Świat na krawędzi wojny. Netanjahu oficjalnie na sesji ONZ oskarżył Iran o posiadanie „tajnego magazynu atomowego”

Premier Izraela Benjamin Netanjahu. / fot. PAP
Premier Izraela Benjamin Netanjahu. / fot. PAP

Występując w czwartek na sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, premier Izraela Benjamin Netanjahu oskarżył Iran o to, że w Teheranie znajduje się „tajny magazyn atomowy”, wykorzystywany w irańskim programie broni jądrowej.

Netanjahu wezwał Międzynarodową Agencję Energii Atomowej do natychmiastowej inspekcji tego składu.

Premier dodał, że w magazynie znajdują się materiały i sprzęt do programu atomowego.

Poinformował, że w zeszłym miesiącu Iran usunął z tego magazynu 15 kg radioaktywnego materiału. (PAP)

19 KOMENTARZE

 1. „… w Teheranie znajduje się „tajny magazyn atomowy”
  A w Izraelu to się znajdują same jawne magazyny atomowe? Oczywiście.
  Tfu.

  • Co za zakłamany mosiek. Tylko się na wymioty zbiera jak widzę tą obrzydliwą facjatę.

 2. A nie oskarżył o to samo Izraela? Bo przecież też „nie mają broni jądrowej”.

 3. AJ WAJ! AJ WAJ! Tajny magazyn atomowy + latające dywany, to bardzo niebezpieczne połączenie! AJ WAJ!

 4. Tak jak Irak miał broń masowego rażenia w „miejscach niemożliwych do wykrycia”.

 5. Żydzi zawsze kłamali posądzając kolejne kraje o posiadanie; to broni chemicznej, bądź innej, której faktycznie nie było, a był to tylko pretekst do zamordowania danego narodu. Obecnie posądzają Syrię w której, podobnie jak w Iraku, niema nawet Radu. Lepiej jest sprawdzić u Żydów, ich składy bomb atomowych. Panie Prezydencie Trump, niech Pan tam wyśle swoją „KOMISJĘ”, a znajdzie ich więcej niż w swoim kraju!

 6. Ta broń chemiczna była już w Iraku w Syrii, następnie znajduje się w Iranie a później to już chyba w Polin i trzeba będzie wyzwalać ten kraj z polskiego faszystowskiego reżimu.

  • No i restaurować, właściwie reanimować tak przetrąconą polską demokrację, a USrael odfajkował już w tym globalne postępy.

 7. bedziecie pisać o każdej durnocie?
  politycy kłamią zawsze i nie ma znaczenia czy to iran, izrael Polska czy Maroko

 8. Żydowski Hitler, który chce podpalić świat, zamkną Palestyńczyków w obozie koncentracyjnym o nazwie strefa gazy, odciął od swiata, a wcześniej jego poprzednicy ograbili ich z ziemi.
  Kiedyś Szewach Weis który robi za naszego przyjaciela, powiedział nam dlaczego Izrael chce wymordować Persów, otóż powiedział że nie może być tak że jeden kraj ma 10% ropy i 15% światowych rezerw gazu, iran musi się podzielić.

 9. To jest sprawa między sygnatariuszami układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Ponieważ Eretz to układu nie należy, nie ma nic do gadania.

 10. jop mac ,,piepszony zydzie a ty nie masz broni atomowej???ajwaj oddaj ja nam ,i przestan mordowac palestynczykow ,bo oni sa u siebie ,usadowili was jak wrzod na dupie ,angole i jankiesi ,zreszta tak samo zrobili z namy oddali nas w lapy stalina ,wujka joe ,,666

 11. ciekawe tylko kto tym zydowskim gnidom dal prawo do posiadania atomowych zabawek, w tym przypadku iranczycy powinni powstac i glosno powiedziec w tej jaskini zbojow, ze to zydzi maja tajnie zmagazynowany arsenal atomowy i to w kilkuset miejscach.

Comments are closed.