Groźby i wyzwiska pod adresem księdza! „Obyś zdechł”. Isakowicz-Zaleski odpowiada: Gdyby to było do judaizmu byłaby ostra reakcja Polski i UE

bolszewicki plakat propagujący antyklerykalizm/fot. Facebook Tadeusz Isakowicz-Zaleski
Bolszewicki plakat propagujący antyklerykalizm. /fot. Facebook Tadeusz Isakowicz-Zaleski

Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski w ostatnich dniach ostro krytykuje film Smarzowskiego „Kler” ukazując mnóstwo fałszu i jednostronności w jego przekazie. Jak poinformował, dostaje wiadomości z obelgami i nawet groźbami! Z klasą jednak odniósł się do tych zarzutów.

Ksiądz udostępnił na Facebooku treść jednego z maili, które w ostatnim czasie do niego wpłynęły. – Oto jeden z e-maili jaki dostałem po opublikowaniu recenzji filmu Wojciecha Smarzowskiego „Kler”. Wcześniej czy później tego typu osobnicy przejdą od wyzwisk do konkretnych czynów. Tak jak to było za rządów bolszewików – napisał na Facebooku ks. Isakowicz-Zaleski.

Już na samym początku nadawca zwraca się do kapłana per „szanowny pederasto”. Potem kultura znika całkowicie.

Twoja p****ana religia to najgorsza choroba Polski. Jesteście ideologicznymi spadkobiercami najgorszych morderców w historii, w imię swojego wymyślonego bożka pomordowaliście setki tysięcy niewinnych ludzi. I wy śmiecie mówić o moralności? – czytamy w treści maila (cenz. red.).

Wszystkich was należy pozabijać i spalić wasze świątynie. Przeklęci faszyści co nawet swojej „świętej książeczki” nie czytali. Księża na księżyc, Sp******aj i obyś zdechł! – napisał antyklerykał.

Oprócz tego zauważył to, co już dzisiaj napisaliśmy. Gdyby takie teksty poszły do rabina w temacie judaizmu to sformowane zostałyby europejskie oddziały szturmowe by dorwać antysemitę. A co, jeśli chodzi o Kościół?

Gdyby takie groźby padły wobec judaizmu czy islamu, to byłaby ostra reakcja władz tak #Polska, jak i UE. A jak będzie ws. gróźb wobec #Kościół? – zauważa na Twitterze ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

Źródło: facebook.com/twitter.com

28 KOMENTARZE

 1. Chyba każdy poruszający się w sieci spotkał już takich cweli o „światopoglądzie naŁukowym”. Także ich odzywki są takie same. Uczą się chyba ich na pamięć. Tak że to żaden wyjątek.
  Żyjemy pod okupacją USraelską, a tam to normalka.
  Mam w tej kwestii tzw. mieszane uczucia.
  Z jednej strony niesłychany prymitywizm tej dziczy o „naŁukowym światopoglądzie” może cieszyć. Do ateizmu ciągnie wszystko co dzikie, barbarzyńskie, prymitywne. Polska już parę razy to zjawisko przeżywała – zwycięsko. Po wojnach kozackich na przykład cała Ruś cywilizowana przeszła do polskości. Przy Ukrainie została tylko kozacza i chłopska dzicz.
  Z drugiej strony ciarki p plecach przechodzą. To tego typu osobnicy zostają kapo w obozach koncentracyjnych, dokonują zbrodni wołyńskich czy strzelają w tył głowy jak w Katyniu.

  • Czy ktoś cię zmusza do życia pod okupacją USA i Izraela?
   Nie możesz wyemigrować do Wolnej Kapitalistycznej Rosji, Chin, Węgier czy gdzie tam wola?
   Kto zabrania? Trump? Netanjahu? Merkel?

   • O tyle się zgodzę, że o te wartości trzeba walczyć. Niejaka Simone Weil (lewaczka) stwierdziła, że kto bierze miecz do ręki ten ginie od mieczy, a kto z rąk go wypuszcza, ten ginie na krzyżu. Podobno początkowy sukces religii chrześcijańskiej w basenie Morza Śródziemnego polegał w dużej mierze na tym, że ci żarliwi, przekonani wierni wspomagali się wzajem. Prędzej czy później cię nawrócę, złamany esbeku. Ty też jesteś dzieckiem bożym.

  • Daleka jestem od popierania grożenia śmiercią komukolwiek,ale jestem w stanie zrozumieć, jeżeli pochodzą od ofiar księżowkiej pedofilii.
   Pan Isakiewicz, jak i jego tu obrońcy, wciąż nie chcą sobie uświadomić potwornego, niewyobrażalnego bestialstwa pedofilów wobec dzieci, zwłaszcza demonów pod egidą Boga, wiary, religii.
   Chcecie dokumentów na ten temat ?? Jest ich cała masa, tylko trzeba chcieć je poznać. Obrońcy bestii nie chcą ich poznać, przez to sami stają się wspólnikami bestii i to jest najohydniejszy ateizm jaki można sobie wyobrazić – mieszanie Boga we własne śmierdzące koniunkturalne tchórzostwo i zbrodnie przeciw ludzkości.
   Na początek proponuje serial dokumentalny na netflixie „Kto zamordował siostrę Cathe ?”
   To co pokazuje Smarzowski to czubek góry lodowej. Polska duchowo tkwi w mrokach średniowiecza. Świat nas wyprzedza z prędkością światła.

   • Salcia a jak tam u rabinow handluja jeszcze narzadami a co talmud pisze o pedofili?

