Skandal! Lewactwo znów pokazało swoją paskudną gębę. Podczas mszy w Białymstoku rozebrali się i zaatakowali księży!

Podczas mszy w Białymstoku. Rozebrali się i zaatakowali księży
Podczas mszy w Białymstoku. Rozebrali się i zaatakowali księży

Lewactwo znów pokazało swoją paskudną gębę! Podczas mszy świętej w jednym z białostockich kościołów doszło do skandalicznego incydentu. Dwóch mężczyzn rozebrało się, wyzywało i zaatakowało księży. Dopiero policja uspokoiła sytuację.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w Kościele podczas wieczornej mszy świętej. Według informacji portalu Białystok Online, do świątyni weszło dwóch mężczyzn, którzy od początku zakłócali modlitwę. Mieli oni wykrzykiwać obraźliwe hasła i zachowywać się agresywnie.

Jednak tego było im mało, w pewnej chwili postanowili się rozebrać i podbiec do duchownych odprawiających nabożeństwo. Weszli również na ołtarz, gdzie zaatakowali księży. Zgromadzeni w kościele wierni bezskutecznie próbowali ich uspokoić.

Patrząc na zbydlęcenie tych mężczyzn na miejsce została wezwana policja. Funkcjonariusze obezwładnili sprawców i wyprowadzili z kościoła.

-„Otrzymaliśmy zgłoszenie, że dwóch mężczyzn rozebrało się od pasa w górę i zachowywało się nietypowo i agresywnie w stosunku do osób, które przebywały w kościele”- informował Tomasz Krupa, oficer prasowy podlaskiej policji.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Po przeprowadzeniu badania alkomatem okazało się, że mieli we krwi ponad 2 promile alkoholu. Najprawdopodobniej usłyszą zarzut profanacji uczuć religijnych.

We mszy św. podczas której doszło do nieprzyjemnego zdarzenia uczestniczyło około 100 osób.

Nczas.com/ Białystok Online/ wprost.pl

45 KOMENTARZE

 1. DLACZEGO PRZEGRAMY Z ISLAMEM???
  GDZIE SA POLACY CO SIE Z WAMI STAŁO???PARAFIA HAŃBY I WSTYDU. W TAKICH PRZYPADKACH WSTAJE KILKU TYPA WYPROWADZA GOSCI I SPUSZCZA WPPPIERRRDOOOL. BYLI SAMI STARZY? OK TELEFON DO SYNA BRATA KUZYNA I JECHANE Z GÓWNEM. TAK ROBI ISLAM . ISLAM WYGRA NIESTETY.

  • Dokladnie. To nie czas na policję. Za kościół i lać po mordach do ostatniego zęba.

  • Właśnie dlatego,że katolicy nie zachowują się tak jak zwyrodnialcy islamiści ta zbrodnicza ideologia jaką jest islam nigdy nie wygra.
   Chrześcijanin nie zniża się do poziomu tych,którzy swoim zachowaniem sięgnęli dna…rozumiesz ?

   • To Ty nie rozumiesz.
    Nie chodzi o to, by obcinać zwyrodnialcom ich puste głowy.
    Chodzi o to, że w kościele w którym było ok.100 osób, nie było prawdziwych mężczyzn, którzy ZGODNIE Z PRZYKAZANIAMI, PRAWEM i ZDROWYM ROZSĄDKIEM zastapiliby policję. Zasada pomocniczości jest wszak wpisana w Konstytycję.
    Wzięcia za fraki łajdaków i obicie im pysków żadnym barbarzyństwem nie jest!
    OBICIE HOŁOTY TO OBOWIĄZEK MORALNY CHRZEŚCIJANINA.

  • Może i tak powinno być, ale mogą wyjść z tego nieprzyjemności. Całkiem możliwe, że pod kościołem czeka sobie przypadkiem dziennikarz GW, albo TVN i wszystko nagrywa/fotografuje i puszcza w świat informacje jak to prymitywni Polacy katolicy i na dodatek nacjonaliści rozebrali dwóch niewinnych mężczyzn i wyrzucili z kościoła. Dodatkowo mogą jeszcze oskarżyć interweniujących o pobicie, zaraz potem się okaże, że ci dwaj jeszcze kiedyś byli molestowani w dzieciństwie.

 2. Takie rzeczy organizują służby. WSI , czyli rosyjski wywiad wojskowy, wyprodukowały pełen nienawisci do Polski i katolików paszkwil pt „Kler” i teraz organizują adekwanty anturaż. Czeka nas cała seria fizycznych ataków na kosciół .

