Soros w panice. Ta decyzja może zaważyć jakie będą Stany Zjednoczone. Robi wszystko żeby ją zablokować

Soros w panice. Jego człowiek Robert Reich, który pełnił funkcję sekretarza ds. Pracy u Billa Clintona, wysłał w czwartek e-maile w imieniu fundacji MoveOn.org z prośbą o darowizny na „kampanię, by powstrzymać nominację Bretta Kavanaugha. 

W e-mailu, MoveOn.org, organizacji, która jest wspierana finansowo przez miliardera George’a Sorosa, ostrzegała, że akcja anty-Kavanaugh będzie przemyślana i zawierać ma „bezpośrednie działania w Waszyngtonie oraz w Senacie.”

Kavanaugh światopoglądowo jest przeciwieństwem lewicowego Sorosa. Miliarder finansuje setkami milionów dolarów organizacje por aborcyjne, a Kavanough jest zadeklarowanym pro-liferem.

Najobficiej dotowane organizacje tj. Planned Parenthood oraz Womens March, niezwykle ostro sprzeciwiają się kandydaturze Bretta Kavanaugha, zadeklarowanego przeciwnika aborcji.

Wobec kandydata na sędziego wskazanego przez prezydenta Donalda Trumpa formułowanych jest wiele zarzutów, m.in. o napaść na tle seksualnym. Kavanaugh wielokrotnie zaprzeczał wszelkim tego typu pomówieniom. Konserwatywne media sugerują, że środki przekazane przez Sorosa mają na celu m.in. sprawienie, aby sędzia nie został członkiem Sądu Najwyższego.

Portal LifeSiteNews.com wskazuje, że George Soros finansował grupy atakujące Kavanaugha przez wiele miesięcy, na długo zanim pojawiły się zarzuty o napaść na tle seksualnym.

Grupy proaborcyjne nazywają Bretta Kavanaugha „poważnym zagrożeniem dla prawa kobiet” , podczas gdy krajowi liderzy pro-life wyrazili wielkie nadzieje związane z ewentualnym włączeniem Kavanaugha do Sądu Najwyższego.

Robert Reich tak pisał w swoim mailu, zdradzając co planuje.

„Eskaluj naciski na kluczowych senatorów, zwłaszcza Susan Collins. Collins jest kluczowym „głosem” w tym procesie, a MoveOn będzie dalej naciskać na opinię publiczna poprzez swoich zwolenników. Będziemy kupować reklamy w swoim stanie Main, i bronić praw reprodukcyjnych i powstrzymamy Kavanaugha.”

„Czy wpłacisz 3 dolary i pomożesz w kampanii MoveOn, by powstrzymać Bretta Kavanaugha?” – zapytał w e-mail.

Dodatkowo pisze, że oskarżony on jest o molestowanie i jest znanym prawicowym homofobem, osobą nieprzychylna LGBTQ”.

Przypomnijmy, że główna oskarżycielką Kavanaugha jest 51-letnia dr Christine Ford, obecnie wykładowca psychologii w szkole wyższej w Kalifornii. W wywiadzie, który ukazał w dzienniku „The Washington Post” 16 września, zarzuciła mu, że w 1982 r., kiedy miała 15 lat, 17-letni podówczas Kavanaugh dopuścił się wobec niej napaści seksualnej. Podczas imprezy w domu na przedmieściach Waszyngtonu, kiedy był „poważnie pijany” miał on się ma nią rzucić, próbując przy tym zedrzeć z niej ubranie. Dr Ford nie wskazała ani dokładnej daty zdarzenia, ani lokalizacji domu, gdzie miało dojść do napaści.

Psycholog nie była jedyną domniemaną ofiarą 53-letniego Kavanaugha. Po Christine Ford, która podtrzymała swoje zarzuty składając zeznania pod przysięgą w Senacie przed tygodniem, podobne oskarżenia wysunęły jeszcze dwie inne kobiety.

Dodatkowe dochodzenie FBI zostało zainicjowane na życzenie republikańskiego senatora Chucka Grassley’a, przewodniczącego senackiej komisji sądownictwa, który uzależnił swe poparcie kandydatury, od zbadania sprawy przez Federalne Biuro Śledcze. Komisja stosunkiem głosów 11 „za” do 10 „przeciw” zaaprobowała nominację 53-letniego Kavanaugha na sędziego SN i zarekomendowała stuosobowemu Senatowi ostateczne zatwierdzenie tej nominacji. Decyzję o śledztwie FBI wydał Donald Trump. Prezydent ograniczył jednak zakres dochodzenia.

