Młoda Rosjanka nagrała fałszerstwa wyborcze. Nagle zniknęła! [VIDEO]

Aisa Chułajewa/Fot. Facebook
Aisa Chułajewa/Fot. Facebook

Aisa Chułajewa, studentka Kałmuckiego Uniwersytetu zaginiona. Kobieta wcześniej nagrała i opublikowała w sieci nagranie, na którym widać fałszerstwa wyborcze jednej z komisji.

Na filmie doskonale widać, jak w zamkniętym pomieszczeniu kobieta i mężczyzna w obecności jeszcze jednej osoby wyjmują z torby paczki kart wyborczych i szybko wrzucają je do urny.

– Wiemy, że ją straszyli i żądali od niej, aby ogłosiła, że nagranie jest nieprawdziwe – oświadczył przedstawiciel Kałmuckiego oddziału „Sprawiedliwej Rosji” Paweł Manżykow.

Po raz ostatni kobieta widziana była 10 września, gdy składała zeznania na policji.

źródło: Kresy24.pl / Wolność24.pl

6 KOMENTARZE

  1. Zapraszamy do Bulandy.
    Doewiemy sie jak to PSL dostanie znowu (?) 25 % glosow w Warsiaffce !

  2. W Polsce wybory sa falszowane od dawien dawna. Znalem takich mężów zaufania co zawsze pili winka, co tak dzisiaj wudeczka? (sie spytałem) Mieli dobre chumory i wszystko mi opowiedzieli, jak falszowali wybory, wogule się tym nie przejmując. No a poza tym to te stare capy z pkw jeździły właśnie do ruskich na szkolenia z przeprowadzania i liczenia głosów. No a poza tym to rodo zabronilo zabezpieczenia liczenia głosów, bo twierdzą że wybory muszą być falszowane. W Polsce mają nadal rządzić pasozydy/komunisci a nie Polacy

  3. I tak dobrze, że głosy liczy się ręcznie. Parę maszyn jak słynne maszyny do głosowania firmy Diebold dzięki którym Bush wygrał wybory przeciw Gore i śladu po fałszerstwie nie będzie.

  4. Jak się nie obrócisz to dupa z tyłu. Najlepiej jakby wszyscy Polacy nie poszli na głosowanie albo iść i wszystkich poskreślać (mimo że głos będzie nieważny)bo nie ma na kogo głosować. Nie mamy żadnej alternatywy, bo jaki mamy wybór? Między dżumą a cholerą?! Przecież czy to PO czy to PiS czy to PSL itd…to jedna klika. Im chodzi tylko o wydojenie Polski i Polaków. W każdym razie ja złudzeń nie mam.

Comments are closed.