Sommer: Wolnościowcy wobec nachodźców. Kiedy powinni być przeciw

Tomasz Sommer. Fot. PAP
Tomasz Sommer. Fot. PAP

Naiwny wolnościowiec, obserwujemy takie hasła, krzyczy, napawając się własną wolnościowością: wpuszczać do Polski każdego jak leci. Niestety nie jest to takie proste, bo „wpuszczanie jak leci” może ograniczać wolność tych, którzy już są w środku. Jeśli więc wpuszczać to tylko tak, by owa wolność tubylców nie była ograniczona przez nachodźców.

A jak ta wolność jest ograniczana? Na wiele sposobów. Wymieńmy najważniejsze:

– Atak na kulturę i religię. Niektórzy nachodźcy, np. muzułmanie i żydzi dysponują silną kulturą, którą chcą upowszechniać. Ponieważ stoi ona w kolizji z kulturami miejscowymi, dążą oni do ich destrukcji. Przed takimi gośćmi, którzy chcą nam na siłę przemeblować mieszkanie i powiesić na ścianach swoje obrazki, zamykamy drzwi.

– Atak na gotówkę. Niektórzy nachodźcy chcą po prostu pożyć na cudzy koszt, drenując system socjalny. Owszem jesteśmy gościnni, ale przed ludźmi, którzy tej gościnności nadużywają, zamykamy drzwi.

– Atak na system prawny. Niektórzy nachodźcy chcą się stosować do zasad własnych, a nie miejscowych. Prócz tego cieszą się immunitetem z uwagi na bariery językowe i brak łączności systemów prawnych (przykładowo recydywista z Bangladeszu, jak ukradnie w Polsce, to nie będzie uznany za recydywistę – w tym sensie polski recydywista jest w gorszym położeniu). Takim gościom, którzy nie uznają zasad panujących w naszych domach, a w dodatku nas okłamują też serdecznie dziękujemy za wizytę.

Ogólnie, zgodnie ze starą zasadą, cudza wolność jest ograniczona kształtem naszej wolności i samo wzywanie do jej naruszania może doprowadzić do jej zniszczenia. Innymi słowy nawet jak wolność niszczy się w imię wolności to i tak jest to jej… niszczenie. W przypadku nachodźców obroną wolności jest baczne pilnowanie powyższych kryteriów.

Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze argument historyczny. Z tzw. mniejszościami w ostatnim czasie Polska miała tylko kłopoty. Politycy ukraińscy nas chcieli wyrżnąć, niemieccy też, a żydowska elita chciała by Polska była jak najmniejsza i w dodatku podległa Związkowi Sowieckiemu. Nasz kraj został w rozmaity sposób od tych mniejszości oddzielony. Szczęśliwie tego okropnego dzieła dokonali nasi sąsiedzi, ale wylewając przy okazji hektolitry polskiej krwi. Czy ktoś o zdrowych zmysłach chciałby powrotu tych koszmarów? Dlatego wpuszczanie teraz, bez opamiętania, setek tysięcy ludzi pochodzących nie wiadomo skąd to zdrada. Zdrada polskiego interesu narodowego, szczególnie bolesna w sytuacji, gdy od poprzednich hekatomb związanych z multietnicznością do jakich doszło w Polsce, nie upłynęło jeszcze przecież zbyt dużo czasu.

30 KOMENTARZE

 1. Do wolnościowcow: jak widzicie grupę śniadych przybyszów to dzwoncie na psy, że widzieliście u nich nóż. Przyjadą ich przeszukać, jak nie mają noża, to lać ich w pizde jak odjadą psy.

 2. ▌▌Odpowiedź zależy od stosunku do twierdzenia, iż Polska jest własnością Polaków (obywateli RP).

  Wówczas odpowiedź jest prosta — obowiązują zasady te same, co z wpuszczaniem do własnego mieszkania.

  Wielokrotnie i z tego punktu widzenia o tym tu szerzej pisałem.

