Trump chwali Polskę na szczycie ONZ. Wymienił nas tuż obok…Izraela. Zobacz, co powiedział Prezydent USA [VIDEO]

Donald Trump. / Foto: PAP
Donald Trump. / Foto: PAP

Donald Trump chwali Polskę na szczycie ONZ. Prezydent USA podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ zadeklarował, że Stany Zjednoczone udzielą w przyszłości pomocy zagranicznej jedynie tym, którzy je szanują, i tym, którzy są przyjaciółmi USA. Dodał, że w Polsce „wielki naród staje w obronie swej niepodległości”.

„Marzenia narodów są tak różnorodne, jak one same; jak Indie, Arabia Saudyjska, Izrael, Polska, w której wielki naród staje w obronie swej niepodległości, bezpieczeństwa i suwerenności” – powiedział Donald Trump na szczycie ONZ.

Prezydent USA odniósł się również do zacieśniających się relacji Rosyjsko – Niemieckich. „Wraz z budową Nord Stream 2 Niemcy staną się całkowicie zależne od rosyjskiej energii” – dodał Trump.

Dodatkowo Trump powiedział, że USA nie podpiszą międzynarodowego paktu w sprawie migracji, bo poszczególne kraje powinny prowadzić w tym zakresie własną politykę.

Wypowiedział się również na temat międzynarodowego handlu. Podkreślił, że nierównowaga handlowa z Chinami „nie może być tolerowana”.

Źródło: reuters.com/ wpolityce.pl

13 KOMENTARZE

 1. PATRYK!!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!!PATRYK!!!!PATRYK!!!!
  na prezydenta!!!!
  JKM i Michałkiewicz janusze polityki panowie 2% żubry polityki oszuści i kłamcy objawienie lemingów DO LASU!!!!

 2. Jak ma nie chwalić Polski, jak z Polski czerpie ile się da a rząd „polski” chodzi przy nim na czworakach. Gdzie znajdzie takiego drugiego głupiego i oddanego psa?

  • na tym portalu bo mają gąbkę w głowie i wyprane mózgi. JKM to oszust i przeciwieństwo Trumpa. Według was Trump to komunista??? Takie macie wyprane mózgi!!!

 3. Według JKM to Trump jest komunistą bo ratuje przedsiębiorstwa we własnym kraju. JKM nic nigdy nie zawalczył o utrzymanie jakiś miejsc pracy. Po co taki polityk co nic nie robi?? Powinien zdobywać rynki zbytu itd. Miał walczyć z biurokracja a brał pieniądze jako europoseł, chodzi do ruskiej ambasady i do spotnika. Nigdy nie skrytykował patologii w polskich sądach.
  Odpowiedzcie mi na tym portaliku dla LEMINGÓW Czy jest możliwe wprowadzenie gospodarki wolnorynkowej bez sprawnych i sprawiedliwych sądów????? Oczywiście że jest to niemożliwe. JKM to jest oszust i kłamca.

  • Pewne miejsca pracy sa zawsze w obozach. I taki jest Twoj ideał – państwo jako jeden oboz pracy, gdzie kazdy ma ją zapewniona. No ale oprocz Ciebie żyją ludzie z mozgiem i żaden urzędnik nie musi im niczego zapewniac

 4. Czy to nie jest wielki wstyd na cały świat,żeby nas wymieniano w „takim” towarzystwie?Nawet określenie nas jako zdechłe azorki było już lepsze.Tyle lat szczekania na Putina poszło na marne.Kiepskim pocieszeniem jest fakt,że to awansem bo nie wszyscy sobie (jeszcze) dali obciąć co nie co.

 5. Chwali Polaków bo polskiemu pieskowi nawet nie trzeba dawać kości, wystarczy pochwalić a on już merda ogonkiem z radości. Większych frajerów niż Polska to chyba nie ma wśród „przyjaciół” USA.

 6. Jakiś gość w rządowym radiu „Polskie radio 24” powiedział, że Trump chwalił te kraje z których USA czerpie korzyści. Nie przeszkadza mu, że Żydzi zajmują ziemię i zabijają Palestyńczyków, że w Arabii Saudyjskiej na co dzień łamane są prawa człowieka… Tak, tak. Pochwalił Saudów bo ma z nimi interesy. O nas wstyd wspominać. Duda cały się błyszczy od wazeliny… Wstyd…

 7. Prosze nie stawiac nas z izraelem w jednym szeregu. My nie strzelamy do demonstrantow i nie bombardujemy bezbronnych.

Comments are closed.