Kukiz ostro: Polski ustrój jest terrorystyczny! Terroryzuje obywateli, daje kasę i przywileje tym wszystkim darmozjadom

Paweł Kukiz. / fot. PAP: Jacek Turczyk
Paweł Kukiz. / fot. PAP: Jacek Turczyk

Paweł Kukiz w rozmowie z Robertem Mazurkiem stwierdził, że polski ustrój „terroryzuje obywateli, daje kasę i przywileje tym wszystkim darmozjadom”. Stwierdził też, że autor obecnej konstytucji powinien stanąć przed sądem.

Wie pan, ja znam w Polsce różne frakcje, które można by było porównać do terrorystycznych, chociażby pod względem zachowań podczas posiedzeń – powiedział Paweł Kukiz w Radiu RMF FM. Zapytany o to, „kto jest terrorystą w polskim Sejmie”, milczał. Potem stwierdził, że to „ustrój”.

Terroryzuje obywateli, daje kasę i przywileje tym wszystkim darmozjadom – mówił lider Kukiz’15.

Paweł Kukiz wypowiedział się także na temat konstytucji i walki partii politycznych o Sąd Najwyższy.

Na pewno w zakresie oceny, czy odwołania, uważam, że pierwszą prezes Sądu Najwyższego jest pani (Małgorzata) Gersdorf, bo tak wynika z konstytucji. Konstytucja jest do niczego, niestety. Konstytucja jest ustawą zasadniczą. Ja mogę nie lubić pani Gersdorf… Uważam zresztą, że sądy w dawnym kształcie to był dramat, to była tragedia dla obywateli, poza żadną kontrolą, szczególna kasta – jak się sami oceniali. Dyktowali prawo, jak im się żywnie podobało, więc to jest do rozwałki natychmiastowej, nie ma co do tego wątpliwości – mówił Kukiz.

Zapytany o to, czy jego zdaniem Andrzej Duda powinien stanąć przed Trybunałem Stanu, Paweł Kukiz odpowiedział, że „przed Trybunałem Stanu to powinien stanąć autor konstytucji, która powinna być zmieniona”.

Źródło: rmf24.pl

19 KOMENTARZE

 1. Kukiz to niech sp****ala, raz na miesiąc mordę podrze i siedzi cicho z kaczorem.
  Co to on miał nie zrobić jak do rządu się dostanie ” oszust ” na scenę pioseneczki niech idzie śpiewać, to mu najlepiej wychodzi..

 2. Dlaczego ludzie Stanach nie są terroryzowani? Bo mają dostęp do broni.

  • polemizowałbym, Nie wiem jakie benefity ma mieszkaniec teksasu z tego ze wysylaja mu syna do iraku, a kupa kasy z podatkow zamiast u niego w kieszeni trafia do panstwa w palestynie co roku.

   Co ma teksas do bliskiego wschodu. Wiec jakis przymus tam tez jest.

    • ciekawe jakich? z tego co sie orientuje to federalny dochodowy płaca wszystkie stany

     • Po to naród nie ma broni, żeby można było go dymać w nieskończoność, za darmo a nawet jeszcze kazać za dymanie sobie płacić. Robią to od ’39 r.
      Zauważcie, że jak wtargnęli do nas niemcy czy sowieci to pierwsze co zrobili to skonfiskowali broń pod groźbą natychmiastowej kary śmierci.
      Dzisiaj nic się nie zmieniło, poza tym, że możemy słuchać pierdolenia przez całą dobę w TV poczynając od TVP a kończąc na TVN.

     • Debilizm.
      Każdy Polak powinien mieć swobodny dostęp do broni na podstawie czystego rejestru karnego. Grabarczyk też.
      Co to jest aby jakaś kretynka w postaci przekupnego, milicyjnego „psychologa” decydowała, kto może a kto nie może posiadać broni. Tak dzisiaj jest!
      Idiotyzm i tyle.
      Groźne jest jednak to, że w ten idiotyzm wierzy 99% Polaków.
      To jest dopiero problem.

     • „Zakazy i ograniczenia prawa do posiadania i noszenia broni
      pojawiły się wraz z wprowadzeniem „Równości Wolności i Braterstwa”.”

     • Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta „panie władzo”. Zapamiętajcie to!
      W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał najwybitniejszy pisarz polityczny wszech-czasów, wielki Polak i człowiek, p. Józef Mackiewicz.

      III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym.

      Dlatego żyd rozbraja teren. Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki (czy niemiecki) bandyta to pierwszym zarządzeniem było zdanie wszelkiej broni w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.

      (P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

 3. Kukiz nie ogarnia, że Konstytucję to motloch przeglosowal. Tylko na jakiej podstawie ten motloch przed sądem postawic?

 4. Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej – najważniejszy akt prawny (ustawa zasadnicza) Rzeczypospolitej Polskiej, uchwalony 2 kwietnia 1997 roku przez Zgromadzenie Narodowe, zatwierdzony w ogólnonarodowym referendum 25 maja 1997 roku, ogłoszony w Dzienniku Ustaw: Dz.U. z 1997 r.

 5. kukiz glosowal za tzw. ustawa antyterorystyczna i tyle w temacie tego pinokia.

 6. Mieli rację ci, co mówili, że Kukiz to wydmuszka służb, żeby odebrać głosy PiSowcom. Obiecywał walkę o JOWy, o wolność wyboru ws. szczepień dzieci, dziś odkręcił to o 180 stopni, JOWy w odstawkę i płacze, że jego kuzyn lobbysta szczepionek nie został powołany na RPD i całe szczęście.

  • To ja. Pisałem między innymi:
   24-06-2015 01:28:24 | odpowiedz
   „Nie lekceważyłbym ludzi stojących za p. Kukizem, bo to są „samorządowcy””
   I słusznie, bo są to pierwszorzędni fachowcy których dziadkowi odbijali nerki samym AKowcom i zrywali paznokcie NSZowcom. Nie wolno ich lekceważyć w żadnym wypadku.

   24-06-2015 08:11:41 | odpowiedz
   • Dobrze mówi JKM. Kukiza trzeba zneutralizować jak najszybciej w jak największym stopniu. On jest perfidną wrzutką dla naiwnych.

   Przez 25 lat słucham od mojego otoczenia (średnio i wyżej wykształceni) jak to niepotrzebnie głosuję na JKM. Że niby tracę głos.
   Twierdzili: „są lepsi!” AWS, PiS, PO, SLD, PSL, Palikot i ***** wie co tam jeszcze.

   Po 25 latach biorę na nich odwet i słucham tego ich świergolenia „jak to nam ciężko”, skomlenia „jak to nas krzywdzą”.
   A dobrze. Jak wy nie potraficie odróżnić gnoju od prawdy, to powinni was matoły, traktować jak najgorzej.
   Jak już was okradną do suchej nitki to módlcie się o lekką zimę, bo jak inaczej będziecie chodzić w chińskich tenisówkach po 15 zł, tumany jedne?
   Teraz tumany znalazły sobie podstawianego przez tajniaków Kukiza. No i dobrze, jeszcze jeden ich przecweluje na starość skoro nie rozumieją mowy Korwina i nie potrafią wyciągnąć właściwych wniosków przez ćwierć wieku.
   Będą chodzić w trampkach wywijając na boki pośladkami.

   14-06-2015 12:58:57 | odpowiedz
   A tu coś ciekawego o tym błaźnie Kukizie.
   http*://kontrowersje.net/zacznijcie_si_mia_z_antysystemowego_kukiza_bo_za_chwil_b_dziecie_p_aka
   • Nasz narodek (społeczeństwo?) jest tak tępy, że dyma go nawet taki głupek jak Kukiz.
   4 kolejne lata przesrane. Aby ich nie zmarnować całkowicie należy podjąć plan działania przedstawiany przez pana Grzegorza Brauna.
   Nic mądrzejszego jak na razie nikt nie wymyślił.
   P.S.
   plan działania = akcja Grzegorza Brauna nazwana przez niego jako „budzeniem śpiących rycerzy”.
   No to sprawa sojuszu z ruchem Kukiza została niniejszym wyjaśniona. Mam nadzieję, iż JKM nie będzie próbował się dogadywać?

Comments are closed.