   • ▌▌THX. Kontynuując: w normalnym życiu jakoś nie mamy najmniejszych problemów z wyborem właściwego sposobu potraktowania:

    ● nielegalnego włamywacza do naszego mieszkania;

    ● wykonawców różnych pożytecznych usług: remontów, instalatorów…

    ● osób, które przez małżeństwo wprowadzamy do naszej rodziny.

 3. PIS popełnia błędy, dokładnie te same błędy co stara Europa ściągając obcych kulturowo emigrantów dla chwilowej korzyści gospodarczej, niby do pracy, którzy w następnych pokoleniach siedzą na socjalu i demolują, podpalają, niejednokrotnie mordują i terroryzują całe społeczeństwa.
  Niby przyjeżdżają do pracy, a później jest jak zawsze, ich dzieci podpalają Europę.
  Podobnie jest z Ukraińcami i Żydami, których PIS osiedla w Polsce, dając im mandat wyborczy do ręki. Później to już tylko roszczenia i kupczenie Polską.
  Wraca całe zło powodowane mniejszościami narodowymi z czasów II RP, jak ukraińska, czy żydowska. Dodatkowo ubogacone innymi wrogimi nam Polakom nacjami, bez żadnego związku z religią chrześcijańską, z naszą kulturą, z tym co od wieków oznaczało – POLSKA.
  Pomimo zapewnień wyborczych PIS tworzy tęczowy tygiel obcych nam ludzi w Polsce, i których nie chcemy, dokładnie tak, jak umawialiśmy się z PiS przy urnach wyborczych.

 4. bzdury, jestem za wolnym rynkiem, tanimi i dobrymi usługami, a kto je będzie wykonywał, to mi obojętne, może być czarny, żółty, albo fioletowy, a nawet modlić się do Kryszny, nie przeszkadza mi to, naprawdę wolę hindusa, który mi fachowo wyremontuje mieszkanie po konkurencyjnej cenie, niż polaka pijaka, który nie dość, że ze mnie zedrze, to w dodatku wpadnie w ciąg alkoholowy i nie dokończy, albo spartaczy, rynek weryfikuje

  pozdrawiam wszystkich wolnorynkowców

  • To tanie i dobre usługi. Kto by nie chciał. Problem się pojawia jak to my mieli byśmy komuś coś tanio i dobrze, co? Bo jak mam zrobić tanio to na czyjeś życzenie nie będę artystą. A jak mam zrobić dobrze to nie po to uczyłem się fachu aby typ z bloku po 20 latach zbierania na remont, chciał abym mu to zrobił po cenie szwagra tylko profesjonalnie. Ten twój „wolny rynek” zakłada, że każdy będzie otrzymywał takie grosze za pracę, że będzie łapał się każdej roboty za grosze? Ty chuj nie wolnościowiec jesteś wg mnie i gowno cie obchodzi co taki hindus będzie w Polsce robił w trakcie kryzysu i czy nie będzie robił tak tanio, że Polacy będą robić remonty tylko na zachodzie, bo hindus z dotacją na mieszkanie i dojazd do pracy może uciąć koszta.

   • Jeśli liczysz, że ci dżentelmen z Maroka fachowo wyremontuje mieszkanie to znaczy, że jesteś nad podziw głupia’ i że powinnaś się szybko zgłosić do wojskowego burdelu! Jeden z bohaterów Prezygód Dobrego Wojaka Szwejka który dostarczał panom Ck Oficerom panienki powiedział, śże największym powodzeniem cieszą się głupie gdyż żadna baba tak chłopu nie wygodzi jak baba głupia.

   • No właśnie to jest ideologia prawiczkowa że Polak ma robić remonty tylko w Polsce a Hindus tylko w Indiach. Najlepiej zamknąć granice jak w PRLu to będzie prawiczkowy raj.

  • …skoro ci to obojetne to wyjedź, zrób coś w końcu dobrego dla Polski, a nie liczysz że ktoś dla twojego czegoś tam będzie ci służył za miske pieczonych swierszczy

  • Twoja wypowiedź brzmi, jakbyś myślał jednowymiarowo. Świat jest wielowymiarowy i te wymiary siebie przenikają. Nie będziesz miał dobrych i tanich w trakcie wojny kulturowej.

