Karnowski broni Jonnego Danielsa, a autorowi raportu o „rządowym Żydzie” podpalono auto i wysyła się pogróżki!

Łukasz Bugajski i Jonny Daniels/Fot. YouTube/Radek Pietruszka/PAP (kolaż)
Łukasz Bugajski i Jonny Daniels/Fot. YouTube/Radek Pietruszka/PAP (kolaż)

Michał Karnowski przekonuje na Twitterze, że Jonny Daniels „wykonuje dla Polski świetną robotę, łączy, tłumaczy nasze racje, buduje relacje”. Tymczasem Łukasz Bugajski, który opublikował raport na jego temat dostępny na kimjestdaniels.pl informuje o kolejnych atakach na niego, głuchych telefonach a nawet o pożarze auta.

Drodzy, każdy, kto realnie śledzi wydarzenia na świecie, wie, że pan @MrJonnyDaniels wykonuje dla Polski świetną robotę, łączy, tłumaczy nasze racje, buduje relacje. Wielu takich nie ma! Ataki na niego są obrzydliwe i kłamliwe, są pracą na rzecz wrogów. Nie łapmy się na to! – pisze Michał Karnowski na Twitterze.

Od kilku tygodni coraz głośniej robi się o informacjach, które w obszernym raporcie zamieszczonym na kimjestdaniels.pl zgromadził na temat tajemniczego Żyda Łukasz Bugajski. Niedawno wystąpił u Marcina Roli, gdzie dowiedzieliśmy się m.in., że cztery spółki Skarbu Państwa wypowiedziały Bugajskiemu umowy, gdy zajmował się zbieraniem materiałów na temat Jonnego Danielsa.

– Jest bardzo dużo przekłamań na jego temat, wiele mitów, które sam zbudował, bo jest mu to po prostu na rękę. To budowanie mitu, który ma go uwiarygadniać, te wszystkie fotografie, które widzimy, to jest tylko scenografia – mówił Bugajski w telewizji wrealu24.pl.

Jonny Daniels jest Nikodemem Dyzmą, który wyewoluował z prostego manipulanta, oszusta, kombinatora na naprawdę niebezpiecznego człowieka – stwierdził.

Okazało się, że w trakcie trwania programu auto Bugajskiego stanęło w ogniu. Przyczyna jest obecnie nieznana. Pożar szybko ugasili strażacy.

https://twitter.com/z_granicy/status/1040295312672415744

Pomimo zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa i sms-ów oraz maili z pogróżkami (w tym również na niepodany nigdzie prywatny adres), odmówiono Bugajskiemu ochrony. Kilka godzin temu Łukasz Bugajski opublikował oświadczenie w związku z zarzutami i „agenturalność” czy też „chorobę psychiczną”, które w krótkim czasie pojawiły się w sieci na jego temat.

Źródła: kimjestdaniels.pl/wrealu24.pl/twitter.com

15 KOMENTARZE

 1. Bracia Karnowscy ! Jesteście skończonymi baranami. W swoim szmatławcu „W polityce.pl” i w „Sieci” uprawiacie propagandę bijącą rekordy kłamstwa i głupoty. Przebijacie nawet czasy Gierka które przeżyłem. Już dawno przesłałem ws czytać i kupować ten szmatłaiwec…
  Jesteście encyklopedycznymi przekładami przydupasów PIS -u…

 2. Jonny Daniels to prawdziwy bohater i przyjaciel Polski. Kto na niego podnosi ręce jest na usługach Putlera i szkodzi naszej umiłowanej ojczyźnie Polin.

  • To zrobił Mossad a nie Karnowski. Chociaż Karnowski mógłby być w zastępstwie. Tu masz racje.

 3. Ostatnie zainteresowanie Naszym Krajem tak wzrosło, że tylko mamy samych”obcych dobrodziei i doradców.” Wprost same „tegie głowy”dojechały i tak z podatników Naszego Kraju opłaca się”raz teatrzyk, raz kolację, raz cmentarzyk”,wyjątkowo „wzniosłe”cele dla Naszego Kraju. Wprost godne” wyniesienia na piedestał” Żenada.