  • Komentarz Bociana (powyżej ) jest oczywscie idiotyczny . Scenariusz WSI zakłada sprowokowanie akcji odwetowych i pewnie nawet wywołanie rozruchów na tle religijnym . Pijani mężczyżni mają imiona i nazwiska . To umozliwia dotarcie do informacji , kto im zapacił , albo płaci . Dorośli ludzie iedzą , że bez pieniążków nie odbywają sie żadne spontaniczne akcje.
   Drugim kierunkiem działania jest wymuszanie na poslkich służbach ustawowych działań . Działania motywowane nienawiścią religijna są ciężkim przestępstwem . Policja i prokuratura powinny zacząć działać . Inaczej będziemy mieli dowód wprost na zgodę PIS-u na prześladowania katolików

   • Bzdura Mirek. To jest eutanazja kosciola. Robi sie z nas stado baranow bezbronnych i przestraszonych. Mamy byc ulegli. Zamiast honoru i wiary telefon na policję?Dlatego twardy islam wygrywa. Wpaja sie w nas aksjomat strachu i nieodpowiedzialnosci za to co sie dzieje. Jesli to prowo Wsi to jaki ma cel? Taki zeby oswajac ludzi ze nie ma swietosci bo jestesmy jebanymi tchorzami baranamj bez honoru. Stado tumanow na mszy a kazdy zajety swoim ego. Tu trzeba byc nieustepliwym. Tzn.walczyc.

    • Jeśli ktos potrafi połamac nogi i ręce tym dwóm mężczyznom i nie dać się złapać, i rzecz nabierze rozgłosu , to ja się temu nie sprzeciwiam . Podobnie nie widzę przeciwskazań , jesli ktoś zrobi to samo z owartą przyłbica i da się złapać ,ale to musi być człowiek sensowny , żeby swoja tepotą nie skompromitował sprawy .Wymienione przeze mnie warunki sa bardzo trudne do spełnienia i raczej ewentualna kontrakcja skompromituje sprawę. Żydokomuna marzy o obrazkach tępej i dzikiej katolickiej tłuszczy , która przemocą chce tuszować niegodziwości popełniane przez księży

     • Sam Mirku jestes juz zmanipulowany. Poslugujesz sie kalkami i stereotypami dzikiego katolika.Jestes sklonny oddać rok dwa wolnosci wzamian za obronę swiętego miejsca?Nie. Czemu?W islamie jestes bohaterem ,tutaj wyrokowcem. Nie ma jednosci,nie ma sily , idei, honoru i wiary. Jest kalkulacja ile dostanę wyroku,jak to bedzie wygladac w mediach….nie wiem ile masz lat ale nie mozna byc czlowiekiek kosciola i honoru z kalkulatorem w dłoni. Przyjdzie bolszewik pijak muzulmanin i zaprowadza swoje porzadki.

    • @szlachcic z blokowiska – skatować, byle ledwo dychał, ale jednocześnie wycisnąć z niego, kto go nasłał, czy dał na flaszkę za tę profanację. Zawiadamianie policji mija się z celem; niezlustrowany sędzia ich wypuści za niewielką szkodliwość społeczną czynu. Najwyżej ukaże 100 złotymi grzywny.

     • 100/100
      Zawiadomienie policji powinno odbyć się tylko pro forma…

      Obawiam się, że JKM jak zwykle kierowany swoją genialną intuuicją i inteligencją ma rację: mężczyźni w Europie nie przypominają już mężczyzn.

      Dodajmy, co powiedział ks.prof.Guz: zniszczenie cywilizacji łacińskiej NIE MOŻE się obyć bez uderzenia w tabu, czyli bez podeptania świętości. Tym łajdakom powinne zostać w kosciele obite pyski i POŁAMANE KOŃCZYNY.
      Tylko zdecydowana postawa może uchornić nas przed klęską.

 3. Winni dostać wp… ol, aż by du…y pękały – z dziadostwem cackać się nie ma co

    • Dlatego Rosja ocaleje:

     Ballada o wyższości UE nad Rosją

     Czasem się zdarza, że niektórzy
     Uciekinierzy nieszczęśliwi
     Drą krok spomiędzy pań odnóży.
     Ich zachowanie wszak nie dziwi;
     Wciąż nie zintegrowali się.
     (Nie wiedzą „nie“ że znaczy „nie“.)

     Mocna reakcja zachwyciła!
     Europejczycy z kobietami
     Są solidarni, więc nosiła
     Część z nich spódniczki. I kwiatami
     Obdarowały panie tych…
     Uciekinierów z krajów ich.

     A w Rosji ksenofobia kwitnie!
     Uciekinierzy w dyskotece
     Rosjanki wyróżnili szczytnie.
     Reakcja Rosjan… Ach, dalece
     Odległa od standardów jest!
     Uciekinierów …stłukli fest.

