Chciała wywołać rewolucję w Polsce, przygarnęli ją Niemcy. Ambasador tego kraju na dywaniku

Ludmiły Kozłowska szkalowała Polskę teraz odpowiedziało polskie MSZ/ PAP/ msz.gov
Ludmiły Kozłowska szkalowała Polskę teraz odpowiedziało polskie MSZ/ PAP/ msz.gov

Polskie MSZ w końcu reaguje na skandaliczne słowa Ukrainki Ludmiły Kozłowskiej w niemieckim Bundestagu na temat naszego kraju. Szefowa antyrządowej organizacji, która po alercie polskich służb została deportowania z Unii Europejskiej, znów jest na jej terenie, a dokładnie w Niemczech. Na kłamstwa tej kobiety zareagował polski MSZ. 

Kozłowska przebywa teraz w Berlinie, gdzie w niemieckim parlamencie szkalowała nasz kraj.. Na specjalne wysłuchanie w tej sprawie zaprosili ją do Bundestagu niemieccy parlamentarzyści. Jest wreszcie reakcja polskiego MSZ.

–”Polska demokracja zmierza ku upadkowi” – przekonywała Ukrainka, która ze swoim mężem chciała w Polsce stworzyć nowy Majdan i obalić demokratycznie wybraną władzę.

Szefowa FOD podziękowała Niemcom za udzieloną jej pomoc.

–”To nie tylko wsparcie dla mnie i mojego męża, ale też dla wszystkich, którzy walczą o wolność w Polsce’ – oświadczyła.

Jak podkreślała, ona i jej mąż zostali oskarżeni o próbę wywołania w Polsce krwawej rewolucji. Doniesienia o finansowaniu Fundacji Otwarty Dialog przez Rosjan nazwała fake newsami.

Polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych zareagowało na te słowa i tak pisze na swojej stronie.

„Podsekretarz Stanu w MSZ Andrzej Papierz spotkał się z ambasadorem Republiki Federalnej Niemiec Rolfem Nikelem w związku z wydaniem przez Republikę Federalną Niemiec wizy LTV Pani Ludmile Kozłowskiej. Strona polska podtrzymuje swoje stanowisko o wpisaniu obywatelki Ukrainy Ludmiły Kozłowskiej do Systemu Informacyjnego Schengen (SIS) jako osoby niepożądanej.

Decyzja o wpisaniu Pani Kozłowskiej do SIS została podjęta na podstawie informacji uzyskanych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Zebrany materiał nie pozostawia wątpliwości co do nieprzejrzystości źródeł, z których finansowana jest Fundacja Otwarty Dialog. Polskie służby otrzymały również istotne informacje od służb partnerskich.

Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego przekazał oficerom łącznikowym niemieckich służb specjalnych i policyjnych szczegółowe informacje, w oparciu o które podjęta została decyzja o wpisaniu Pani Ludmiły Kozłowskiej do SIS. Pismo z informacjami w tej sprawie ABW skieruje do służb partnerskich wszystkich krajów Strefy Schengen.

Wiceminister Andrzej Papierz poinformował Ambasadora Niemiec, że w ocenie strony polskiej przyznanie wizy krótkoterminowej LTV Pani Ludmile Kozłowskiej było nieuzasadnione. Należy wskazać, że zakaz wjazdu na terytorium RP i Unii Europejskiej zastosowany wobec Pani Ludmiły Kozłowskiej obowiązuje. Pozostaje ona osobą wpisaną do systemu SIS”.

Nczas.com/ msz.gov.pl

28 KOMENTARZE

 1. Dziękujmy demokratom niemieckim za troskę.Mamy wielkich niemieckich przyjaciół.Pani Ludmilo jest pani fantastyczna. Pani bezinteresownosc zachwyca.

