Korwin-Mikke wygra wybory w Warszawie? „8 nowych linii metra, 8 mostów i helikopter na każdym dachu” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube
Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube

W niedzielę, po Marszu Wolności i Suwerenności w Warszawie, odbyła się konwencja samorządowa Wolności w samorządzie, czyli komitetu utworzonego przez partię Wolność i stowarzyszenie Skuteczni. Muszę obiecać 8 nowych linii metra z przystankiem pod każdym domem, 8 mostów w Warszawie – mówił Janusz Korwin-Mikke.

Prezes partii Wolność ma też kilka propozycji, dzięki którym wygra wybory w stolicy. Niewątpliwie muszę obiecać 8 nowych linii metra z przystankiem pod każdym domem, 8 mostów w Warszawie i helikopter na każdym dachu – mówił.

I dodawał: Tylko to zapewni wygraną, w demokracji ludzie muszą obiecywać takie rzeczy. Realnie trzeba sobie powiedzieć, że mamy układy i układziki. Mamy sytuację, kiedy dwóch kandydatów od sześciu miesięcy jest pokazywanych w telewizji i oni się nie boją, że łamią prawo.

Korwin-Mikke stwierdził, że w Warszawie wygra raczej kandydat PO lub PiS, ale on nie zamierza składać broni. Wygląda na to, że wygrają, ale będziemy walczyli. Ja będę walczył, są jeszcze dwa tygodnie do wyborów, o wszystkim decydują ostatnie dwa tygodnie – zapowiedział.

Korwin-Mikke przedstawił też jeden ze swoich postulatów: Nie będzie żadnych maratonów. Ja nie rozumiem, tutaj się mówi, że w Warszawie jest smog, straszny smog. No to jak można wpuszczać maratończyków do takiego miasta, żeby się zatruli smogiem?

Całe wystąpienie prezesa Wolności:

16 KOMENTARZE

 1. Pan Janusz powinien, jak sądzę, skupić się na kwestii niemieckiego odszkodowania za wyburzanie przez Niemców naszej stolicy już po upadku powstania. Jak sam wskazał, nie było to związane z działaniami wojennymi, więc można te działania uznać za wyłączone z reparacji, których rzekomo żeśmy się zrzekli (a raczej rząd PRL-u). Sam postulat wpisuje się w inne działania p. Prezesa, w tym wspieranie roszczeń wywłaszczonych dekretem Bieruta warszawskich właścicieli nieruchomości.

 2. Ozjasz na politycznym ringu będzie nokautowany do końca świata i o jeden dzień dłużej, co nie przeszkodzi mu wskutek tej działalności zbijania ogromnego majątku.
  Perpetuum mobile.

 3. Janusz juz nic nie misisz. Odejdz do lasu. Zgas swiatlo. Juz nikt nir chce tego sluchac. Dzieci dorosly i zrozumialy ze dziadek opowiada kocopoly. Dobranoc dziadu i nie wracaj. Tfuu.

  • Ale wnuczkom bajki można opowiadać. Dowcip za dychę to całkiem niezły interes.

  • Tu jest raczej oczywiste że ojciec jest zazdrosny sukcesu korwina bo ten ma 7 dzieci i kilku tysięczne poparcie A ojciec jedyne co ma to impotencję

 4. I znowu kutafon idzie w pastisz.
  I dalej nie rozumie, ze to juz nie dziala.
  I wierzy, ze jest najmadrzejszy i tak naprawde nikt go nie rozumie.
  Ze tez Putler takiemu cymbalowi placi

  • Ja się nie dziwię, że Putler płaci takiemu cymbałowi jak ty sztandarowy przedstawicielu najgłupszego sortu.

  • Jeśli nie rozubiesz to znaczy, że jesteś jeszcze wększym de***em. A tu obrażasz.
   Dziecinne i żałosne to co poszesz.

 5. Ale przecież sam JKM twierdził że telewizja powinna pokazywać ludzi młodych a nie starych i brzydkich. JKM jest stary i brzydki więc dlaczego dziwi się że telewizja pokazuje młodych Jakiego i Trzaskowskiego?

  • Dopóki pokazuje to niech pokazuje hah. Ale czy jest brzydki … pani wilk musi mieć chcice że ciągle komentuje i ma zdolności na komentowanie i patrzenie na brzydkich i starych ludzi hah

 6. Janek brawo na stare lata pchasz sie do warszafki? Serio patrz na ręce i tak dostaniesz moze 2 % a Abelard Giza mial supwr wystep nazywa sie wybory mówi troszke o tobie moze to jest to co trzeba zrobic…;)?

Comments are closed.