Asteroida nas nie zabije! Amerykańscy naukowcy: Ludzkość wcześniej wyginie! Koniec rozpocznie się w 2050 roku

Asteroida i człowiek - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay/pxhere
Asteroida i człowiek - zdjęcie ilustracyjne. / fot. pixabay/pxhere

Jeżeli obawialiście się nadlatującej asteroidy Bennu, przed którą ostrzega NASA, to spokojnie: zdaniem naukowców ludzkość wcześniej wyginie! Naukowcy ze Szkoły Medycznej Uniwersytetu Waszyngtońskiego ostrzegają: jakość męskiej spermy drastycznie się pogarsza. Według ich wyliczeń, do 2050 roku mało który mężczyzna będzie w stanie spłodzić dziecko.

Koniec ludzkości w scenariuszu naukowców z UW odbiega od wielu popularnych scenariuszy, które opierają się najczęściej na katastrofach ekologicznych, ciałach obcych spoza naszej atmosfery czy wojnie. Według wyników badań amerykańskich naukowców ze Szkoły Medycznej Uniwersytetu Waszyngtońskiego ludzkość czeka apokalipsa reprodukcyjna. Powodem jest pogarszająca się w dramatycznym tempie jakość męskiej spermy.

Przeanalizowano 43 tys. ochotników z całego świata. Sprawdzono ruchliwość, witalność i liczbę plemników w nasieniu. Wyniki przerażają. W ciągu zaledwie 40 lat liczba plemników w nasieniu spadła o 53 proc. Jeśli tendencja się utrzyma, do 2050 roku roku niewielu mężczyzn będzie w stanie spłodzić dziecko. To z kolei doprowadzi do wyginięcia ludzkości na planecie.

Jako przyczynę pogarszania się męskiego nasienia, naukowcy wymieniają głównie siedzący tryb życia, zamiłowanie do alkoholu i narkotyków i pogorszenie stanu środowiska.

Ta ostatnia okoliczność odgrywa największą rolę w przybliżeniu apokalipsy reprodukcyjnej. Środowisko chemiczne, w którym mieszka współczesny człowiek, radykalnie zmieniło się w ostatnich dziesięcioleciach. Istotny wpływ na to miał postęp techniczny, zwiększona emisja substancji szkodliwych do atmosfery, a także masowe wykorzystanie plastiku jako materiału do przygotowywania posiłków – informują.

To oznacza, że katastrofa, która doprowadzi do wyginięcia ludzkości rozpocznie się przed przybyciem asteroidy Bennu, która ma uderzyć w Ziemię za 117 lat. NASA oficjalnie podała, że ocenia prawdopodobieństwo uderzenia asteroidy Bennu w Ziemię na bardzo wysokie. „Jeżeli dojdzie do tego zdarzenia to zniszczone zostanie całe życie na naszej planecie” – prognozuje amerykańska agencja.

23 KOMENTARZE

 1. Kupujcie dalej szampon DX2, który zmniejsza ilość testosteronu i inne tego typu demaskulinizacyjne, produkty. Mężczyźni mają zostać zlikwidowani, bo biją kobiety i przez nich są wszelkie wojny. Taka jest oficjalna linia „władzy”.

  • Już jakiś czas – ok. 2 tygodnie – p. Sommer nie promował tych bredni, ale widać nie wytrzymał.

 2. Uff, co za ulga. To nie z powodu asteroidy wyginiemy, ale z powodu, o którym redakcja wspomniała przedwczoraj (tj. w największe święto w Polsce, niestety notorycznie przez wrogów przemilczane, mianowicie święto urodzin Jacka_Holborna®), czyli że w ciągu 32 lat jakość plemników tak drastycznie się zmniejszy jak gdyby już jutro opatuliła nas chmura z gęstego smogu radioaktywnego przy którym Hiroszima to jeszcze znośne warunki.

