Cejrowski drwi z prezydenta Dudy i wzywa: „Boże ratuj Polskę!”

Wojciech Cejrowski. Foto: yt
Wojciech Cejrowski. Foto: yt

„Boże ratuj Polskę. Daj nam jakiegoś Paderewskiego II, który wie kiedy się siedzi, a kiedy stoi” – napisał Wojciech Cejrowski krytykując zachowanie prezydenta Andrzeja Dudy w trakcie spotkania z Donaldem Trumpem.

Podróżnikowi chodzi o zdjęcie, które pojawiło się w internecie. Fotografia udostępniona przez Donalda Trumpa na twitterze pokazuje obydwu prezydentów w trakcie podpisywania umowy o partnerstwie strategicznym.

Eksperci natychmiast podkreślili, iż postawa w jakiej znajdują się obaj polityce bardzo źle świadczy o wzajemnych relacjach.

Z takim zdaniem zgodził się podróżnik, komentator sceny politycznej Wojciech Cejrowski.

„To nie wymaga komentarza. A jeśli ktoś nie rozumie w czym problem, to jest dudą smolną” – napisał Cejrowski.

źródło: twitter.com / Wolność24.pl

17 KOMENTARZE

 1. a pewnie glosowal na tego parchatego pacholka towarzysza jude kornhausera z unii wolnosci i ciagle jeszcze streczy psiuarow

  • ▌▌Efekt celebryty: zobaczył aparaty, to odruchowo wyskoczył do przodu, żeby bardziej zaistnieć (dobrze jednak, że się jednostronnie nie przytulił do Trumpa), żeby dobra propaganda miała materiały, na których może pracować…

   W sumie drobiazg.

   • ▌▌Przecież mógł wyciągnąć telefon i przytulić się do selfika, może jeszcze całusa wysłać…

    • ▌▌Na całe szczęście mam też zdjęcie o odwrotnej wymowie: prezydent USA zdaje swoje okresowe sprawozdanie:

     http:\\2.bp.blogspot.com\_GVslfVluyEA\TQltElen2XI\AAAAAAAAAfU\WLQUh-rTeLw\s1600\rr_pope_miami_S.jpg

  • Nawet niemieccy generałowie poddając III Rzeszę podpisywali akt kapitulacji wygodnie moszcząc swoje tyłki na stylowych krzesłach. Boże miej nas w swojej opiece!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Cejrowski NIGDY nie stręczył ani nie głosował na PiS i Dudę, tak samo jak NIGDY nie był żonaty z Pawlikowską ;-) W dodatku bluźni Bogu!

 3. Panie Cejrowski, to jest nietakt ze strony twojego idola D. Trumpa a nie A. Dudy, który swoją drogą na starcie stawia się w pozycji petenta. Zaraz usłyszy cenę, a swoją kliencką postawą tą cenę solidnie podbije. Na razie 2 mld USD.

 4. Jeśli to prawda…..to tylko świadczy o Donaldzie Trampie….no bo co….upominać się miał o krzesło ??? Szkoda że Donald nie pomyślał….bo chyba nie zrobiono tego celowo. Dobrze by było żeby się Tramp odniósł do tego…być może jest jakiś logiczny powód tej sytuacji…..

 5. ,,Adrian budyń,, znowu na kolanach.Pierwsi pokazali miejsce w szeregu ,,pejsaci chazarowie,, władcy POLIN.Teraz upragniona wizyta ,,budynia,, w USraelu postawiła przysłowiową kropkę nad ,,i,,.Po mojej ojczyżnie został mi tylko orzełek na srebrnym łańcuszku,który dumnie noszę i nosić będę aż do śmierci.Polski się nie wyrzeknę.Ale takich bydlaków którzy Polskę zniszczyli i niszczą nadal,jeżeli będę miał okazję,jako Polak rozliczę!

 6. Jakie partnerstwo, gdy mamy za wystawianie się na wielkie ryzyko płacić miliardy $. Strategiczne partnerstwo to jest z Turcją i to USA płacą tam za bazy, a nie odwrotnie.

 7. Z całym szacunkiem dla P.Dudy,lecz większego gościa bez chociażby najmniejszej charyzmy to w życiu nie widziałem?!Niby chce dobrze,A z drugiej strony cyrkowy klaun;)!

 8. W obronie czcigodnego prezydenta Wolski pana Adriana Du. py

  Jest wielu, których zdjęcie biedzi:
  Prezydent Wolski Adrian Du. pa
  Stoi przy Trumpie, gdy Trump siedzi…
  Stoi, lecz nie w postaci słupa,
  A pochylony podpisuje.
  Właśnie wstał z kolan… Gratuluję!

Comments are closed.