Dwukrotnie przekręciła głowę dziecku! „Ludowa masażystka z boskim darem” zabiła dziecko

Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay
Obrazek ilustracyjny. Foto: pixabay

Szokujące informacje napłynęły ze szpitala w Niżnym Nowogrodzie. Na oddział trafiło tam 4-miesięczne dziecko ze złamanym karkiem. Malucha nie udało się uratować.

Rodzice w rozmowie z lekarzami przyznali, że korzystali z usług „ludowej masażystki”.

Do tragicznych wydarzeń doszło w niewielkiej wiosce „Dalekie Konstantynowo”. Rodzice zamiast korzystać z pomocy specjalisty postanowili udać się do 47-letniej „uzdrowicielki”, która według mieszkańców miała „boski dar”.

Jak relacjonuje rodzina, kobieta w czasie sesji z 4-miesięcznym chłopcem dwukrotnie przekręciła mu głowę. Dziecko natychmiast osłabło. Dopiero po chwili, gdy maluch stracił przytomność, rodzice zdecydowali się wezwać pogotowie.

Śledczy badający sprawę podkreślają, iż „masażystka z boskim darem” nie ma żadnego wykształcenia medycznego. Za swoją działalność odpowie przed sądem. Grozi jej do 2 lat więzienia.

źródło: PAP / Wolność24.pl

14 KOMENTARZE

  • Że też takiej Joaśce Szmergiel-Wielgus czy Michałowi Scerbie nikt nie ukręci łba.

   • Trzeba ich namówić do skorzystania z usług tej „ludowej masażystki”.

 1. Powinna odpowiedzieć tylko za zabójstwo, a nie za brak jakiś pojebanych uprawnień.

 2. Dwa lata za zabójstwo? Fajne prawo mają w tej Rosji… No, chyba że to błąd w tłumaczeniu albo niezrozumienie tematu przez redaktora NC…

 3. Oto Ojczyzna Ateistów, Związek Sowiecki, świeckie republiki, 70 lat bez „religijnego zabobonu”. Nauka religii była zabroniona pod karą koncłagru! W komunizmie miał panować ŚWIATOPOGLĄD NAUKOWY.
  Gdy zerwano kajdany i ustał terror naszym oczom ukazała się Rosja KRAINA NIECYWILIZACJI (acywilizacji).
  Tak to określił Ryszard Kapuściński, a więc nie jakiś tam „religiant” czy antykomunista. Dodajmy, acywilizacja to bardzo eleganckie określenie na cywilizacyjno-kulturową dzicz.
  Jeżeli historia ma nas czegoś nauczyć, to wbijmy sobie do głowy, że religia to nie tylko prywatna sprawa (wiara), ale sprawa publiczna, najbardziej publiczna z publicznych bo absolutnie pierwsza z wszystkich ludzkich instytucji. Tysiące lat ludzie nie słyszeli o żadnym państwie, a przetrwali własnie dzięki religii.
  Człowiek jest istotą społeczną. Musi żyć w grupie, a grupa bez zasad „nie ostoi” się jak mówią Ewangelie.
  Ewangelie, a szerzej NT zresztą to jednocześnie Księga Zbawienia i Księga Cywilizacji.

  • Teraz nawet Putin rozumie, że ten „religijny zabobon” konsoliduje obywateli.

   • Konsoliduje niejako z definicji religiare = mocno związać; religio = mocny związek

  • Człowiek od tysięcy lat jest na liście gatunków zagrożonych wyginięciem. Na szczęście religie ratują go by nie podzielił los dinonauzrów. Konsolidacja obywateli a wcześniej poddanych ma zbawienny wpływ na ściągalność podatków dla rządzących bez których świat dawno by się zawalił.

 4. Co za różnica czy skręcenie karku dziecku, czy szczepionka? I jedno i drugie to kryminał.

 5. Dlatego JKM i SM leczą się w państwowych szpitalach na NFZ a prywatnych znachorów olewają ciepłym moczem.

  • Skoro państwo wyciąga od nich haracz na NFZ mają pełne prawo z niego korzystać. To lewactwo nienawidzi postępu medycznego bo „źli kapitaliści trują ludzi lekami byle tylko zarobić!!! 1!1ONE!ONE”

Comments are closed.