Stanisław Michalkiewicz ostro o sojuszu z USA. „Funta kłaków nie jest wart ten sojusz!” [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz. Foto: yt
Stanisław Michalkiewicz. Foto: yt

Stanisław Michalkiewicz w ostrych słowach wypowiedział się o sojuszu Polski ze Stanami Zjednoczonymi i kategorycznie stwierdził, że „żydowska polityka historyczna jest nastawiona na zagwarantowanie materialnego eksplorowania holocaustu. USA przyjęły na siebie obowiązek dopilnowania, żeby żydowskie roszczenia wobec Polski, czyli żydowska okupacja Polski doszła do skutku.”

Kanał YouTubowy „German Death Camps” przeprowadził wywiad z popularnym prawicowym publicystą Stanisławem Michalkiewiczem. Na początku pada pytanie genezę konfliktu dyplomatycznego pomiędzy Polską a Izraelem.

„Bardzo smutny to był wypadek dlatego, że ustawa o IPN ostał uchwalona w 1998 roku. I tam na prośbę strony żydowskiej, został umieszczony art. 55. przewidujący karalność tak zwanego „kłamstwa oświęcimskiego” a więc każdej próby publicznego podważania, wersji historii II Wojny światowej podanej do wierzenia. Nikt przez 20 lat nie zauważył, że to może przeszkadzać w wolności słowa i swobodzie badań naukowych. Nie było takiego przypadku.”

„Dopiero kiedy w styczniu tego roku Polska, zresztą w sposób impotentny, postanowiła wykorzystać takie samo narzędzie do ochronny własnej reputacji, która jest systematycznie niszczona na arenie międzynarodowej, wprowadziła do ustawy o IPN art 55a, który przewidywał karalność o polskich obozach zagłady, to wtedy się zaczęło. Strona Żydowska podniosła raban. Najpierw Pani ambasador Azari krzyknęła giewałt, potem cały Izrael krzyknął giewałt, potem cała diaspora żydowska krzyknęła giewałt, to potem cały Departament Stanu krzyknął giewałt. Wtedy rzeczniczka Departamentu Stanu powiedział publicznie, że jeżeli Polska nie wycofa się z tego zapisu to narazi na szwank swoje interesy strategiczne z USA.”

„Jaki mamy interes strategiczny ze Stanami Zjednoczonymi? To jest iluzja, że USA będą bronić Polski do ostatniej kropli krwi. Powiedziały nam, że nie będą broniły jak nie zlikwidujemy tej nowelizacji. Co by nam powiedziały, gdyby rzeczywiście zrobiłoby się tutaj niebezpiecznie? Funta kłaków jest nie wart sojusz z USA! Dobrze jakbyśmy z tego zdali sobie sprawę. I nie robili więcej głupstw takich, że my tu udostępniamy USA swoje terytorium do rozgrywki z Moskalikami za darmo! Nie! To nie my powinniśmy płacić Stanom Zjednoczonym 2 miliardy dolarów za bazę tutaj jakąś rotacyjną, tylko powinno być odwrotnie. USA powinny nam płacić za to, że udostępniamy im terytorium.”

„A jak nie to nie! To możemy wpuścić tutaj Putina i tyle. Jak nie miłą księdzu ofiara to idźcie do domu. Więc prawda jest taka, że Polska została przeczołgana, wytarzana w smole i pierzu na oczach całego świata, a rząd z „dobrej zmiany”, który musi mieć codziennie jakiś nowy sukces – ogłosił to jako sukces! To mi przypomina, sytuację takiej kobiety, która właśnie doświadczyła gwałtu zbiorowego, i jak już tam ostatni z niej gwałciciel zlazł to ona biegnie do przechodniów i krzyczy: Patrzcie jakie mam powodzenie u mężczyzn! Jest to żałosne i nawet propaganda sukcesu musi się odbywać w granicach przyzwoitości bo zamienia się wtedy w jakąś ponurą groteskę.”

„Polska niestety nie nauczyła się jeszcze zabiegać o interesy państwowe i może być już za późno. Dlatego, że amerykańska ustawa 447 to nie są żadne żarty. Na jej podstawie USA przyjęły na siebie obowiązek dopilnowania, żeby żydowskie roszczenia wobec Polski, czyli żydowska okupacja Polski, doszła do skutku. Taką korzyść mamy z sojuszu ze Stanami Zjednoczonymi.”

https://youtu.be/SZAjAn8UWOM

Nczas.com/ YouTube: German Death Camps

35 KOMENTARZE

 1. No cóż… za powielenie mojej tezy, ze sojusz Polski z Usa to robienie loda na kolanach ukrzyżowali swego czasu Sikorskiego. Od tamtej pory nic się nie zmieniło oprócz szafarzy „sojuszu”.

