Ronaldo w coraz większych tarapatach. Już druga kobieta oskarża „boskiego” Cristiano

Portugalia Urugwaj Mistrzostwa Świata
Cristiano Ronaldo. / fot. Prt Sc TVP Sport

Wydaje się, że sytuacja Cristiano Ronaldo, oskarżonego o gwałt, pogarsza się z dnia na dzień. Już druga, na razie anonimowa kobieta, nieoficjalnie oskarża Cristiano o ten czyn. Tak twierdzi prawnik Karheyn Mayorga, która jako pierwsza oskarżyła portugalskiego piłkarza o gwałt dokonany według niej 9 lat temu w Las Vegas.

Prawnik Leslie Stovall, który reprezentuje Mayorgę, twierdzi, że skontaktowała się z nim inna domniemana ofiara. Stovall powiedział, że „otrzymał telefon od kobiety, która twierdzi, że miała podobne doświadczenie.”

Stovall odmówił podania nazwiska tej kobiety, ale oświadczył, że ​​przekaże te informacje policji w Las Vegas, która niedawno otworzyła sprawę pani Mayorgi z 2009 roku.

Kathryn Mayorga oficjalnie złożyła 32-stronnicową skargę, w której dokładnie opisała cały przebieg spotkania z piłkarską gwiazdą i to, co się wtedy wydarzyło.

Źródło: Metro

10 KOMENTARZE

  • to nie są ani kłopoty ani pomówienia są to jak mówił kisiel wyniki natomiast 2000 lat wcześniej paweł ujął to tak co człowiek sieje to żąć będzie

 1. „Już druga kobieta oskarża „boskiego” Cristiano”
  Kavanaugh „oskarżało” o jedną więcej, a i tak było to tak wyssane z palca (gdy czołowy świadek oskarżenia wprost stwierdził, że nie ma pojęcia, o co im chodzi i na pewno tak nie było, jak twierdzi pełnomocnik XD), że przykro patrzeć.

  Albo masz dowody, albo kłamiesz, albo się też zdarza, że ewidentnie do czegoś doszło, ale brak jest dowodów. Proste, logiczne, racjonalne – niebezpiecznie dla socjalistów i komunistów.

 2. Ciekawe kiedy pojawia sie „ofiary” Lewndowskiego? Kasy chyba ma dosc. Bo jakos te panny nie przypominaja sobie ze daly jakiemus biedakowi dupy pod mostem. Cos pamiec im dopisuje tylko w przypadku tych co maja kase.Zwykle tez czekaja 10, 20 lat kiedy juz nie trzeba nic udowadniac bo same pomowienia wystarczaja do skazania.

  • A i teraz stosujac te same mechanizmy co w przypadku ksiezy to po wygraniu sprawy o gwal t Ronaldo,
   eks-panienka, zaskarzy pewnie o milionowe odszkodowanie kogo …?
   Zgadliscie zaplacic beda musialy FIFA i UEFA.

 3. no to teraz tylko patrzec jak sedzia zarzadi,ze bedzie placil klub za ,,wybryki,, ronaldo.

 4. Nie znam się na piłce kopanej, ale da się zauważyć ciekawe zjawisko: bidokom laski nie wysuwają oskarżeń o molestowanie. Tylko kasiastym.

 5. Moda w końcu przemija,zwłaszcza,jeśli ludzie się zniecierpliwią i stwierdzą kolejny raz,że to jest pic na wodę ,fotomontaż.Ale już po jakimś czasie,pomysłowe panie powrócą do tematu całkiem przekornie. ‚Czyli inaczej;obiecanki,macanki,zaś głupiej się wietrzy.”Prawdziwy,koszerny” prawnik nawet z tego zrobi prawdziwy majlant.Przypomnijcie sobie słynną sprawę,gdy MacDonald wolał zapłacić 150tys$ odszkodowania za to,że pani zwichnęła sobie nogę na skórce od banana którą rzucił jej 8 letni syn.A to były te lepsze(jeszcze) dolary.Na razie w USraelu zapanowała zasada;do łóżka tylko za pisemną zgodą
  i w obecności prawnika.U nas dochodzi jeszcze RODO.Inaczej dojdzie do epidemii i „pomysłowe” panienki zaczną znajdować z poderżniętym gardłem w zaułkach.Hamerykany w tych kwestiach są całkiem nie skomplikowani i są gotowi wykształcić dość szybko nowy zawód.Tak iż problem się sam załatwi.Nawet przez internet.

Comments are closed.