Szokujące słowa ks. Lemańskiego do katolickiego kapłana! „Odwal się klecho od Michnika i biskupa Pieronka!”

Ks. Wojciech Lemański/fot. Grzegorz Michałowski/PAP
Ks. Wojciech Lemański/fot. Grzegorz Michałowski/PAP

Znany z zaangażowania na rzecz lewicowych środowisk i kontrowersyjnych wypowiedzi jeszcze-ksiądz Lemański uderzył w jednego z nielicznych godnych poszanowania jezuitów w Polsce! Do ks. Dariusza Kowalczyka SJ rzucił „odwal się klecho” biorąc w obronę Michnika i biskupa Pieronka!

Mamy nowy etap. Do niedawna rodzime lewactwo ubolewało, że KK ma twarz Rydzyka, a powinien mieć twarz JPII. Ale teraz wraz z wejściem „Kleru” do kin lewactwo ogłosiło, że winnym pedofilii w KK jest JPII. Czyją w tej sytuacji twarz powinien mieć KK? Pieronka? Lemańskiego? Wiem! Michnika! – napisał na Facebooku ks. Kowalczyk SJ.

Jeszcze będący księdzem Wojciech Lemański wpadł w szał. – Ulało się jezuicie, co to się uważa za bardziej katolickiego od papieża Franciszka, co ślepy jest na bezduszność Polaków wobec uchodźców, co głuchy jest na bluzgi prezesa, kłamstwa premiera i nocne tweety prezydenta – napisał i dodał, że „ma nadzieje, że twarz tego przedstawiciela polskiego kleru nikomu się dobrze nie kojarzy”.

Szukam jego zdrowej chrześcijańskiej reakcji po Tylawie, po Tarchominie, po Dominikanie, po Poznaniu, po Bochni, po Gdańsku… nie znajduję. On broni KK przed lewactwem. Dla niego duchowni z „Kleru” to koledzy po fachu, takich się nie rusza. A od bp. Pieronka i red. Michnika odwal się klecho, bo im do pięt nie dorastasz – napisał Lemański.

To nie pierwsza skandaliczna reakcja Lemańskiego wobec katolickich kapłanów. Wcześniej już pisał „zamilknij klecho” do ks. Sławomira Marka w kontekście świeckiego pogrzebu „Kory”.

Źródła: facebook.com

45 KOMENTARZE

  • Bardzo odważna riposta ks. Lemańskiego na obłudę ks.Kowalczyka
   „„Crimen Sollicitationis to tajny dokument, datowany na 16 marca 1962, opracowany przez watykańskich urzędników, zatwierdzony przez papieża Jana XXIII i podpisany przez kardynała Alfredo Ottaviani, sekretarza Świętego Oficjum.(Obecna nazwa: Kongregacja Nauki Wiary, dawniej Święta Inkwizycja)
   – dokument ten był tajnym planem, zawierającym instrukcje w kwestii postępowania w przypadkach oskarżeń księży o seksualne wykorzystywanie małoletnich. Przepisy dotyczyły też przypadków zoofilii i homoseksualizmu. Owe ścisłe instrukcje postępowania obowiązywały kler katolicki na całym świecie.
   – Crimen Sollicitationis jest dokumentem, który pod karą ekskomuniki nakazuje trzymanie w największej tajemnicy przestępstw seksualnych księży; nakazuje bezkompromisową walkę z poszkodowanymi i tymi, którzy ich popierają; zakazuje współpracy w tych sprawach z organami ścigania; nakazuje niszczenie dowodów przestępstw i utrudnianie pociągnięcia do odpowiedzialności osób duchownych (poprzez np. przeniesienie księdza-pedofila do innej parafii).
   -A Jan Paweł II „Wielki’’
   był, co nie ulega najmniejszej wątpliwości, jako głowa Kościoła watykańskiego, doskonale poinformowany o istnieniu owego haniebnego dokumentu. Nie uczynił jednak nic, by go anulować i poprzez to zapobiec tysiącom tragedii molestowanych seksualnie, gwałconych przez zboczeńców w sutannach dzieciaków. Nie kiwnął nawet swym upierścienionym palcem, aby nie dopuścić do kontynuacji koszmaru, dla wielu ofiar kończącego się samobójstwem. Za to lubił błogosławić najmłodszych, z dobrotliwym uśmiechem brać ich ręce i przytulać. Santo subito! Tak bardzo ukochał dzieci..”

   • Gośka, bo cię Firma wykluczy i znowu będziesz szorowała krawężniki jak w zeszłym roku.