  • Drodzy Rodacy, plan co do Polski – na dziś – wygląda mniej więcej tak:
   1. Bank Morgana jest powoływany w Polsce do rozliczenia i nadzorowania na miejscu tych 3 bilionów zł wyciągniętych po bandycku – pod lufami amerykańskiej brygady pancernej – poprzez Akt 447.
   2. Do tego, komplementarnie, to gigantyczne lotnisko które posłuży zapewne do ewakuacji milionów żydów w pewnym krytycznym momencie (patrz operaja „Most” z lat 1990-92).
   3. Centrala Mossadu „na całą Europę” ma być pod tym lotniskiem (o czym mówił wielokrotnie p. Grzegorz Braun jak też inni i co by się pokrywało z zydowskim zamiłowaniem do piwnic).
   4. US Army zostaje ściągnięta odpowiednio wcześniej (żeby nie budzić podejrzeń) do zabezpieczenia całej operacji na miejscu, tak aby nie było żadnych przeszkód od Polaków, jak już się już zorientują „w cziom dzieło”.
   Zdaje się, że sytuacja jest bardziej zaawansowana niż mówi pan Stanisław Michalkiewicz. Pan Grzegorz Braun naświetla to bardziej wnikliwie i dalekosiężnie a Tuwim to przewidział 100 lat temu (jak mawia p. Michalkiewicz). Miłośnik Związku Radzieckiego Julian Tuwim to przewidział.

   BANK – Julian Tuwim

   Jak czarne włochate kulki
   Po banku toczą się srulki.
   Skaczą, skaczą nad biurkiem,
   targuje się srulek ze srulkiem.
   Srulek srulkowi uległ
   i biegnie do kasy srulek.
   Liczy drżącymi palcami
   i zmyka przed srulkami.
   W klubzeslach z dala od kasy
   siedzą srule-grubasy.
   Srulki z uśmiechem lubym
   kłaniają się srulom grubym.
   A w głębi – w ciszy – wielki jak król
   Duma
   sam
   główny
   Srul.

   ANONIMOWE MOCARSTWO – Julian Tuwim

   Już w podziemiach synagog wszystko złoto leży.
   Amunicje przenoszą czarni przemytnicy.
   Naradzają się szeptem berlińscy bankierzy,
   Dzwoni tajny telefon z warszawskiej bożnicy.

   W Londynie, w wielkiej loży, już postanowiono…
   Siedem pieczęci kładą masoni pod dekret.
   Nad skrwawionym Talmudem żółte świece płoną,
   W płachtę zwinęli szczątki i przysięgli sekret.

   I zaraz Żydzi w Kremlu dostali depesze!
   I skoczyła iskrówka! Zawrzały redakcje!
   Paryski Rotszyld ręce zaciera w uciesze:
   W Amsterdamie i Rzymie wykupiono akcje.

   Smok olbrzymi od morza do morza się wije,
   nocą go widza w ogniu najśmielsi lotnicy,
   Ciemny łopocze w miastach i na trwogę bije,
   Sygnał strzelił rakietę znad pruskiej granicy.

   A po naszych miasteczkach, w straszne skwarne święto,
   Wieje z sieni ziejących pomruk głuchych nowin:
   „Do kościoła się zakradł pejsaty żydowin
   I dzieweczkę w cegielni na mącę zarżnięto”.

   • Tuwim wierszem, dużo wcześniej Staszic we wnikliwej analizie, a przed Staszicem wielu innych zdiagnozowało istotę choroby, niszczącej nasz kraj…

    • @Locosystox- Sikorski co prawda coś takiego bąknął, ale nie znaczy, że jest jakimś polskim gierojem. Po prostu z tej bezkarności PO-wiakom stępiła się ostrożność w japach i za dużo chlapnął.

  • To że trafnie nazwał sytuację nie znaczy że też tego nie robił. Więc żadna z tego zasługa

 2. No to co, odtwarzamy Austro-Węgry, czy zabieramy się do separacji izotopów uranu?

   • Odnośnie pierwszej opcji, to niech poważni politycy to proponują swoim partnerom z zainteresowanych krajów regionu. Odnośnie opcji drugiej, to ja oczekuję na propozycje. :)

  • Żadne Austro-Węgry, tylko bierzemy się za Międzymorze. Bez Niemiec, rzecz jasna. Teraz nie damy rady, bo Niemcy jeszcze zbyt silne, ale w perspektywie 10-20 lat to się zmieni. Należy się na to przygotować. Zaś odnośnie izotopu uranu, to z tym też bym nie czekał.

   • Ach Tomasz, gdzie to masz ( rozum ) – to ty nie slyszlał ze miedzymorze nie powstanie bez innowacyjnosci braci starszych w wierze ? ?

 3. Pan redaktor Stanisław Michalkiewicz jak zwykle świetnie opisał, tym razem politykę reżimu PiS wobec żydolandu i Izraela – „Patrzcie jakie mam powodzenie u mężczyzn”… Dokładnie, to jest istotą tej polityki.