  • Droga Pani, bierze się to stąd, że plan co do Polski – na dziś – wygląda mniej więcej tak:
   1. Bank Morgana jest powoływany w Polsce do rozliczenia i nadzorowania na miejscu tych 3 bilionów zł wyciągniętych po bandycku – pod lufami amerykańskiej brygady pancernej – poprzez Akt 447.
   2. Do tego, komplementarnie, to gigantyczne lotnisko które posłuży zapewne do ewakuacji milionów żydów w pewnym krytycznym momencie (patrz operaja „Most” z lat 1990-92).
   3. Centrala Mossadu „na całą Europę” ma być pod tym lotniskiem (o czym mówił wielokrotnie p. Grzegorz Braun jak też inni i co by się pokrywało z zydowskim zamiłowaniem do piwnic).
   4. US Army zostaje ściągnięta odpowiednio wcześniej (żeby nie budzić podejrzeń) do zabezpieczenia całej operacji na miejscu, tak aby nie było żadnych przeszkód od Polaków, jak już się już zorientują „w cziom dzieło”.
   Zdaje się, że sytuacja jest bardziej zaawansowana niż mówi pan Stanisław Michalkiewicz. Pan Grzegorz Braun naświetla to bardziej wnikliwie i dalekosiężnie a Tuwim to przewidział 100 lat temu (jak mawia p. Michalkiewicz). Miłośnik Związku Radzieckiego Julian Tuwim to przewidział.

   BANK – Julian Tuwim

   Jak czarne włochate kulki
   Po banku toczą się srulki.
   Skaczą, skaczą nad biurkiem,
   targuje się srulek ze srulkiem.
   Srulek srulkowi uległ
   i biegnie do kasy srulek.
   Liczy drżącymi palcami
   i zmyka przed srulkami.
   W klubzeslach z dala od kasy
   siedzą srule-grubasy.
   Srulki z uśmiechem lubym
   kłaniają się srulom grubym.
   A w głębi – w ciszy – wielki jak król
   Duma
   sam
   główny
   Srul.

   ANONIMOWE MOCARSTWO – Julian Tuwim

   Już w podziemiach synagog wszystko złoto leży.
   Amunicje przenoszą czarni przemytnicy.
   Naradzają się szeptem berlińscy bankierzy,
   Dzwoni tajny telefon z warszawskiej bożnicy.

   W Londynie, w wielkiej loży, już postanowiono…
   Siedem pieczęci kładą masoni pod dekret.
   Nad skrwawionym Talmudem żółte świece płoną,
   W płachtę zwinęli szczątki i przysięgli sekret.

   I zaraz Żydzi w Kremlu dostali depesze!
   I skoczyła iskrówka! Zawrzały redakcje!
   Paryski Rotszyld ręce zaciera w uciesze:
   W Amsterdamie i Rzymie wykupiono akcje.

   Smok olbrzymi od morza do morza się wije,
   nocą go widza w ogniu najśmielsi lotnicy,
   Ciemny łopocze w miastach i na trwogę bije,
   Sygnał strzelił rakietę znad pruskiej granicy.

   A po naszych miasteczkach, w straszne skwarne święto,
   Wieje z sieni ziejących pomruk głuchych nowin:
   „Do kościoła się zakradł pejsaty żydowin
   I dzieweczkę w cegielni na mącę zarżnięto”.

 4. http:*//ziut.neon24.pl/post/140304,czy-izrael-przeprowadzil-w-polsce-operacje-anty-jedwabne
  Skasować *

 5. Ja dumny syn tej ziemi. Wspieram Cię Łukaszu. A nie kupuję gazety pana karnowskiego mimo, że rok dwa temu uważałem tę gazetę za wartom poczytania. Nie wiedziałem dokładnie co jest nie tak ale czułem to wewnętrznie jako człowiek, który chce być WOLNYM, że coś w tej gazecie jest nie tak.

 6. „To nie Palestyna jest ostatecznym celem Żydów – a świat. Palestyna to tylko miejsce dla siedziby światowego państwa. Żydzi zamierzają z Jerozolimy zrobić stolicę świata, i z odbudowanej świątyni ośrodek Sucha na Ziemi. Chrześcijaństwo umrze, duch odejdzie z narodów w naszej części świata, i naszą obecną wątpliwą demokrację zastąpi ogromne państwo teokratyczne. Odduchowieni i wykorzenieni, bezdomni i samotni, wczorajsi panowie świata staną się niewolnikami”.

Comments are closed.