Twierdzą, że to rasista, ksenofob i antysemita. Lewicowi kapusie z OMZRiK donoszą na Andruszkiewicza

andruszkiewicz poseł skok cywilizacyjny zakaz handlu
Adam Andruszkiewicz/ foto: YouTube

„Ujawnialiśmy wiele przypadków zamieszczania treści o charakterze antysemickim” – informuje na swoim facebookowym profilu Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. To kolejny przypadek w którym lewactwo doszukuje się rasizmu, ksenofobii i antysemickości w wypowiedział prawicowych posłów.

” To jest zbyt poważna sprawa, żebyśmy mogli to kategorycznie stwierdzić. Jednakże prokuratura nie wszczęłaby dochodzenia, zwłaszcza w stosunku do osoby, która jest posłem, gdyby nie miała poważnych podejrzeń” – powiedział Paweł Gaweł w rozmowie z DoRzeczy.pl.

Oczywiście, jak zwykle w takiej sprawie konkretnych wpisów czy też słów, za które prokuratura ma ścigać posła Kukiz’15 nie znamy. Wszystko opiera się wyłącznie na „przeświadczeniu” pracowników ośrodka.

Sam polityk odniósł się do sprawy dość spokojnie – „Trudno mi to komentować. Prokuratura nie zgłosiła się do mnie w tej sprawie”.

Jednocześnie podkreślił, że nie uważa, by były jakiekolwiek podstawy do wszczęścia postępowania.

„Skoro tak jednak zrobiła, to myślę, że też będę reagował, gdyż prokuratura ma ważniejsze zadania do realizacji. Powinna ścigać poważnych przestępców, a nie zajmować się wpisami, które na pewno nie zawierają żadnej mowy nienawiści, bo ja się tym po prostu nie zajmuję” – mówił Andruszkiewicz.

źródło: DoRzeczy.pl / Wolność24.pl

23 KOMENTARZE

  • Marek, a wy kto eta takoj? Wy pietuch? Mienia każetsia, czto eta wy menda.

   • Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to agenda MOSSADU.
    Podziękujcie politykom za uchwalenie takiego prawa.

  • Czemu politykom? Podziękujcie ludziom, za głosowanie na takich tumanów.

  • Tak, bardzo przyzwoity. Najbardziej wtedy okazał się być przyzwoity jak kilometrówki pobierał nienależne mu. Sama fizjonomia tego Adama Andruszkiewicza już wskazuje że to nieprzyjemny typek.

 1. Gaweł (dlaczego ta menda nie siedzi, czyżby dorabiał sobie na drugim etacie w bezpiece pod zachlanym ślepiem Kamińskiego?) robi reklamę temu klinicznemu kretynowi, złodziejowi i nacjozjebowi izraelskiemu promowanemu przez reżimową kurwizję do wyrzygania?

 2. Nie znam ani jednej wypowiedzi czy wpisu Andruszkiewicza, który byłby rasistowski czy antysemicki. Co więcej, wszystkie głosowania Andruszkiewicza w Sejmie wskazują, że on sam jest filosemicki. Nie popieram tego posła, ale ta sprawa to zwykła „hucpa” bandytów.

 3. Nie zmienia to faktu, że Andruszkiewicz to zwykły przygłup, który tylko potrafi bełkotać o złym lewactwie i złej UE. No ale przecież PiSowcy takich ludzi cenią, więc czemu miałby przestać?

 4. po samych komentarzach widać kto z lewaków sie wypowiada na temat andruszkiewicza

 5. Problem w tym że nasze prawiczki nie rozumieją że patrioci z Zachodu ( np. Le Pen, Akesson, Salvini czy AfD) nie uważają Polaków za białych.

  • Zdanie mieszkanki kalifatu francuskiego, niejakiej Le Pen, nie ma żadnego znaczenia.
   Podobnie jak bełkot potomków Himmlera, Goeringa czy Hessa.

 6. Najwyższa pora zrobić porządek z tymi żydokomunistycznymi pasożytami finansowanymi przez wrogie nam państwa . Kazdy poseł uroczyście przysięga strzec interesów Polski i Polaków . Próba zastarszania posła w celu uniemozliwienia mu wykonywania swoich podstawowych obowiązków jest ciężkim przestępstwem , którym prokuratura ma obowiązek zajć się z urzędu . Andruszkiewicz nie powinien używać języka żydokomuny . Używanie na serio pojęcia mowa nienawiści jest wstępem do zwycięstwa żydokomuny . To jest nieświadomym – miejmy nadzieję – napiętnowaniem wolnej , opartej na logice i rzeczowych argumentach , dyskusji

 7. ^Ala Wolk , ^Kurwinoza^ ^Depolonizator^ , i ten zasraniec ktory od tygodnia podszywa mi sie pod nick…to tez scierwo z OMZRiK…

 8. Przepraszam, a co jest złego w tym, że ktoś jest ksenofobem, antysemitą, itp., itd. Jakoś nikt nie zadaje tak trywialnego pytania. Czy ktokolwiek ma obowiązek być miłośnikiem kogokolwiek ? Zwłaszcza, że np. obecnie garstka żydowskich wyłudzaczy raczej nie nastawia przyjaźnie Polaków do Żydów.

 9. Myślę że ta wiadomość o prokuraturze to fake. Ale to jest próba zastraszania nas wszystkich. siedzcie cicho!!. Tak jak ten rabin o IPN GROZIŁ że jeszcze jedno słowo przeciw Żydowskimu rozkazowi o IPN to on raabbiinn wyjedzie z Polski. ha ha ha Rabinie tu jest Polska. Narazie podnosicie głos bo oszustwem wasze pachołki są na decyzyjnych stanowiskach. Ale my już wiemy kim są Dudusie, morawki, Glinki i oni już nie mają szans

  • Stara socjalistyczna śpiewka pokazywanie palcem „antysemitów, rasistów” oraz wybielanie swojej historii.

 10. Ktoś się właśnie podszył pod Wolka, Wolk oszalał albo prowokuje. Tak sensowna propozycja nie może być realna. Oczywiście, że powinni to zamknąć, szczególnie samego Gawła ma co prawda nieprawomocny wyrok ale próbuje go obalić swoją niepoczytalnoscią. To hucpa do sześcianu. Ma pewnie przykrycie ze służb bo szarego człowieka dawno wsadziliśmy za kraty.

Comments are closed.