     Wśród pięćdziesięciu osiemnastu
     Znalazło azyl swój w szpitalu.
     (Murmańsk – nie damy temu miastu
     Gender nagrody i medalu!)
     Co też o Rosji świadczy źle? –
     Milicja znów spóźniła się!…

     Dlatego nie wykryto sprawców
     Tego wybryku – tfu! – rasizmu.
     Według Instytut-Soros znawców
     Brak w Rosji wciąż tolerastyzmu!
     Rosja nie spełnia norm ni rusz,
     Choć dobry przykład jest tuż-tuż:

     Ci, którzy w Niemczech w internecie
     Pisali o „molestowaniu”,
     Przed sąd trafili już w komplecie
     I są poddani wychowaniu.
     O Polsko Ty na Unię licz,
     Bo w Rosji …rasistowska dzicz!

 4. Powiem jedno. POTRZEBUJEMY RADYKALNYCH ZMIAN. PIERWSZA?KARA WPIERDOLU ZA KURRESTWO.DWA POLEXIT. TRZY KS. nie macie pojęcia jak mnie wkurwia ten pis-ocjalistyczny układ.

  • 10/10
   Ale zmiany nie zaistnieją bez zdecydowanej postawy samych ludzi.
   Każde takie zdarzenie musi się kończyć dla lewackich napastników połamaniem rąk i nóg.

 5. Oprócz naszej lewackiej żydokomuny sprawdźmy sobie jeszcze emigrantów z krajów kultury pedofilii, gwałtu i terroru to dopiero będzie jazda!
  Będzie się działo! i znów nocy będzie mało!
  Brawo PiS, a tak przy okazji, wyboru tuż, tuż, kiedy pielgrzymka PiS-u na Jasną Górę?

 6. TO JEST WOJNA NA AKSJOMATY. WEJDZ DO SYNAGOGI BEZ KAPELUSZA ZADYMA,DO MECZETU W BUTACH ZADYMA. ZROB GNOJ W KOSCIELE-może byli molestowani moze to i owo i sratatata,zadzwonmy na policję bo PiS otworzyl taki ładny komisariat, ale przypal ale urwał. GDZIE TU BÓG HONOR WIARA K JAZDA Z KURWAMI? Przegralismu z islamem

 7. Bardzo bardzo bardzo podoba mi się że ktoś w końcu umie sprawić ze tzw uczucia religijne czuja się zranione ten twór nie istnieje. Wiec ten ktoś to cudotwórca. Matka boska widząc przed ołtarzem nagie męskie torsy musiała czuć się wniebowzięta.

    • A kto wierzy ten o wiedzy pojęcia nie ma i nie chce mieć … toteż GŁUPI chętnie innych będzie wyzywał od głupich bo gdzieś w głębi nosi w sobie kompleks ten. A jeśli chodzi o słabość to rzeczywiście słabo mi jak czytam wasze prawicowe pierdy

 8. Czy macie jakieś wiarygodne dowody na ich lewactwo, czy tak tylko skojarzyliście tych dwóch pijusów z lewactwem żeby temu ”lewactwu” dowalić?

  • To może skomentuję na spokojnie.

   Po pierwsze – byli pijani. I tyle w temacie. Co nie zmienia faktu, że potraktowałbym im z całą surowością.

   Po drugie – jak to już gdzieś wyczytałem, czy tam w kościele nie było nikogo w spodniach? Złapać takich pijusów, wynieść z kościoła i spokojnie zaczekać na policję. A jak będą podskakiwać, to po mordzie jeszcze im nakłaść, aż zrozumieją, że nie należy Mszy zakłócać.

   Na coś takiego nawet w meczecie bym nie pozwolił.

   Po trzecie – z polityką to nie ma niczego wspólnego. Tutaj akurat to zapewne zwykły clickbait ze strony redakcji.

 9. Ale z treści komunikatu nie wynika, że to byli „lewacy”. Wiadomo tylko, że mężczyźni, że agresywni, wykrzykiwali coś (nie podano co), rozebrali się do pasa i „zaatakowali” księży. Czyli nie wiadomo nic. A nie, wróć – byli pijani! Skąd wniosek, że to „lewacy”?

 10. Pijany do kosciola moze wejsc najpredzej katolik. W niedziele sie wyspowiadaja.

 11. Geje dzisiaj atakują księży!!!
  Jutro będą atakować każdego, kto nie jest gejem!!!

 12. hu..j z tymi wiernymi, jezeli zaden nie potrafi powstac i przywalic swiecznikiem w ten zboczony ryj, a nastepnie wywlec z kosciola zwloki i dalej odprawic msze . Ludzie kiedys potrafili sie bronic jak stali w kolejkach po kilkanascie godzic, by dostac cos do zarcia, ubrania, a jakis padalec chcial sie wepchnac, potrafili skopac lamistrajkow, czy dyrektorow wywiezc na taczce za brame, a teraz siedza jak cioty, tepi obserwatorzy zdarzen.

 13. Czy to aby nie tam imprezował niejaki Międlar? Widać skorupka nasiąkła.

Comments are closed.