Jeśli wniosek McConnella zostanie przegłosowany w piątek i nie dojdzie do kolejnego niespodziewanego opóźnienia, spowodowanego np. jakimś wybiegiem proceduralnym Demokratów, do ostatecznego głosowania może dojść już w sobotę.

Widać, że wybór Kavanaugha na sędziego SN ogromnie zaburzy wpływy lewackiego bożyszcza Georga Sorosa. Po jego ruchach widać, że zrobi wszystko żeby powstrzymać nominację sędziego znanego ze swojej aktywności pro-life.

Nczas.com/ breitbart.com/ PAP

15 KOMENTARZE

 1. Kochani,mordy w kubeł. Zanim coś napiszecie zapoznajcie się w necie z hasłem „Canary Mission”!!!!

 2. W ten sposób to każdy z nas mógłby być oskarżony :-) Kompletny feministyczny debilizm, teraz to już nawet strach się uśmiechnąć do obcej kobiety.

  • nie wiesz co owco piszesz.

   kavanaugh to śmieć. po prostu gwałciciel śmieć i ogólnie niedojeb intelektualny z poważnymi zaburzniami. pół człowiek. koszmar dla republikanów i dla systemu ogólnie, i dlatego Soros reaguje.

   a ta kobita która robiła z siebie idiotkę (C. Ford) jest z nimi w zmowie. prawdziwa afera jest o Julie Swatnich, ale jak się jedna dżunia oczerni to occzeni calą akcję.

   Soros po prostu histeryzuje, ale Trump to kupi, a to jest funkcja dożywotnia, i wtedy dopiero zacznie sie absolutny lincz tego gwałciciela i pasożyta, i to nie będzie lincz republikanów ale systemu, i tego się boi ten morderca żydów Soros.

 3. Soros się zesrał, ze strachu, ze upadnie Kavanaugh, a wraz z nim cały system, tak lewacki jak i prawacki. tematy ideologiczne nie mają tu nic do gadania. szmaty jak Soros nie mają żadnych ideałów, żadnych wartości i żadnych wierzeń… zresztą dokładnie to samo dotyczy Kavanaugh, Trumpa, i wszystkich politykierów, tak w Polsce, USA czy Rosji, i oni są tego doskonale świadomi.

  ws tego gwałciciela kavanaugh, szanowna Christine Ford to tandetny decoy systemu od prawdziwych problemów, a te przyjdą z Julie Swetnick, i te problemy nie uciekną, a pozycja sędziego jaką ma obrać Kavanaugh jest dożywotnia, tak więc tematy będą wracały dożywotnio, o ten strach dobija Sorosa, i jego paraintelktualnego synalka, i całą tę mafijną organizację, która na kavanaugh po prostu się wystawi na lata ostrzału i nawet Soros się tego boi. oni grają przeciwko sobie tylko do momentu kiedy nie poczują, że jest ktoś silniejszy. wtedy spisują razem, i histeryzują.

  Kavanaugh samozaora system. Soros to wie bo jest częścią tego śmieciowego systemu.

  • Zdziwił/abyś się gdybyś poznał/a prawdę na temat prawa do aborcji w różnych stanach USA.

 4. Holoszacun

  Holoszacun – bez ustanku!
  Dwójka Żydów na Majdanku
  Potańczyła sobie nago.

  Inny – z zeznań tak wynika –
  Odlał w Auschwitz się. Pomnika
  Schody… Już policja ma go.

  Lecz najgorsze – to ohyda!!! –
  Polak spalił kukłę Żyda
  We Wrocławiu na stadionie.

  Że „to Soros był” choć bredzi,
  Już pół roku dostał. Siedzi.
  No a Żydzi?… O co to nie!

  Dwójka już bez żadnej kary
  W Izraelu jest. (Koszmary
  Antysemityzmu za nią!)

  Trzeci sam wyznaczył grzywnę.
  Brak więzienia? To nie dziwne,
  Bo Polacy Żydów ranią!

  Szybę (wariat) w synagodze
  W Gdańsku rozbił!!! Już świat srodze
  Czyn potępił. Wizerunek

  Polski znów zbladł… Jeszcze zbladnie!
  I bladł będzie wciąż, aż ładnie
  Holo znajdzie w niej szacunek!!!

Comments are closed.