Szokujące słowa ks. Lemańskiego do katolickiego kapłana! „Odwal się klecho od Michnika i biskupa Pieronka!”

Ks. Wojciech Lemański/fot. Grzegorz Michałowski/PAP
Ks. Wojciech Lemański/fot. Grzegorz Michałowski/PAP

Znany z zaangażowania na rzecz lewicowych środowisk i kontrowersyjnych wypowiedzi jeszcze-ksiądz Lemański uderzył w jednego z nielicznych godnych poszanowania jezuitów w Polsce! Do ks. Dariusza Kowalczyka SJ rzucił „odwal się klecho” biorąc w obronę Michnika i biskupa Pieronka!

Mamy nowy etap. Do niedawna rodzime lewactwo ubolewało, że KK ma twarz Rydzyka, a powinien mieć twarz JPII. Ale teraz wraz z wejściem „Kleru” do kin lewactwo ogłosiło, że winnym pedofilii w KK jest JPII. Czyją w tej sytuacji twarz powinien mieć KK? Pieronka? Lemańskiego? Wiem! Michnika! – napisał na Facebooku ks. Kowalczyk SJ.

Jeszcze będący księdzem Wojciech Lemański wpadł w szał. – Ulało się jezuicie, co to się uważa za bardziej katolickiego od papieża Franciszka, co ślepy jest na bezduszność Polaków wobec uchodźców, co głuchy jest na bluzgi prezesa, kłamstwa premiera i nocne tweety prezydenta – napisał i dodał, że „ma nadzieje, że twarz tego przedstawiciela polskiego kleru nikomu się dobrze nie kojarzy”.

Szukam jego zdrowej chrześcijańskiej reakcji po Tylawie, po Tarchominie, po Dominikanie, po Poznaniu, po Bochni, po Gdańsku… nie znajduję. On broni KK przed lewactwem. Dla niego duchowni z „Kleru” to koledzy po fachu, takich się nie rusza. A od bp. Pieronka i red. Michnika odwal się klecho, bo im do pięt nie dorastasz – napisał Lemański.

To nie pierwsza skandaliczna reakcja Lemańskiego wobec katolickich kapłanów. Wcześniej już pisał „zamilknij klecho” do ks. Sławomira Marka w kontekście świeckiego pogrzebu „Kory”.

Źródła: facebook.com

Comments are closed.