  • Kozłowska w niemieckim parlamencie szkalowała nasz kraj.. ”Polska demokracja zmierza ku upadkowi”
   A nie zmierza ????????? O tym już wie każde dziecko w Polsce. Jeśli już, to nie szkaluje Polski, a jej okupacyjne, manipulacją i kłamstwem zdobyte rządy.
   Skandaliczne jest wasze robieni z ludzi idiotów, droga redakcjo. W końcu jesteście za okupantem PiS, czy przeciw ?? – To zależy jak się ułoży koniunktura, taka wasza koniunkturalna „wolność”.

   „Decyzja o wpisaniu Pani Kozłowskiej do SIS została podjęta na podstawie informacji uzyskanych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Zebrany materiał nie pozostawia wątpliwości co do nieprzejrzystości źródeł, z których finansowana jest Fundacja Otwarty Dialog.”
   …”.nieprzejrzyste źródła finansowania” ???????? Na tej „podstawie” można w każdej chwili deportować połowę pisowskiej Polski, a już na pewno ojca dyrektora i spółkę KK.
   A to co ” istotne informacje od służb partnerskich ” ??? To kluchy dla gęsi, nic konkretnego !!
   Takie właśnie totalitarne pisowskie działania to rujnowanie dobrego imienia Polski i Polaków.

   • Zapomniałaś, „droga pani”, że deportacji podlegają osoby nie będące obywatelami danego kraju. W swojej politycznej ślepocie i braku logiki brniesz w odmęty głupoty, bo jak nazwać:”Jeśli już, to nie szkaluje Polski, a jej okupacyjne, manipulacją i kłamstwem zdobyte rządy.” A któż Polskę okupuje? Polacy, z innej niż tobie przychylna partia? Rząd wybrany w wyborach, który stworzony został z osób jednej partii? To jest zamach na demokrację? Kobieto, tobie totalitaryzm i liberalizm europejski pomieszał w głowie. Piszesz o wartościach europejskich? Zapytaj przypadkowego Polaka czy Europejczyka, co to są za wartości, skoro każdy w Europie inaczej je postrzega? Liberałom zachciało się internacjonalnej Europy. Patriotyzm jest zły, chyba że w wydaniu liberalnym. UE miała być unią ojczyzn. W tej chwili jest unią jednej ojczyzny, którą zarządza Berlin. Mieszkam od lat w Niemczech. I nie mów mi co to znaczy brak demokracji…..

   • Po tym co wypisujesz wyraźnie widać że nadajesz się jedynie do nakładania szpachli na swój własny ryj. I na tym poprzestań przygłupie.

   • Masz racje o tyle, że istotnie demokracja w Polsce jest zagrożona ale nie jest to duże zagrożenie. Przeciwnicy demokracji uważający, że parlament i rząd wybrane większością głosów należy obalić to niegroźne pierdoły, a bezpieka jest podzielona.

   • Załóżmy,że to prawda i tzw.demokracja(porównaj demokrację szwajcarską z resztą Europy) w Polsce jest zagrożona.I co z tego?Ja tam bez demokracji spokojnie mogę się obejść.Ale żebyś nie pierdoliła,że jestem egoistą,przypominam,że w każdych wyborach około 50% Polaków ma demokrację bardzo głęboko w otworze odbytniczym,a wybory uznawane są nawet przy 1% frekwencji.Demokracja to „rządy bandy hien nad bandą osłów”.Nie wyglądasz mi na hienę,ale na coś głupszego od osła.

 2. LADNIE SIE PATRZY. TERAZ WIDAC DOKLADNIE JAKIMI METODAMI WYWOLANO NP. REWOLUCJE BOLSZEWICKĄ, WOJNE DOMOWA W HISZPANII,REWOLTE 68R. HISTORIA ŻYWA. FASCYNUJĄCY AKTUALNY PRZYKLAD.

 3. Rząd powinien nałożyć sankcje na Niemcy – zakaz sprowadzania Golfów TDI i Audi 80. Niech Sóweren jeździ PKSem jak w PRLu.

  • Oby wreszcie! I nie pekaesami, ale ulubionymi przez lewusińskich, ekologicznymi rowerami.