 5. Czyli rozumiem że Białe Czyste Rasowo Węgry są najbogatszym krajem świata. Prawiczkowa logika jest niesamowita.

   • Rozumiem właśnie artykuł. Kraje multi-kulti są bogatsze od krajów czystych rasowo.

     • Rozumiem że wolicie być biedni jak Węgrzy za to mieć kraj czysty rasowo zamiast być bogaci jak Szwedzi i mieć w Polsce muzułumanów?
      Na Węgrzech minimalna pensja 1500 zł, w Szwecji minimalna pensja 10 000 zł miesięcznie.

 6. Czyli jak zwykle u prawiczków. Wolność dla białych, heteroseksualnych mężczyzn wyznających poglądy prawicowe. Do reszty strzelać.

 7. Wypowiedzi jak powyższa służą tylko rozmyciu realnego zagrożenia . Plan , który za pomocą kontrolowanych przecieków ujawnił nam PIS, polega na sprowadzeniu milionów imigrantów . Tym imigarntom Polacy mają sfinansować mieszkania , opiekę zdrowotną , 500+ itd. Zachodnie korporacje nie bedą uczestniczyć w finasowaniu socjalu dla milionów imigarntów , ponieważ nadal nie płacą i nie będą płacic podatków.Dzięki rozbudowanemu socjalowi ci ludzie mają podąć się wykonywania pracy za półdarmo na rzecz przedsiębiorstw należących do zachodnich korporacji w Polsce. To wszystko – taki brzmi przekaz kontrolowanych przecieków – dla uratowania ZUS-u i wyjścia z katastrofy demograficznej . Ludzie , którzy w Poslce stręczą ten plan np Jeremi Mordasewicz , odpowiadają za wypędzenie z Polski 3 milionów młodych Polaków i utrzymywanie w Polsce przez 30 lat bezrobocia na katastrofalnie wysokim poziomie. Ten plan juz na starcie jest niewykonalny . Pozostaną po nim miliony muzulmanów żyjących na koszt polskiego podatnika ,całkowita likwidacja polskiej własności i dalszy skokowy wzrost zadłużenia państwa, czyli de facto likwidacja polskiej własności państwowej . Rząd w Polsce ,jeśli nie prowadzi polityki rozwoju , moze tylko zwiekszać dług publiczny i konfiskować polską własność prywatną , nie ma innych żródeł dochodów. Na 100 % trwałe skutki sprowadzenia do Polski milionów imigarntów sa rzeczywistym planem , a reszta jest tylko legendą mającą zmusic Polaków do wyrażeńa na niego zgody

  • ▌▌Opisałeś program korposocjalizmu w praktycznym zastosowaniu przez rząd PiS — Polacy mają być wiecznymi nędzarzami przypisanymi korporacjom (a jak nie — to bez sentymentów podmienienie na dowolną ludność napływową), byle tylko władza i własność pasożytniczej kasty urzędniczej nie ucierpiała.

   • ▌▌Ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej zostało już nakreślone:

    ● „Będziemy zapierdalać i rowy, kurwa, kopać, a drudzy będą zasypywać.” — Oto program premiera „dobrej zmiany dla socjalizmu” — a faktycznie ekonomicznego szarlatana.

    • ▌▌Korposocjalizm — masy narodu zostają wtłoczone w samobójczą logikę: zamiast budować własne światowe korporacje — zostają podnajmowane po najniższej cenie (a więc już nigdy się nie wzbogacą) obcym korporacjom przez posiadającą je pasożytniczą kastę urzędniczą — która czerpie z tego optymalną rentę gorliwie konserwując ten samobójczy układ.

 8. Polscy nachodźcy powinni być bezlitośnie i nieodwołalnie wypierdoleni z Europy. Miejsce rumuńskich i polskich nędzarzy jest na wschód od linii Nysy i Odry, tj. w Azji.

Comments are closed.