Targalski nie ma wątpliwości. „Niemcy wypowiedziały nam wojnę. Istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna” [VIDEO]

Politolog Jerzy Targalski/ Twitter
Politolog Jerzy Targalski/ Twitter

Politolog Jerzy Targalski w programie Michała Rachonia w TVP Info nie ma żadnych wątpliwości, że Niemcy wypowiedziały nam wojnę! Jak twierdzi oznacza to, że istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna. 

Dzięki Niemcom szefowa kontrowersyjnej organizacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska, która po alercie polskich służb została deportowania z Unii Europejskiej, znów jest na terenie UE.

Przebywa w Berlinie, gdzie w niemieckim parlamencie mówiła wczoraj o praworządności w Polsce i na Węgrzech. Na specjalne wysłuchanie w tej sprawie zaprosili ją do Bundestagu niemieccy parlamentarzyści.

Do zaproszenia Ukrainki przez niemieckich polityków odniósł się w rozmowie z Michałem Rachoniem dr Jerzy Targalski.

–”Po prostu Niemcy bronią swojego interesu narodowego. Zresztą tak uzasadnili zaproszenie Kozłowskiego: interes państwowy czy też narodowy Niemiec” – zaczął politolog.

W jego ocenie, to działanie mówi samo za siebie.

„Niemcy wypowiedziały nam wojnę, a to oznacza, że istota paktu Ribbentrop-Mołotow jest wciąż aktualna”.

– „Tyle, że zmieniają się dekoracje, formy, bo dzisiaj nie trzeba wysyłać czołgów. Dziś wystarczy, że 1/3 wyborców polskich jest gotowa głosować na politycznych folksdojczy. No i mają Kozłowską, która jest Rosjanką z Krymu, tak naprawdę rosyjską kolaborantką” – przekonywał Targalski.

Gość TVP Info tłumaczył, że szefowa FOD pojechała do Berlina dzięki pomocy człowieka, chwalił rosyjską okupację Krymu.

–”Więc jaka to ukraińska patriotka, która współpracuje z człowiekiem akceptującym rosyjską okupację Krymu?” – pytał retorycznie. Twierdzi on, również, że jest to ewidentna zdrada Ukrainy.

–”Tu mamy konkretny przykład kolaboracji rosyjskiej Kozłowskiej i współpracy polsko-rosyjskiej przeciwko Polsce. I to jest istota całej sprawy” – przekonywał Targalski.

Nczas.com/ TVP Info/ Twitter

18 KOMENTARZE

 1. Targalski Jerzy , doktor , analityk.
  Ksywa <^Kermit^.
  Niegdys mloda gwardia PZPR , a dzisiaj Wielka Nadzieja polskiej ekspozytury Mossadu.

  • No dokladnie tak <^ synajem^ zajechalo. Iluz nagle ta Polska ma obroncow. Tylko koldra wciaz za krotka.

 2. Prawdziwe słowa pana Targalskiego; Niemcy chcą urządzić Mitteleuropę po swojemu w porozumieniu z kremlowską satrapią- a tu Polacy uważają , że sami mogą o czyś decydować . Są lepsi i silniejsi – przypomnieć należy Herrenvolk – a tu jacyś Polacy marzą o jakimś samodzielnym decydowaniu o swoim losie. Wg niemieckich panów Polacy mogą tylko ,, ruki po szwam ,, i jawohl- oby się nie POmylili

 3. widać pan Targalski czasem czyta ze zrozumieniem felietony Michalkiewicza,,,

 4. Niemcy nie musiały Polsce wypowiadać wojny, nie został podpisany traktat pokojowy po ostatniej wojnie, w konstytucji wciąż mają Rzeszę i hitlerowski hymn Dojczland dojczland iber alles, na terenie Niemiec goszczą Parlament Wolnego Miasta Gdańska oraz, obecnie, francę Kozłowską. Nazistowskie Niemcy wciąż trwają i realizują tradycyjne nazistowskie projekty..

 5. Targalski Jerzy resrtowe dziecko
  bezpieczniak
  PZPR owski kacyk
  Kiedyś służył Moskwie dziś MOSADOWI i Waszyngtonowi

 6. Policja Zydowska w warszawskim gettcié pozniej po 45 roku przeksztalcona w UB/MBP kierowany przez Rozanskiego-Goldberga

 7. niech polscy politycy ucza sie od erdogana, jak prowadzi sie polityke z niemcami i jak sie z nimi rozmawia. Zbluzgac od nazistow, faszytow, zerwac kontakty, pozamykac niemieckich zdrajcow w swoim kraju i patrzac na nich z gory handlowac kazda sprawe polityczna od nowa. Erdogan by juz dawno wpakowal sie i przeja przeplyw swinoujscia, by niedoprowadic do rozkladania rur i blokowania , byc moze przyszlego portu, nasi politycy wola lizac tylki niemcom i unijnym dewiantom.

  • Teoretycznie tak, a praktycznie cala Europa bylaby przeciwko nam, a zydzi nie odpuscili by takiej okazji by i u nas przetrenowac swoje wojenne wynalazki.

   • to tylko taka propozycja byla, ze mozna gebe otworzyc i ,,ostrych,, slow uzyc, a nie tylko chodzic z usmiechnieta facjata i przytakiwac glowa , wymieniajac tylko dyplomatyczna korespondencje.

 8. No, Wielka Trojka nigdy nie dopuscila Polski do zakonczenia II ws! Nigdy tez za to nie przeprosila – to co mamy przez to rozumiec, ze wojna trwa nadal?

Comments are closed.