Feministki szydzą z polskich bohaterów i zabijanych dzieci. „Dżemu truskawkowego ze sklepu nie kupować. Samemu robić!” [VIDEO]

Protest feministek i aborcjonistki. / fot. Twitter
Protest feministek i aborcjonistki. / fot. Twitter

To jest chore. Jak widać feministki nie cofną się przed niczym dla promowania swojej ideologii. Tym razem podczas manifestacji środowisk promujących łatwiejsze zabijanie dzieci nienarodzonych doszło do skandalicznych incydentów. Pojawiło się porównanie abortowanych dzieci do dżemu truskawkowego, a także hasła „cześć i chwała aborterkom”.

Podczas odbywającego się w Warszawie manifestacji środowisk aborcyjnych wyszydzano dzieci brutalnie mordowanych w łonach matek, gdzie na prześmiewczym banerze pokazywano, że dżem truskawkowy i zabite dziecko nienarodzone to dla nich to samo. Dodatkowo szydzono z haseł patriotycznych, takich jak „cześć i chwała bohaterom”.

Z powodu Światowego Dnia Bezpiecznej Aborcji, feministki wyszły na ulice, by świętować dzień mordowania nienarodzonych, a absurdalne hasło, które im przyświecało to: „Aborcja znaczy życie”. Na użytek swojej propagandy wznosiły okrzyki: „Cześć i chwała aborterkom”. Jest to otwarte szydzenia z bohaterów państwa polskiego, którzy oddali życie za ojczyznę podczas II wojny światowej, w Powstaniu Warszawskim czy późniejszej walce z komuną.

„Sam spęd okazał się, że proaborcyjne postulaty nie porywają tłumów, a sama idea obchodów dnia „bezpiecznej aborcji”, którą poprzedziła „aborcyjna potańcówka” była nieporozumieniem. Feministki grubo przestrzeliły ze swoimi postulatami i zupełnie nie trafiły w wrażliwość społeczną. Mimo potężnego wsparcia medialnego oraz międzynarodowych organizacji marsz okazał się totalną klapą, bo na trasie lewicowej demonstracji było więcej policjantów niż manifestantów” – czytamy na portalu niedziela.pl.

Feministki przerobiły jeden z transparentów organizacji pro-life, który pokazuje czym jest aborcja, w ten sposób, że porozrywane ciała ofiar aborterów zastąpiły zdjęciami dżemu truskawkowego. Na banerze był następujący napis: Dżemu truskawkowego ze sklepu nie kupować. Samemu robić!

Źródło: niedziela.pl/nczas.com

Comments are closed.