Jaśnie państwu imigrantom nie smakuje jedzenie, które zapewniają im Grecy. Wyrzucili je na ulicę [VIDEO]

Imigranci z Afryki zdjęcie ilustracyjne fot. Twitter
Imigranci z Afryki zdjęcie ilustracyjne fot. Twitter

Grecy są wściekli po tym jak w mediach społecznościowych opublikowano film pokazujący zachowanie imigrantów. Niezadowoleni z jedzenia przybysze wyrzucili je na ulicę.

Do zdarzenia doszło w obozie dla imigrantów Moria na greckiej wyspie Lesbos. Nielegalni przybysze niezadowoleni z jedzenia jakie zapewniają im za darmo Grecy, wyrzucili je na ulicę. Jak informuje portal News One miał to być też protest przeciwko ciężkim warunkom bytowania.

Grecy są wściekli. Kraj od 10 lat pogrążony jest w wielkim kryzysie gospodarczym. Miliony Greków żyją na granicy ubóstwa. Kraj w 2015 roku dotknęła wielka fala nielegalnej imigracji. Grecy utrzymują przybyszy, którzy najechali ich wyspy.

Miejscowa społeczność jest już zmęczona tymi nierozwiązanymi problemami. Straciliśmy też wiarę we władze centralne i Unię Europejską, że kiedykolwiek wypełnią obietnice, które nam składały – mówi Spyros Galinos, burmistrz Lesbos.

Kobiety boją się wychodzić. dzieci trzymamy w domach. Cała wyspa jest już wyczerpana całą tą niebezpieczną sytuacją z imigrantami.

22 KOMENTARZE

 1. Zamknąć tych greckich frajerów w obozach, mieszkania oddać imigrantom. Poza tym jak grecy sa zmęczeni i stracili wiarę w unie to niech się z grecji i w ogóle z uni wyprowadza

  • Kiedy dobrze pisze. Ludzie sami sobie winni i od 2015 r. nadal myślą, że Unia może pomoże. Trzeba być niezłym debilem. Niech przejmą Grecję i wypędzą Greków na ulice. Wtedy otworzę popcorn i włączę sobie jakiś stream na żywo xd

 2. Na miejscu Greków wywaliłabym tych bezczelnych nachodźców tam skąd przyszli.

  • Wtedy Makrela się znerwuje, zakręci Grekom kurek z kredytami i wtedy dopiero będzie płacz i zgrzytanie zębów wywołane wieloletnią polityką greckich socjalistów i życia na krechę.

 3. nie dawac zarcia przez tydzien,jak straca sily, to bez problemu wyciagnie sie ich na rozne lajby i wywali poza granice kraju.

 4. Jakoś poza zamkniętym terenem obozu i tuż przed nie widać tych imigrantów? Wyspa piękna , byłem nie spotkałem ani jednego. A co do sytuacji nie podoba się to wracać skąd przypłynęli, normalni ludzie na jedzenie i dach nad głową muszą ciężko pracować. Dziwie się burmistrzowi, że ich już dawno nie wywalił z wyspy…

 5. No to czemu Grecy ciągle głosują na lewactwo które nie tylko sprowadza muslimów ale czyni z nich uprzywilejowane kasty?!

  • A no dlatego, ze swiat jest juz coraz dziwniejszy. To tak, jakbys zapytal: Dlaczego Polacy ciagle glosuja na komunistow, zdrajcow i zydowskich agentow? Znasz odpowiedz?

   • Z tego samego powodu, dla którego dostają orgazmu kupując w niemieckim markecie.

   • Ja znam odpowiedź: bo innych w polskojęzycznych mass mediach Polakom się nie pokazuje.

  • Bo to jest kwestia wyboru. Albo brak kasy i brak emigrantów. albo kasa i emigranci. Tak działa „unia”

  • A propo defakto:
   – Jaki jest szczyt bezużyteczności?
   – Murzyn z uczuleniem na bawełnę!

 6. Nie znam greckiej kuchni, bo jadłem tylko rybę po grecku (na pośniku), zresztą bardzo mi posmakowała. Gdyby „uchodźców” podjęli polską kuchnią, najlepszą na świecie, z całą pewnością do takich ekscesów wywołanych niepotrzebnym drażnieniem Murzynów by nie dochodziło.

 7. powinni otworzyc szeratony, bildbergery i inne hilitony aby mogli sie godnie stolowac.

 8. Skoro im nie pasuje,to wypad do siebie. Tam będą mieli swoje jedzenie które lubią. Dawno porzadek powinni z tym zrobić. Grecja przyjmuje sporo emigrantów i co…
  Robią co chcą oni…Wystarczy spojrzeć nawet co sie dzieje w Niemczech. Jest opublikowany filmik, jak Niemiecki policjant próbuje zatrzymać emigranta, jest bójka, nie mogą sobie poradzić z nimi a oni mają ich gdzies. Powinno być jak w stanach , wyciągają reke na policjanta, niech strzela. Może wtedy,nie było by tyle zlego…A jak im się nie podoba. Na statek…I do siebie. Po kłopocie. Zresztą kazdy statek…zawrócić i do siebie

Comments are closed.