TYLKO U NAS! Korwin-Mikke krytykuje PZU Maraton. „Jako Prezydent Warszawy nie będę pozwalał na urządzanie demonstracji blokujących ruch”

Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube
Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube

W dniu 1 października odbyła się konferencja prasowa kandydata na Prezydenta Warszawy- Janusza Korwin-Mikkego. Podczas briefingu kandydat odniósł się do wczorajszej sytuacji spowodowanej przez warszawski magistrat wraz z państwową firmą PZU, czyli zablokowania ruchu w centrum Warszawy, by mógł odbyć się maraton promujący firmę.

Janusz Korwin Mikke zaznaczył: „Mam w programie, że nie będę powalał na urządzanie rozmaitych manifestacji, demonstracji blokujących ruch. Zdaje się, że również wymieniłem tam maratony i ten punkt okazał się proroczy- maraton zablokował ruch dla kilkudziesięciu tysięcy warszawiaków”.

Zapytał: „kto by się odważył zablokować linie kolejowe? – a tam przecież poszkodowanych byłoby kilkuset pasażerów, a nie tysiące warszawiaków wracających z weekendu do domów!”.

„Jest to niedopuszczalne i nie będę do czegoś takiego dopuszczał” – zakończył.

29 KOMENTARZE

 1. Bardzo dobrze. Kilka lat temu nie moglem dojechac do domu, trwalo to cztery godziny, bo wladze miasta postanowily ubogacic piatek wyscigiem kolarskim. Klalem, a w niedziele sam bym poszedl obejrzec.

  • „„Mam w programie, że nie będę powalał na urządzanie rozmaitych manifestacji, demonstracji blokujących ruch. (…)”.
   Pierwszy odruch, mala panika: szkoda, ze nie bedzie juz marszu 11 Listopada
   Drugi odruch, ulga: przeciez ten szalony mazyciel ma takie szanse na zwyciestwo w wyborach na prezydenta Warszawy, co w ostatnich wyborach na prezydenta Polski.

   • Jakby JKM został prezydentem Warszawy, to marsz 11 Listopada nie musiałby się odbywać ;-)

 2. Biegam 200km miesięcznie i widzę, że te biegi uliczne to sa po to by się pokazać. Też jestem za tym by maratony urzadzac na odludziu. Czlowiek może wtedy spokojnie pobiegać. No ale wtedy nikt nie zobaczy.

 3. Jak można dążyć do likwidacji tak wspaniałej imprezy sportowej, co za nikczemność i podłość! Tylko w deistyczno-masońskim umyśle Korwina-Mikke mógł się zrodzić taki straszny pomysł! PZU po repolonizacji gospodarki to nasz najcenniejszy kapitał narodowy, pradziwy kleknot w koronie państwowych przedsiębiorstw! Trzeba promować polską narodową gospodarkę i biegi uliczne mają temu służyć! Cały naród ma się jednoczyć się wokół Rządu i programu PiS dla Polski i po to są takie imprezy! Tylko Patryk Jaki to rozumie i to On zostanie prezydentem!

  • Tatuś, masz rację ale czemu w centrum miasta, toż to głupota. Biegając wdychają smród spalin zamiast gdzieś po lesie z przyjemnością i nie przeszkadzając. Ale, właśnie, jakby chcieli biegać dla biegania a biegają by się pokazać a w lesie nikt ich nie zobaczy…tadam…

  • Temu Ojcu trzeba zrobić barania DNA i wyjdzie że to oszust JKM. Prawdziwy ojciec jest pisany z małej litery. Kolego JKM oszukiwać to potrafisz tylko dzieci. Oczywiście że Patryk chce przenieść te imprezy bo to blokuje miasto. PATRYK na PREZYDENTA.

 4. Korwin, z tymi kolejami to kompletna kula w plot juz nie chce z litosci pisac ; jak zwykle. Probowales kiedyś biegac po torach?

  • Wystarczy trasą przeciąć tory kolejowe. Próbowałeś kiedyś przebiec przez przejazd kolejowy?

   • JKM ma wtedy prostą receptę na przejazd kolejowo-drogowy. Czyli skasować tory. Tak jak kiedyś chciał skasować stacje Warszawa Grochów i linie otwocką. A przecież ludzie się tam osiedlali do Otwocka dzięki linii kolejowej i tak jest do dziś. Gdyby ją skasować to wszystko by się zakorkowało. ALe to w stylu JKM rzucić proste hasełko dla dzieci.

    Dlaczego JKM nie był zabudową tuneli i wiaduktów????? Dlaczego tego nigdy nie wnioskował w radach gmin i u HGW???? Bo to jest oszust.

    • Oszustem jesteś na razie Ty. Czekamy na enuncjacje, że JKM chciał autostradę przez Starówkę zbudować.

    • Korwin-Mikke mówi o was prawdę prosto z mostu demaskując waszą prawdziwą, komunistyczną naturę i to was – pisowskich bolszewików – tak bardzo rozwściecza.

 5. tak jest co kilka miesięcy.

  w czerwcu też podzielili miasto na dwie strefy.

  niech pajace biegają w kółko… najlepiej wokół własnej osi. kto szybciej.

  • Wtedy to się nie nazywa bieganie, tylko piruet:-) Miałem się nie wypowiadać w temacie Warszawy, bo nic mnie z nią nie łączy i jej nie znam, ale skoro już to się stało to dopowiem, iż jestem pewny, że JKM byłby najlepszym prezydentem naszej stolicy.

    • Przy czym nie tyle najlepszym, bo gorszego być nie może, tylko najlepszym, bo lepszego być nie może. To jakoś tak psychologicznie robi różnicę:-)

  • Nie za bardzo znam się na biegach ulicznych, ale przy biegach masowych jedynym problemem z długością pętli jest taka jej długość, żeby czołówka biegu nie dobiegła do ostatnich nim ci ruszą. Poza tym nie widzę konieczności, żeby cały dystans musiał przebiegać innymi ulicami, a nie po pętlach.

 6. Jak źle warszawce życze to Rafalala albo Januszek powinien prezydentem zostać

 7. A #huj z warszawiokami, to bada pedaluw w samochodach, jadących niewiadomo dokąd

 8. Za każdym razem jak trafiam w Warszawie na takie „imprezy” zastanawiam się, co za pajac to wymyślił? Przylatują „ważni” panowie -Warszawa stoi, biegi- Warszawa stoi, rowerzyści – Warszawa stoi. I nie ma bata żebym nie trafi na taką zabawę. Przejeżdżam przez to miasto 5-7 razy w roku i przynajmniej 3 razy trafiam na blokady dróg, w dodatku objazdy są tak opisane, że…
  Nie chcę kląć na tym forum.

Comments are closed.