     • Prawda was nie zabije, bo kłamstwo jest waszym życiem… w piekle, ale może wskrzesi ? Kto wie ?

      Jan Paweł II otaczał opieką Marciala Maciela Degollado już po tym, jak oskarżenia o nadużycia seksualne przeciwko niemu trafiły na biurka Kurii Rzymskiej. Z kolei bostoński kardynał Bernard Law, oskarżany o tuszowanie wielu skandali pedofilskich, za rządów papieża Polaka dostał prestiżowy urząd arcyprezbitera bazyliki Santa Maria Maggiore.

   • Gośka, jeśli już chcesz podeprzeć się jakimiś katolickimi autorytetami, to nie Janem XXIII, bo wbijasz sobie samobója.

    • Jack, tak ci na katechezie powiedzieli, czyś sam katecheta ? Manipulacja to wasza specjalność, ale dzięki Bogu, nawet dzieci z was się nabijają.

    • Jan XXIII to żaden dla mnie autorytet, to wyrachowany demoniczny drań, który pierwszy instytucjonalnie chronił swoich sukienkowych pedofilów, nie bacząc na wyobrażalne zbrodnie przeciw ludzkim dzieciom – zbrodnie przeciw ludzkości.
     „Nie bacząc” nie jest adekwatne, on pilnie baczył aby kościelna pedofilia kwitła i miała się dobrze. O to zawsze chodzi, kiedy ukrywa się, chroni pedofilów.

    • Odczepcie się od Gosi. To co napisała to prawda. Jedyne w czym się myli to ocena intencji. Nie chodziło wcale o przyzwolenie na pedofilię ale o źle pojętą zasadę nie siania zgorszenia wśród wiernych. Takie numery mogłyby nawet przejść np. w średniowieczu ale nie dziś. Dziś KK nie radzi sobie z problemem i nie poradzi sobie gdyż: 1. Kapłanami mogą zostać jedynie mężczyźni a więc osobnicy z b. silnym popędem, który nie zaspokojony ma tendencje do zboczeń 2. atak na celibat w KK odbierany jest błędnie jako atak na KK. Oba pkt powyżej odpowidają na pytanie w jakim kierunku pójdzie KK.

 1. a ten lemanski to nie klech???? nie to lewak katolik,,,smiechu warte ,,klecho lemanski ,ty jestes zydowski michnik klecho popaprancu won z kosciola katolickiego

 2. Napewno na Lemanskiego Michnik ma kwity?! Wiec chodzi na smyczy , przy nodze Mozliwe ze kiedys molestowal chlopakow i MO go zlapala i sprawe przekazano SB Taka przewaznie kolej rzeczy bywa w tych srodowiskach

 3. Popieram księdza Lemańskiego. To jest dobry ksiądz, dobry człowiek, dobry Polak takich nam potrzeba więcej.

  • Łucja, jeżeli takich wam potrzeba więcej to sobie doróbcie, jaki problem, ty sama mogłabyś z paru takich urodzić, s.synów, czyż nie? Z Michnikiem tatusiem by wyszło najsłuszniej. Albo z jego bratem.

   • Krioterapia nad morzem Łaptiewów raz dwa by skurwesyna wyleczyła z mikrocefalii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Takich kapłanów jak abp Życiński, ksiądz Lemański czy ksiądz Boniecki potrzebujemy.

  • Dlatego ich wam dostarczamy w dużej obfitości i aż do przesytu.

   • Dopiero co histeria i święte oburzenie na ncz „Groźby i wyzwiska pod adresem księdza! „Obyś zdechł”. Isakowicz-Zaleski odpowiada: Gdyby to było do judaizmu byłaby ostra reakcja Polski i UE ”
    – Dzisiaj chcecie wieszać Lemańskiego i innych niesłusznych. Co Isakiewicz na to – podejrzewam, że nie wzywa już UE na odsiecz ?
    Oddział zamknięty bez klamek na tych stronach, bez końca. I kto normalny zagłosuje na waszą schizofreniczną „wolność”?

 5. Szyb(ki) rasizm

  „Stała się rzecz straszna!” Okno w synagodze
  Wybił znany wariat… Wielu jest po drodze
  Polakom z tym „strasznym antysemityzmu aktem”!!!

  Na szczęście nie wszystkim. Bo Gdańska prezydent
  Paweł Adamowicz „straszliwy incydent”
  Potępił. Fotka z nową szybą jest już faktem…

  I biskup, i pastor przy odsłonie szyby
  Także asystują. Wspaniale!… A gdyby
  Stłukł szkło znany wariat PONOWNIE w KOŚCIELE…

  Pytanie: Czy wtedy zejdą się rabini
  I pan Adamowicz znowu gest uczyni
  Odsłonięcia szyby?… Nie chciejcie zbyt wiele!

