Unia znów chce nas złupić. Wkład finansowy zamiast relokacji. Zrzucimy się na pomoc Włochom i Hiszpanii i zapłacimy za błędy Zachodu

Imigranci na włoskim statku Diciotti. Źródło: Facebook
Imigranci na włoskim statku Diciotti. Źródło: Facebook

Premier Włoch Giuseppe Conte powiedział po środowym spotkaniu na nieformalnym szczycie UE w Salzburgu, że rozważana jest możliwość wnoszenia wkładu finansowego przez kraje, które nie przyjmują migrantów. Jak dodał, niektóre kraje już wyraziły taką gotowość.

„Jest hipoteza, że kraje, które nie są chętne, czyli nie uczestniczą ani w przyjmowaniu uchodźców w portach, ani w relokacji, wnosić będą wkład finansowy” – oświadczył premier Conte po rozmowie przy kolacji z udziałem przywódców innych państw unijnych.

„Niektóre z tych krajów, które nie przyjmują migrantów, już wyraziły gotowość” wniesienia takiego wkładu – dodał szef włoskiego rządu podczas rozmowy z dziennikarzami. Nie podał szczegółów.

Conte ujawnił, że na kolacji rozmawiano niemal wyłącznie o migracji. Pytany o to, jak podsumowałby przebieg rozmów stwierdził : „Prace trwają”.

(PAP)

11 KOMENTARZE

  • U nas trwa przyjmowanie dużej ilości islamskich osadników.
   Na dodatek jeszcze będziemy płacić, bo rząd nie przyznaje się, że sprowadza ich pokryjomu.
   Poza tym licząc Ukraińców jesteśmy światowym liderem w przyjmowaniu imigrantów, więc unia powinna nam odpalić dodatkową kasę.

 1. i takim sposobem hoduje sie lewackich parazytow na wieki, ktorzy beda wybierac ciagle siebie,by pluc na Polske, ktora gnojom bedzie wykladac kase.

 2. zrzucą się frajerzy co nie optymalizują podatków i kupują gadżety nie mając mozliwości odpisania w całości haraczu vat 23% – to jest główne źródło finansowe socjalistów z pis/po/sld/psl …. ludzie nie potrafią wykonac prostego działania arytmetycznego jak wyliczyc haracz vat – tylko później widzą to na rachunku ale sami nie potrafią dokładnie wyliczyć …..ale do wyborów chodzą buahahhahahaha

 3. ciaputowicz w podskokach się na to zgodzi, wyasygnuje środki z budżetu, a glynsky dodatkowo wyremontuje im jeszcze cmentarz żydowski za 100 mln euro

 4. Ala wilk, ale my chcemy płacić tylko że z twoich prywatnych pieniędzy. Jak to socjaliści twojego pokroju robią z pieniędzmi podatników.

  • Możesz przenieść się do Rosji albo Chin gdzie jest kapitalizm. Nikt w UE na siłę nie trzyma.

 5. Czy to prawda, że nasz rząd do każdego zatrudnionego imigranta, (także Ukraińca) dopłaca 1500zł ?
  Tak u nas mówią kierowcy tirów, że ich pracodawcy chętniej przyjmują Ukraińców, bo od każdego zatrudnionego obcokrajowca mają 1500 zł.

  • Tak więc, każdy obcokrajowiec dla rządu, jest wart więcej niż Polskie dziecko o 1000 zł.
   Natomiast Polski pracownik dla rządu wart jest zero.

Comments are closed.