Tego jeszcze nie było! Korwin-Mikke, Michalkiewicz, Braun, Ziemkiewicz i Wielomski razem. Zapraszają na wielki Marsz Wolności i Suwerenności [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Rafał Ziemkiewicz i Adam Wielomski zapraszają na Marsz Wolności i Suwerenności.
Janusz Korwin-Mikke, Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun, Rafał Ziemkiewicz i Adam Wielomski zapraszają na Marsz Wolności i Suwerenności.

7 października 1918 roku została ogłoszona niepodległość Polski. Rada Regencyjna przejęła od zaborców zwierzchność nad wojskiem. Rozpoczęło się rozbrajanie garnizonów okupantów oraz proces przejmowania władzy. Po 123 latach niewoli Polacy odzyskali wolność. Dlatego w ten dzień prawica świętuje i zaprasza na wielki Marsz Wolności i Suwerenności!

W tym roku mija setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. By uczcić ten wyjątkowy jubileusz odzyskania przez nasz kraj niezależności – 7 października 1918 – prawica pójdzie zamanifestować miłość do ojczyzny w Marszu Wolności i Suwerenności.

Na marsz zaproszeni są wszyscy, rodziny z dziećmi, starzy i młodzi. Wszyscy, którym Polska racja stanu leży na sercu.

Marsz rozpocznie się o godz. 11:00 na Placu Trzech Krzyży w Warszawie. Przemaszeruje ul. Nowy Świat, zatrzyma się przed pomnikiem Kopernika (będą tam wygłoszone krótkie przemówienia), przejdzie obok Pałacu Prezydenckiego. Koniec marszu znajduje się na Placu Zamkowym.

Zapraszamy na marsz! Niech żyje Wolna, Niepodległa, Polska!

24 KOMENTARZE

 1. Wspaniali ludzie , goracy patrioci , cudowne umyslowosci.
  Podziwiam i pozdrawiam ich !

  • Zapytalem kiedys Korwina dlaczego ta prawa strona jest tak podzielona a on mi powiedzial ze nie kazdy chce slyszec za kazdym razem Szczesc Boze. Ludzie wspaniali ale oni razem to niestety utopia.

   • szkoda że nie odpowiedziałeś mu że zdecydowanie więcej ludzi nie chce przed każdymi wyborami słuchać że ‚zawsze się trochę gwałci’, niż ‚Szczęść Boże’

 2. he he, Ziemkiewicz jaki outfit, w skórzane flajerce i arafatce, na tle PKiN im. Józefa Stalina, udaje że nigdy nie zapierdzielał w marszach 11 listopada, i nie drwił z Korwina, gdyb ten mówił o 7 października, matko, co za pajac, nie wiem, dlaczego go tam wciskacie na siłę?!

  • dziwne, że RAZ w ogóle wstał z fotela, za to Korwin ma niemały arsenał za plecami ?

  • Kontrowersja pozagrobowa
   Marian Załucki

   Przeżywszy życie bezbożnie –
   jak trzeba,
   Poszedł ateista po śmierci
   do nieba!

   Spotkała go święta Kunegunda:
   – No, i jak pan teraz wyglunda?
   On odparł jej na to: –
   – O, Santa,
   Ładnie to kpić z repatrianta?!

   Ziemkiewicz raz na patriotycznie, raz wychwala Danielsa (tego w nakryciu głowy)

  • Korwin też maszerował 11 listopada, dopóki tzw. narodowcy nie uznali go za persona non grata. Jeżeli zaś chodzi o Ziemkiewicza, to chyba powinniśmy się cieszyć z nawróconego grzesznika. Zresztą ostatni raz skompromitował się dawno, bo namawiając w 2003 r. do głosowania za wejściem do UE.

   • Nie tak dawno rugał ‚antysemitów na prawicy’, w nagrodę został umieszczony w Wiadomym Muzeum jako wzorzec wypowiedzi antysemickiej :D

 3. wolnosc24.pl/2017/04/18/korwin-mikke-car-aleksander-i-byl-jednym-z-najlepszych-krolow-polski

 4. W sam raz ekipa z jajami, świetni analitycy, a polactwo wciąż ćwiczy te swoje ciepłe kluchy. Żeby wam tylko „wcześniejszej” te leberały nie zabrały. Ja bym jeszcze dokooptował Gretkowską, świetna dziewczyna. Taki dym byśmy zrobili w „parlamencie”, że nawet kler by pozrzucał te swoje śmieszne sukmany, a tak to nie… Polacy są nudni jak flaki z olejem palmowym, jakem wolnościowiec. A Słowacja musi być zniszczona. Szczęść Boże, co za koszmarny grajdół.

 5. godz.: 2.00 w nocy, mieszkanie pp.: Ziemkiewicza/ Michalkiewicza/ Korwina… whatever, dzwonek do drzwi:
  – słucham, o co chodzi- zaspany Ziemkiewicz/ Michalkiewicz/ Korwin… whatever-
  – ja w sprawie pańskiego zaproszenia na marsz 7.10…
  – Panie, nie wie pan która jest godzina?
  – ja tylko, bo pan zapraszał…
  – no już dobrze, o co chodzi?
  – ja chciałem powiedzieć, że się nie wybieram… Z panem nigdy i nigdzie… może kiedyś, ale jùż dawno nie… dobranoc

  • … – A dlaczego? Ziemkiewicz/ Michalkiewicz/ Korwin…. whatever
   – Bo Panowie obrazili moje uczucia. Uczucia są najważniejsze i dlatego zmieniłem również płeć. Życie w wolności jest zdecydowanie za trudne a ja nigdy nie potrafiłem podjąć nawet najprostrzej decyzji. To co mówi pan o słabych jest niesprawiedliwe i w ogóle nie potrafie powstrzymywać już tych łez. Teraz chodzę po ulicy z tecza i głosuję na patrtię razem, ktora rozwiąże moje problemy i da mi wszystko za darmo, ponieważ mi się należy za lata upokożeń jakich doznałem od innych ludzi!
   – Ok… idź się wyryczeć gdziendzień, bo mam to w dupie i chce mi się spać – nadal zaspany Ziemkiewicz. Michalkiewicz/ Korwin…. whatever

Comments are closed.