  Tłuczenie szyb w kościele czym jest? – wandalizmem.
  Tłuczenie w synagodze – antysemityzmem!!!
  Czym innym uczucia są goja i Żyda.

  Na przykład: „Śmierć Polaka to rzecz biologiczna.
  Śmierć Zyda to tragedia! Rzecz metafizyczna,
  Rzecz nieporównalna!” To wiedzieć się przyda.

 6. Lemański… Czy ta gnida mogłaby się odp..dolić od Polaków i sobie nimi swojej parchatej mordy nie wycierać?

 7. Podobnie jak Tw Filozof zrobil kariere na Zydach ,tych ktorym sie udalo jak i na tych ktorych spotkal los tragiczny. Gdyby nie Zydzi obaj nigdy by nie zaistnieli.

 8. Kopcie codziennie w dupę tych wszystkich purpuratów, którzy utrzymują jeszcze to ścierwo w KK!!! abp Polak! Kim ty jesteś??? Lewacką gnidą? Pasibrzuchy na Miodowej, ruszcie dupy!!!

 9. Ciekawe czy klecha Lemański jest obrzezany ? Bo zachowuje się tak jakby był…bo biskup Pieronek nazywał się kiedyś Mosche Michlis a sławny już Adam Michnik nazywał się kiedyś Aaron Szechter…a może klecha Lemański też kiedyś inaczej się nazywał ?

 10. Komuchy nawysylaly dziwakow do seminariow i teraz mamy rezultat: ksieza ateisci, ksiaza chamy, ksieza biznesmani, tylko zwyklych ksiezy jakos nie widac.

 11. Prawda was nie zabije, bo kłamstwo jest waszym życiem… w piekle, ale może wskrzesi ? Kto wie ?

  Jan Paweł II otaczał opieką Marciala Maciela Degollado już po tym, jak oskarżenia o nadużycia seksualne przeciwko niemu trafiły na biurka Kurii Rzymskiej. Z kolei bostoński kardynał Bernard Law, oskarżany o tuszowanie wielu skandali pedofilskich, za rządów papieża Polaka dostał prestiżowy urząd arcyprezbitera bazyliki Santa Maria Maggiore.

   • To prawda, jest tego wiele, wiele, wiele więcej.
    One, czy nie one – prawdy nikt już nie ukryje.

    • Pani Gosiu – pani jest niedoinformowana i najwyraźniej nie wie kto to jest – Lemański …… i polega pani na tej niewiedzy innych (jeżeli tacy są) i że w związku z tym pani komentarz będzie urabiał pewna opinię – którą się powinno mieć ws artykułu – zapewniam panią że czytają to osoby świetnie zorientowane w tym – kim jest – Nie-Polak Nie-patriota Nie-ksiądz powołany nawet – Lemański ( i tak się zastanawiam i strzelam, że obecnemu papieżowi niczego ale to absolutnie niczego pani nie ma do zarzucenia – trafiłem w 10 czyż nie ?) …. widać w komentarzach syzyfowe prace – lewej opcji sposobu myślenia …. słowem – to są pani reakcje – nie opinie – nie jest tutaj pani i nie powinna być nigdzie indziej punktem odniesienia

   • Wiem, ale lecę na Nowogrodzką więc później się odezwę jak coś zarobię.

 12. Podobno Kiszczak kiedyś się chwalił że zanim padła komuna umieścił 500 sb-ków w seminariach. No i mamy tego owoce

 13. A dlaczego tego czynnego szatana polski Kościół ne wydali ze stanu kapłańskiego ? Co, szatan Lemański dużo wie o pedałach w sutannach i trzyma drani za gardła , prawda ?

 14. Oni nie są trzymani za gardło, oni wami rządzą.
  16 marca 2012r. -Mafia homoseksualna trzęsie Kościołem – twierdzi ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski. – Lobby gejowskie zniszczy każdego, kto wejdzie mu w drogę – opowiada duchowny w książce „Chodzi mi tylko o prawdę”. W wywiadzie-rzece, przeprowadzonym przez Tomasza Terlikowskiego, atakuje też kardynała Stanisława Dziwisza.
  Od tamtej pory Isakiewicz bardzo zmienił kurs, dając dowód na to co wcześniej twierdził.

Comments are closed.