Polsat rozwścieczył oglądających mecz Polska – Brazylia. Przegięli? Internauci nie pozostawiają suchej nitki na stacji

Mecz Polska - Brazylia. / fot. Prt Sc Polsat
Mecz Polska - Brazylia. / fot. Prt Sc Polsat
REKLAMA

Po finałowym meczu siatkarzy, w którym Polska ograła Brazylię, wielu widzów jest wściekłych na Polsat. To właśnie ta stacja telewizyjna, obok TVP, transmitowała finał najważniejszej imprezy siatkarskiej. Wysoka oglądalność tego wydarzenia, to dobry moment na emitowanie reklam, pojawiają się jednak głosy, że Polsat po raz kolejny przesadził.

Finałowa walka polskiej reprezentacji o obronę tytułu Mistrza Świata przyciągnęła przed telewizory niemal wszystkich fanów sportu w Polsce. Transmisja dostępna była na kilku kanałach, tych należących do TVP oraz do Polsatu. Wiele osób wybrało tę drugą opcję, jednak w internecie można przeczytać całą masę krytycznych opinii.

REKLAMA

W czasie meczu finałowego w TVP reklamy były puszczane jedynie w czasie dłuższych przerw między setami, Polsat postanowił jednak wykorzystać do ich wyemitowania każdą przerwę techniczną. Od wczorajszego wieczoru na twitterze wrze, a widzowie w ostrych słowach krytykują stację telewizyjną.

Polsat Sport z reklamami w każdej możliwej przerwie to też dramat. BTW wydałam w cholerę kasy na Polsat Sport Premium na IPLI – i takiego szajs co do jakości to dawno nie widziałam. Plus reklamy na video. Koszmar – pisze jedna z internautek.

Ale reklamy w czasie przerwy technicznej to już jest za dużo, nawet jak na Polsat – dodaje kolejny internauta. Następny komentuje: Polsat w przerwach technicznych podczas finału #POLBRA napi****la nas reklamami… Tragedia.

REKLAMA