 3. Ależ zabije nas,tylko nie ta ! Pod koniec października 2019 a więc już za rok,,Ziemią znajdzie się kursie kolizyjnym nawet z pięcioma dużymi obiektami z roku Taurydow.Mowimy o asteridach o średnicy od 200 do 700 metrów.Calosc utajnione,żeby nie wywołać paniki,bo jest za mało czasu,żeby zrobić cokolwiek.Szykyjcie się….

  • Jeśli już to nie z roku Taurydów, ale z roju Taurydów, co zresztą wypomniałem Ci 8 września, gdy redakcja popełniła podobny tekst.

   • Wiem i naprawdę nie rozumiem,dlaczego pisze o roku a coś lub ktoś ZMIENIA mi na rok.Wiecej nie będę o tym pisać,bo już zaczynają się kłopoty i polowanie

 4. Ludzie chlali i cpali od tysiacleci i problemu nie bylo. Zarcie tez za dobre kiedys nie bylo o czym swiadczy niedozywienie i szkorbut w czasach przed Rewolucja Przemyslowa. Wiec to wszystko to dla mnie bajki na miare legend Ala Gore’a o globalnym ociepleniu.

  • Takiego gównianego żarcia naszpikowanego chemią i różnymi specyfikami co jest teraz to nie było napewno. Palenie fajek,czy trawki to jak inhalacja w porównaniu do tego co na codzień żremy od dziecka.

 5. z pewnoscia podsuna nam pomysl, by suszyc plemniki na przyszlosc, moga sie przydac do odtworzenia nowej galezi ludzkosci, jak juz pozostanie im ogladanie kazdego dnia 1,5 mld sklonowanych billow geatsow.

  • Szczegolnie ruchliwe sa plemniki rzydowskie chociaz duza ich czesc zostala [plemnikow rzydowskich] zagazowana w Buchenwaldzie

   • Uspokoi się bydlaku i zbadaj swoje DNA , a bardzo się zdziwisz,bo prawie wszyscy Polacy mają takie żydowskie dziedzictwo,a także niemieckie,rosyjskie,tatarskiej,włoskie i inne.

    • no,no na mnie nie patrz, ja nie mam zadnego dziedzictwa zydowskiego i nie chciej relatywizowac moje lini krwi, bo jest czysta polska.

     • Nie istnieje nic takiego jak czysta,Polska krew biedak.Przez tysiąclecia ludy wędrował i walczyły i gwalcily,aż do czasów obecnych.A tubylcy bratanki się że zwycięzcami lub po prostu z bogatszy i.Taka jest prawda i dlatego ktoś belkocacy o jakiejś czystej krwi jest tylko żałosny pomylencem

     • Marlena, mogę Ci zaprezentować czystą polską krew a nawet piękną polską spermę.

 6. Chcieliście napisać chyba, że większość mężczyzn z cywilizacji zachodniej, pełnej feministek, genderfluid, zniewiescialych chłopaczków, którym rurki gniotą jaja, czy modnych teraz wegan, wpieprzajacych soje, która zmniejsza poziom testosteronu. Za to Arabowie, Afrykańczycy i inne kultury nie skażone lewacką chorobą psychiczna, będą mieli się dobrze i o jakość ich plemników nie musicie się martwić.

 7. Wczoraj asterojda zabije a dzisiaj już nas zabiją plemniki a właściwie ich brak.Mam pytanie kto płaci i za co tym amerykańskim naukowcom?

  • jak to chcesz robic, tak jak homer simson swojemu synowi , lapy na kark i dusic

 8. jak to chcesz robic, tak jak homer simson swojemu synowi , lapy na kark i dusic

 9. Skończy się beztroskie uczenie pływać plemniki które i tak się utopią np w rzece

 10. A u nas na Szlonku jest krew czysta i plemniki popierdalajo jak michałowskie araby i zaciożajo każde babe bo som od
  z dziada pradziada goorników co na grubie robili a ni od francowatych goroli

Comments are closed.