Wielkie kłamstwo! Ambasada USA w Warszawie jeszcze bardziej prożydowska i antypolska. Polacy ich zniszczyli w komentarzach

Uroczyste odsłonięcie nowej szyby w gdańskiej synagodze, wstawionej na miejsce wybitej przez chorego debila. Foto: PAP/Adam Warżawa
Uroczyste odsłonięcie nowej szyby w gdańskiej synagodze, wstawionej na miejsce wybitej przez chorego debila. Foto: PAP/Adam Warżawa

Pod nowymi rządami ambasador Mosbacher placówka dyplomatyczna USA w Warszawie najwyraźniej staje się jeszcze bardziej prożydowska i antypolska niż do tej pory. Jakiś debil – dosłownie debil, człowiek ze stwierdzoną chorobą psychiczną, który kilka miesięcy temu zaatakował kościół – wybił szybę w synagodze w Gdańsku i się zaczęło.

Zaczęło się od Gdańska, gdzie w tamtejszej synagodze ktoś wybił szybę. Okazało się, że, jak podaje Dziennik Bałtycki, zrobił to chory psychicznie 27-latek z gminy Trąbki Wielkie, który miał stwierdzone zaburzenia psychiczne przy okazji ataku na kościół kilka miesięcy temu. Ale teraz to nie choroba, bo to atak na synagogę, więc musiał być to oczywiście wielki akt tradycyjnego polskiego antysemityzmu, przypomnijmy – gorszego od Holokaustu!

Poniżej nagranie czynu tego chorego człowieka.

Oczywiście Żydzi od razu krzyknęli giewałt, i że to nic innego jak polski antysemityzm. Tradycyjnie kłamstwo zaczęła kolportować ambasada Izraela w Warszawie.

Czapkujący Żydom i Niemcom prezydent Gdańska Paweł Adamowicz od razu potępił incydent i wziął udział, w towarzystwie rabina Szchudricha, w przepięknej uroczystości wstawienia nowej szyby w synagodze. Nie, to nie żart! Uroczyście odsłonięto nową szybę, potępiając oczywiście ten jakże brutalny akt antysemityzmu. Co gorsza przyłączył się do tego biskup pomocniczy archidiecezji gdańskiej Wiesław Szlachetka. Zdjęcie z tej wzruszającej chwili ilustruje niniejszy artykuł, drugie poniżej.

No a skoro rabin Schudrich potępił ten straszliwy akt i ambasada Izraela w Warszawie też, to od razu zaćwierkała ambasada imperium w Warszawie i dała taki oto wpis.

„Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie potępia pełen nienawiści, destrukcyjny akt wymierzony w synagogę w Gdańsku, dokonany podczas Jom Kipur – najważniejszego żydowskiego święta. Solidaryzujemy się ze wszystkimi, którzy zjednoczyli się w obliczu tego incydentu.”

Polskim internautom ciężko było pominąć takie płaszczenie się przed Żydami przez placówkę dyplomatyczną USA, więc masowo skomentowali ten wpis, dokładniej pisząc „zmasakrowali” Amerykanów. Poniżej najlepsze komentarze.

cichy1974: wy się lepiej zjednoczcie by żydzi zaprzestali nas..Polaków ciągle upokarzać ;obsrywać to cośmy dla nich w czasie okupacji zrobili..tysiącami ukrywaliśmy ich przed śmiercią!często za cenę śmierci własnej i naszych rodzin..
i niech w końcu QRVA przestaną żądać odszkodowań!???

Kamilla: Czyli co staliście się już ambasada Izreala w Polsce? Polska też to potępia i ściga sprawcę z urzędu. Żenujące. Szkoda, ze nie jesteście tacy gorliwi, gdy chodzi o ataki Izraela na dzieci palestyńskie. Shame on you!!

80 KOMENTARZE

 1. Jakby się Polacy nie zaklinali i wyklinali, to będą antysemitami, bo tego chcą żydzi. Ja to przyjmuję, realizuję, wiem jako stoik, że tego żydowskiego oglądu nie zmienię i żadnego semity nie będę wyprowadzał z błędu.

 2. Szyb(ki) rasizm

  „Stała się rzecz straszna!” Okno w synagodze
  Wybił znany wariat… Wielu jest po drodze
  Polakom z tym „strasznym antysemityzmu aktem”!!!

  Na szczęście nie wszystkim. Bo Gdańska prezydent
  Paweł Adamowicz „straszliwy incydent”
  Potępił. Fotka z nową szybą jest już faktem…

  I biskup, i pastor przy odsłonie szyby
  Także asystują. Wspaniale!… A gdyby
  Stłukł szkło znany wariat PONOWNIE w KOŚCIELE…

  Pytanie: Czy wtedy zejdą się rabini
  I pan Adamowicz znowu gest uczyni
  Odsłonięcia szyby?… Nie chciejcie zbyt wiele!

  Tłuczenie szyb w kościele czym jest? – wandalizmem.
  Tłuczenie w synagodze – antysemityzmem!!!
  Czym innym uczucia są goja i Żyda.

  Na przykład: „Śmierć Polaka to rzecz biologiczna.
  Śmierć Zyda to tragedia! Rzecz metafizyczna,
  Rzecz nieporównalna!” To wiedzieć się przyda.

 3. Bernard Lazare, żydowski pisarz, w książce pt. „L’antisémitisme son histoire et ses causes”, wydanej w 1894 r., przedstawił taką opinię tyczącą się żydowskich wypędzeń:
  „Jeśli taka wrogość i awersja w stosunku do żydów miałaby miejsce tylko w jednym czasie, w jednym kraju, łatwo byłoby wyjaśnić przyczyny. Jednak rasa ta była obiektem nienawiści wszystkich narodów pośród których żyła. Skoro wszyscy wrogowie żydów należeli do zupełnie różnych ras, mieszkali w odległych krajach, podlegali zupełnie różnym prawom, kierowali się różnymi pryncypiami, mieli różną moralność, różne zwyczaje – te wszystkie zasady społeczne, niepozwalające niczego ocenić w ten sam sposób – toteż główna przyczyna antysemityzmu zawsze leżała w samym Izraelu, a nie w tych, którzy przeciwko niemu walczyli.”

 4. PIS z kartoflem I krzywym pyskiem bronia ukochanego przez Boga Lojca I pana Jezusa kraju … a hameryka pomaga …

Comments are closed.