  • taki wniosek wyciągnąłeś z wypowiedzi SM? To gratuluję…..wiesz co to jest sarkazm?

   • Korea Północna nie jest w sojuszu z USA, podobnie Wenezuela. Widocznie to prawiczkowe raje.

 4. A pospolstwo mysli, ze tymczasowy prezydent USA, (co sie tak niby ladnie do nich usmiecha i „obiecuje”) stworzy Polsce wymarzony dobrobyt i zapewni bezpieczenstwo. Chwala @Locosystox-om, @Sarmat-om, oraz wielu zdrowo myslacym i im podobnym. Chyle czola przed ludzmi inteligentnie ukladajacymi puzzle.

 5. Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Geje zabili 0 Polaków.
  Naziści zabili 3 mln Polaków.
  Komuniści zabili 1 mln Polaków.
  Polskie prawiczki nienawidzą Żydów i gejów a uwielbiają neonazistów z AfD, KGBowca Putina, jego kolaboranta Orbana i chińskich komunistów.
  Prawiczkowość to stan umysłu.

  • Nie naziści lecz Niemcy, nie komuniści lecz Rosjanie i żydzi.
   Naucz się cioto pisać po polsku, mylisz żydów z Żydami, coś takiego jak ty to gorzej niż gówno.

  • Adolf był Gejem, przypominam ci po raz kolejny kłamco, a homoseksualizm u nazistów był zjawiskiem nader częstym. („Różowa swastyka. Homoseksualizm w partii nazistowskiej” autorstwa Scotta Livelya i Kevina Abramsa)

   • żydy to największe mąciwody na świecie

    żydzi niemieccy ściśle współpracowali z nazizmem

  • dlaczego sie nie odezwalas pod tematem z Dalajlamą
   poczytaj wiersze Tuwima o żydach albo:
   STANISŁAW WAWRZYNIEC STASZIC
   „O PRZYCZYNACH SZKODLIWOŚCI ŻYDÓW
   I ŚRODKACH USPOSOBIENIA ICH, ABY SIĘ
   SPOŁECZEŃSTWU UŻYTECZNI STALI”

   • niewiasto ala wilk jest naprawdę ciężkim przypadkiem co najmniej z dwóch powodów:
    masz problem czytania z zrozumieniem (wtórny analfabrtyzm) oraz urojenia – ciągłe przewidzenia o jakieś sympatii do hitler , komuny , putina.
    Raczej niemcy i rosja nie są przychylni Polsce np. nord stream , sprawa kozlovskiej

  • Komunisci zabili milion Polaków? A ilu z tych komunistów to byli żydzi? To dolicz jeszcze z kilkaset tysiecy zamordowanych Polaków żydom.
   No i dodaj też kilkaset tsiecy ukraincom.

 6. Aż dziwne, że nikt nie zarzucił panu redaktorowi po tych ostrych słowach jego ruskiej agenturalności.

 7. Pan Michalkiewicz bardzo dobrze podsumowuje USA sojusz z nimi, Trumpa, PiS, Morawieckiego, ustawę 447 …
  W USA uderza duży huragan a mnie jakoś ich nie żal
  Liczę że Morawiecki nie wyśle tam strażaków, niech USA poproszą o pomoc Izrael :)

  • Pan Stanisław ma więcej rozumu w małym palcu u nogi niż cały ubecki Salon we wszystkich swoich pustych ubeckich łbach.
   To jest przyczyna czemu tak podobają się nam Jego wykłady i komentarze.

 8. Przygnębiające jest to, że tzw. prawicowi komentatorzy wszelkie przejawy trzeźwego, krytycznego spojrzenia na sprawy polsko-amerykańskie/żydowskie (także polsko-ukraińskie) kwalifikują jako prorosyjskość , wręcz ruską agenturalność. Trudno dociec na ile jest to wyraz bezradności intelektualnej wobec faktów , a na ile obszarów tabu w prawicowym głównym nurcie mediów. Może to po prostu brak wiary w możliwości zorganizowania sobie przez Polaków państwa w pełni suwerennego. Pomijam ewentualne uwikłania agenturalne osób prezentujących cukierkowe spojrzenie na relacje Polski z Ameryką ,Izraelem i Ukrainą , bo to przynajmniej jest racjonalne (taka jest rola agentury:). Najbardziej bowiem osłabiające jest to, że oni chyba naprawdę wierzą , że celem USA jest obrona polskich interesów narodowych , a każdy kto w to powątpiewa jest ruskim agentem. Dramat. Jeżeli tzw. obóz patriotyczny nie zostanie wzięty z prawej (zjobbikowany demokratycznie:), to oficerowie łącznikowi z Tel Avivu-Waszyngtonu będą pełnić przy warszawskim rządzie funkcje analogiczne do funkcji sowieckich doradców w minionym okresie.

Comments are closed.