  • @ala wilk
   ty się nie martw o „Sóweren”, martw się raczej o Izrael, który Iran zamierza wsadzić do jądrowej mikrofalówki, a wówczas będziesz „Sóweren” po rękach całować, że ci dał polski paszport, i będziesz polską ziemię ze wzruszeniem całował jak również Polakom dziękował, że pozwolili ci za pieckiem siedzieć na przeczekanie, tylko nie zapomnij podziękować, bo to u was różnie z tym bywa!

 4. Zachowanie Niemiec jest korzystne . Jawność jest tym czego nam najbardziej potrzeba. Kozłowskaja z Markiem Dukaczewski , rosyjska agentura,współorganizowali Majdan na Ukrainie. Teraz już jest nie jest kwestią domysłów , że Majadan był wspólną akcją USA , Niemiec i Rosji , której celem był rozbiór Ukrainy i zapewne całej Europy środkowej. Po drodze okazało się ,że każda z trzech umówionych stron inaczej wyobraża sobie realizacje planu , stąd Reset.

  • Dokładnie tak. Klasyfikowanie Kozłowskiej (czy jak jej tam) jako osoby, bojowniczki, która czegoś chce – jest durnym infantylizmem na poziomie idiotów typu „ala wilk”.

 5. Pomijając święte oburzenie omf „naszych”służb,chciałbym zauważyć ogromną hipokryzję polityków etosu.Gdy oni pompowali w Ukrainę zarówno pieniądze,jak i agentów celem obalenia demokratycznych rządów tego kraju,udając przy tym „namiętnych” przyjaciół,to wszystko było OK.I tylko idioci z polskich mendiuf ( no i polskiego MSZtu) do końca świata i tydzień dłużej będą nam wpierać,że majdan odbył się spontanicznie i zgodnie z wolą narodu ukraińskiego.Za to wszyscy wiedzą już od lat iż miłośnicy pokoju
  z USraela ( Izraela) już wtedy wpompowali tam >5mld $,żeby obalić rząd.Więc istnieje obecnie uzasadnione przypuszczenie,że komuś zależy,żeby podobna hucpa odbyła się i u nas.Tylko,że jakoś nic nie wskazuje,żeby w to mieli być zamieszani Rosjanie.Zwłaszcza,że smród czosnku stał się wręcz dominujący.W całej Europie.Więc kto tu nam wciska ciemnotę.

  • Krym żydzi kupili za długi Stalina – teraz próbowali go przejąć, na tak zwanej jeszcze Ukrainie obsadzili już wszystkie ważne stanowiska łącznie z prezydentem. Widać za mało Ukrainy na Nową Wielką Chazarię bo plan objął i Polskę – do podziału z Niemcami? Po to szwabom Kozłowska z zapleczem? Dogadują się?

 6. I jak tu sie dziwic ze an Szmaterii.De , bot cenzurujacy NIE PRZEPUSZCZA tych trzech liter < ^BND^ !
  Serio !
  Sprawdzcie !

 7. Niemieccy ,, przyjaciele ,, Polski w porozumieniu ze wschodnia satrapią jak zwykle czuwają ; jak może taki mniej wartościowy naród jak Polacy , próbować decydować , co jest dla niego korzystne, a co nie ; są bogatsi , silniejsi jak np. Niemcy i to oni muszą decydować co może dziać się w Mitteleuropie ; porządków niemieckich Europa już doświadczyła dwukrotnie – wystarczy

  • Niemcy to moralnie zdegenerowany naród (historia o tym świadczy, tak ogromne zbrodnie nie pozostają bez śladu w narodowej psychice) – popwierzanie im jakiegokolwiek przywództwa to wyraz skrajnej samobójczej nieodpowiedzialności.

 8. UPAdlińska suka hodowana w duchu banderyzmu/ludobójstwa walczy o Polską wolność i demokrację:)

 9. Niech ona sie lepiej martwi o demokracje na swojej Ukrainie. Tam ma wieksze pole do dzialania.

Comments are closed.