 2. „– Gdyby takie groźby padły wobec judaizmu czy islamu …” Gdyby.
  Teraz już wiedzą wszelkie matoły zwane Suwerenem – głosujące przez 30 lat na PO/PiS/PSL/SLD/ – jak działa UB-państwo? Nie dość, że was dymało przez 30 lat to jeszcze sprzedało w niewolę żydowską.
  Myśleliście matoły, że państwo to prezydent, premier, organy, konstytucja? Państwo to struktura przestępcza utworzona przez sowieckich żydów w 1944 za czasów IW/UB/NKWD. A wam matołom tylko nazwy podmieniono, bo skądś wiedziano, że się nie skapniecie (bo jesteście matoły o wielkim mniemaniu o sobie). Dziś w TVP usłyszycie, że ACT 447 to nie dotyczy was matoły albo i nic nie usłyszycie. Będą kpić z Was do końca. Do zgaszenia światła. A jeszcze jedno. Gliński z UD dał 100 mln zł na odnowienie grobu między innymi Józefa Różańskiego na cmentarzu żydowskim w Warszawie. Za wasze pieniądze matoły odnawiane są groby zbrodniarzy żydowskich co chcieli zamordować asa lotnictwa polskiego Stanisława Skalskiego.
  Uczcie się matoły. Na naukę nigdy nie jest za późno.

  • Te matoły chodzą do kościółka jajeczka święcić dla swojej rodzinki, a resztę mają w doopie. Taka wsobna, eskapistyczna religijka.

 3. Tak samo gdyby takie groźby padły wobec pastora protestanckiego reakcja była by taka sama jak w przypadku rabina czy imama. Wszak pastor to młodszy brat rabina w wierze.2/3 protestantów to potomkowie przechrztów. Dlaczego nie ma żadnych ataków na zbory protestanckie, nawet zagorzali ateusze tylko katolików atakują.

  • Dlaczego atakowany jest katolicyzm a nie protestanci , prawosławni, buddyści itd? Odpowiedź jest prosta i oczywista. Katolicyzm jest jedyną prawdziwą wiarą.

 4. jakas lewacka swinia o pojemnosci mozgu bolszewika z bezsilnosci wyla do ksiezyca , z nienawisci nie potrafila nic wydobyc,czego bysmy juz nie slyszeli na roznych antyklerykalnych portalach, czy ze strony opozycji politycznej.

 5. Jeszcze nawet nie było premiery a już czarny pasożyt zawodzi nad niewygodnym dla jego ziomków filmem. Jest tyle filmów i seriali hołubiących, wychwalających pod niebiosa KK że jeden krytyczny chyba ma prawo powstać?

  • Nie można uogólniać że wszyscy księża są źli bo 1 ksiądz jest pedofilem. Natomiast jak 1 sędzia ukradnie kiełbasę ze sklepu to znaczy że wszyscy sędziowie są źli.

   • Przede wszystkim ten film to nie jest dokument, oparty na konkretnych faktach, żeby mu zarzucać przeinaczanie czy wręcz nieprawdę. To jest to co zrodziło się w umyśle (ale osobiście sądzę że nie jest to zbyt dalekie od prawdy) jego autora i ma prawo takie coś być wyświetlane.

  • Nie widzialam ani jednego filmu z Lutrem w roli glownej i zbrodni i rabunkow w Niemczech w akompaniamencie kiedy swoja wiare wprowadzal do wtoru z niemiecka arystokracja. Warto by uswiadomic wyznawcow jego wiary, w co wdepneli.

 6. Jeszcze jeden debilny „artykuł”. Kopie internetowych wpisów. Kilka powtórzeń ich treści, reklamy, reklamy, reklamy i inicjaly „autora”.
  Od was nie mozna już wymagać dziennikarstwa, jakiegoś poziomu.
  Miałeś Sommer zrobić portal dla wolnosciowcow, a zrobiłeś kibel.

 7. Tego matoła , który myśli , że obraża Księdza Zalewskiego już żrą robaki a jego ciało i duch się rozkłada.Nie ma zbawienia poza Św Kościołem Katolickim. Dlaczego jest taka agresja i atak względem Kościoła, bo te wszystkie sekty opętane przez złego ducha zwalczają to co jedynie prawdziwe.Ich islam itp nie trzeba zwalczać bo to tylko oszustwo.No cóż będzie płacz i zgrzytanie zębów , lecz dla bluźnierców ratunku nie ma , tylko potępienie i ogień, oby jak najszybciej Apokalipsa Św Jana nastała.

 8. Gdzie jest panstwo, które z wybicia szyby w synagodze zrobiło problem światowy, a na wstawianui nowej był osobiście Budyń z jakimis rabinami. A tu, gdy ktoś pod adresem księdza KK kieruje obelgi, życzy śmierci, szkaluje religię, władza nabiera wody w usta i milczy o mowie nienawiści. Niechby to było pod adresem rabina albo jakiegoś imama, dopiero by była akcja służb wszelakich.

  • Niedawno czytałem , że do redakcji nczas dosyć często zaglądają panowie ze służb w celu namierzenia osób , które zamieszczają tutaj anty semickie komentarze. Ciekawe czy zrówna gorliwością będą namierzać osoby grożące i obrażające katolickiego księdza?

 9. Wspólczuje księdzu .Jest dużo robactwa w naszym umiłowanym kraju. Rząd też nie nasz , bo reakcji nie ma , no jeżeli chodzi o szybkę w synagodze to aj waj . Żaden żyd podobno Polski nie reaguje na takie chamstwo sza,sza .
  My już zaczynamy rozumieć , wprawdzie powoli , ale zgramy się .
  Szczęść Boże księże nie załamujmy się róbmy swoje.

Comments are closed.