Korwin-Mikke wygra wybory w Warszawie? „8 nowych linii metra, 8 mostów i helikopter na każdym dachu” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube
Janusz Korwin-Mikke. / fot. YouTube
REKLAMA

W niedzielę, po Marszu Wolności i Suwerenności w Warszawie, odbyła się konwencja samorządowa Wolności w samorządzie, czyli komitetu utworzonego przez partię Wolność i stowarzyszenie Skuteczni. Muszę obiecać 8 nowych linii metra z przystankiem pod każdym domem, 8 mostów w Warszawie – mówił Janusz Korwin-Mikke.

Prezes partii Wolność ma też kilka propozycji, dzięki którym wygra wybory w stolicy. Niewątpliwie muszę obiecać 8 nowych linii metra z przystankiem pod każdym domem, 8 mostów w Warszawie i helikopter na każdym dachu – mówił.

REKLAMA

I dodawał: Tylko to zapewni wygraną, w demokracji ludzie muszą obiecywać takie rzeczy. Realnie trzeba sobie powiedzieć, że mamy układy i układziki. Mamy sytuację, kiedy dwóch kandydatów od sześciu miesięcy jest pokazywanych w telewizji i oni się nie boją, że łamią prawo.

Korwin-Mikke stwierdził, że w Warszawie wygra raczej kandydat PO lub PiS, ale on nie zamierza składać broni. Wygląda na to, że wygrają, ale będziemy walczyli. Ja będę walczył, są jeszcze dwa tygodnie do wyborów, o wszystkim decydują ostatnie dwa tygodnie – zapowiedział.

Korwin-Mikke przedstawił też jeden ze swoich postulatów: Nie będzie żadnych maratonów. Ja nie rozumiem, tutaj się mówi, że w Warszawie jest smog, straszny smog. No to jak można wpuszczać maratończyków do takiego miasta, żeby się zatruli smogiem?

Całe wystąpienie prezesa Wolności:

REKLAMA