Chłop zamienił się w babę, bo nie chciał już pracować. Wykorzystał głupie prawo dla zmiennopłciowców

Emeryt - zdjęcie ilustracyjne. / Dostawca: PAP/PA
Emeryt - zdjęcie ilustracyjne. / Dostawca: PAP/PA

Według obowiązującego w Argentynie prawa, emerytura przysługuje mężczyznom, którzy osiągnęli 65 rok życia i kobietom po 60 roku życia. Jeden z mieszkańców postanowił wykorzystać regulacje i zakończyć pracę zawodową. W tym celu zgodnie z prawem, zmienił płeć.

Sergio 59-letni mężczyzna z prowincji Salta na północy Argentyny postanowił przejść na wcześniejszą emeryturę. Od upragnionego odpoczynku dzieliło go jednak jeszcze 6 lat pracy. Sergio znalazł jednak sposób, w jaki obejść przepisy.

Zgodnie z argentyńskim prawem osoba może zmienić płeć i nie jest do tego potrzebne przejście operacji. Wystarczy, że dana osoba nie identyfikuje się ze swoją biologiczną płcią i wyrazi to w widoczny sposób.

Sergio zdecydował się na najmniej inwazyjną metodę przybrania płci przeciwnej i po prostu zmienił swoje imię. Podpisuje się teraz jako Sergia.

Urzędnicy mają jednak poważne wątpliwości, czy taka zmiana nie jest nadużyciem. Matias Assennato z urzędu cywilnego prowincji Salta stwierdził, że jego zdaniem jest to jawne naginanie prawa w celu osiągnięcia korzyści.

Źródło: dailycaller.com/tgeu.org/nczas.com

6 KOMENTARZE

 1. Bo JKM jest oszustem i kłamcą. Zawsze znajdzie wymówkę. Akurat w Warszawie to jest pełno lemingów które na niego będą głosować. Gdzie indziej na pewno będzie gorzej. Tak jak zawsze okłamywał że biurokracja i podatki wszystkiemu winne ale one zawsze będą. Trzeba się zastanowić w jaki sposób zarobić pieniądze ale w tej dziedzinie to JKM jest oszustem . Zawsze tylko nawoływał żeby zamykać zakłady. Donald Trump to jego przeciwieństwo tzn. walczy o miejsca pracy, nakłada cła na produkty których nie chcą. JKM zawsze nazywał takich ludzi socjalistami. JKM nigdy nie krytykował patologii w polskich sądach a sprawne i sprawiedliwe sądy to doktryna wolnorynkowca. Za to w ruskim sputniku płaszył się jak wycieraczka przed Putinem. To jest ruski agent wpływu. Oszust i kłamca. Tylko PATRYK !!!!!!PATRYK!!!!!!PATRYK na prezyzenta Warszawy.

  • >JKM
   >Leming
   Pick one.

   Ciekawe, co się otrzymuje, za tak kretyński promowanie jednego kandydata i rzucanie przysłowiowymi bobami w drugiego, które wśród ludzi wywoła raczej skutek wręcz odwrotny :p

  • Widać słaby Trolling, wchodzisz i zawsze piszesz to samo pod każdym artykułem – Pali się wam Socjalistyczne Pisiorki pod Tyłkiem?

 2. U komuchow takie rzeczy są na porządku dziennym, to sodomickie ku®wy so te komuchy

 3. Sergio z prowincji Salta, północ Argentyny,
  Uzyskał urzędowo postać… nie dziewczyny,
  Nie pięknej młódki… raczej dojrzałej kobiety.
  Bo Sergia praca w życiu zmęczyła niestety.
  Baby po sześćdziesiątce, a mężczyźni później,
  Po sześćdziesiątce piątce, mogą żyć już luźniej,
  To znaczy nie pracować. Brać emeryturę.
  Rząd argentyński przy tym tę hołubi bzdurę,
  Że do płci zmiany wcale zmiany nie wygaga
  Narządów. Sergio zatem – to słuszna uwaga! –
  Tuż tuż przed sześćdziesiątką poczuł się kobieco…
  Jest kobietą! To prawda – „zboczoną” co nieco.

Comments are closed.