źródło: twitter.com

18 KOMENTARZE

 1. Sama rozwarzam przystąpienie do Ruchu.Ostatnimi czasy mocno się zradykalizowałam.

 2. Brawo.
  Głosujmy na Ruch Narodowy we wszystkich wyborach.
  Dla mnie PiS jest skończony po głosowaniu za napisana przez żydów nowelizacja ustawy o IPN
  i polityce sprowadzania imigrantów do Polski.

  • Pan Winnicki jest czlowiekiem bez honoru.Uwazam glownie jego za osobe ktora zniszczyla Ruch i jeden z wielu ktory pomieszal wszystko na prawej stronie.Zmielony i wypluty przez Kukiza powinien zlozyc mandat.Przykre jest to co pisze, sadzilem bowiem ze p. Winnicki czy Bosak zaprzeczali stereotypom narodowca czyli lysej pustej paly.To wszystko szlo w fajnym kierunku… Niestety…

  • Oho! Lewacka chorągiewka zmienia ugrupowanie, bo na poprzednim się zawiodła. Kolektywistyczna czerwona kurwo! Mów za siebie, a nie za innych! Jesteś dla mnie śmieciem ludzkim i zaraz powiem Ci dlaczego. Takie lewackie śmiecie jak Ty powinny siedzieć cicho, a nie komentować na prawicowym portalu i w ogóle takie lewackie plebejskie śmiecie jak Ty nie powinny chodzić na wybory, bo na polityce i gospodarce gówno się znają – najlepiej by było żeby się zabiły.

   PiS już dawno był dla mnie skończony, ale najwyraźniej dla Ciebie sprzedanie niepodległości Polski nie jest niczym godnym potępienia. Przecież unia daje ojro, a śmiecie ludzkie lubią wyciągać swoje brudne łapy żeby im coś dać za darmo. Żaden cywilizowany człowiek nie przyjmuje nic za darmo, bo wie, że nie ma nic za darmo, a na wszystko trzeba sobie zapracować. Ochłapy zbierają tylko dzikusy, ludzie sowieccy itp. – czyli same najgorsze śmiecie.

   Ruch Narodowy to lewackie kurestwo. Nie chce mi się komentować całego programu tego ścierwa, ale podam jeden przykład po którym dla każdego cywilizowanego człowieka (a nie dla bolszewickiego bandyty i złodzieja) powinno być już wiadomo, że na takie jakobińskie bydło się nie głosuje:

   „Ruch Narodowy postuluje rozszerzenie granic obrony koniecznej i wymierzanie kar za ich przekroczenie
   wyłącznie w przypadkach rażących” – czyli to co jest teraz – bandyckie bolszewickie prawo według którego można „przekroczyć granicę obrony koniecznej” – Za takie kwiatki w programie (a jest ich więcej) to ja mogę co najwyżej rozjebać ten cały jakobiński ruch narodowy.

  • do Niemiec czy Szwecji nie trzeba wizy a bilety tanie jak nigdy. farewell!

  • Idź demonstrować swoje otępienie gdzie indziej.

 3. Jak nazywa się osobą która przechodzi z partii do partii. Dla mnie dziwka.

  • A jak się nazywa partia, która zowie się prawicową, a wprowadza socjalizm?

   • A która partia prawicowa (znaczy kleszopoddańska) chce wdrażać swoje konserwatywne wartości metodą przekonywania nie angażując w nic aparatu państwa?
    To że partie o różnych światopoglądach podążają do celów podobnymi drogami świadczy tylko o ułomności bedącego w opozycji do całej klasy politycznej patologicznego marginesu co ma sto razy więcej z Hitlera niż Rothbarda.

    • Co Ty możesz wiedzieć o Rothbardzie lewaku? Wolnościowcy stoją w całkowitej opozycji do narodowego socjalizmu, więc nie pierdol – chyba że masz na myśli wyłącznie ruch narodowy, to wtedy będę skłonny Cię przeprosić, ale tylko wtedy.

 4. RN = PiS na pelnej kurwie! Napewno wkrotce zdobeda wladze i znowu bedzie placz…

  • Przecież Ruchacze Narodowi od mussolinisty Winnickiego i bezrobotnego 40-latka Bosaka na utrzymaniu rodziców to młodzieżówka PiSdokomuny – patrz te wszystkie Małpiany Kowalskie, Chruszcze, Siarkowskie czy Andruszkiewicze :P

Comments are closed.