Naukowcy z Rosji szokują. Twierdzą, że za jasnowidzeniem i zjawiskami paranormalnymi stoi nasze DNA

DNA i kula do wróżenia - zdjęcie ilustracyjne. / fot. flickr/pixabay
DNA i kula do wróżenia - zdjęcie ilustracyjne. / fot. flickr/pixabay

Uwaga! Czytacie ten artykuł na własną odpowiedzialność, redakcja nie ponosi odpowiedzialności, jeżeli umrzecie ze śmiechu po przeczytaniu najnowszych teorii rosyjskich naukowców. Jak wyjaśnić tajemnicze zjawiska, takie jak jasnowidzenie czy bioenergoterapia? Zdaniem naukowców ze wschodu stoi za tym nasze DNA.

Zdaniem naukowców z zachodu, jedynie 10 procent DNA, które odpowiada za budowę białek, zawiera najważniejsze informacje. Piotr Garjajew, rosyjski biofizyk i biolog molekularny, stanął na czele badań, których celem było udowodnienie, że w pozostałych 90 procentach także znajdziemy istotne informacje.

Wnioski jakie płyną z badań przeprowadzonych w Rosji są szokujące. Zdaniem Garjajewa i spółki ludzkie DNA może zostać zmienione za pomocą słów, a „intuicja” to informacje otrzymywane „z zewnątrz”, zazwyczaj z niezidentyfikowanego źródła.

Na koniec chyba najlepsza część „ustaleń” naukowców: „Według genetyków, za pomocą naszego DNA jesteśmy w stanie stworzyć miniaturowe Tunele Schwarzschilda. Teoretyczne mosty mają łączyć różne części wszechświata i przekazywać informacje kwantowe poza czasem i przestrzenią”.

15 KOMENTARZE

 1. Ja generalnie rzecz ujmując jasnowidzę na okrągło. Inaczej jest gdy sobie pochlam: wtedy widzę gorzej a nawet wcale. I się podświadomie przemieszczam – czasem nawet nie wiem gdzie. Coś w tym musi być.

 2. Umarłem ze smiechu. Najwyzszy Czas to poziom pudelka. A kiedys to była gazeta.

 3. Tu należy pochwalić Rosjan za fantazję. I nie sądzę aby było się z czego śmiać. Jako ludzie ocaleć możemy tylko wtedy jeśli nasza świadomość jest ufundowana na zjawiskach kwantowych. Jeśli nie to już nas nie ma. Postęp techniczny zakończy naszą historię.

 4. Też mi odkrycie.
  Każdy co się modli to tworzy tunel do samego Nieba a nawet Pana Boga a Różaniec to podłączenie trwałe do Przenajświętszej Mateńki Bożej.
  Też mi odkrycie.

  • gadasz do kobiety która cię nie słyszy ani nie widzi? ani ona wszechobecna ani wszechsłysząca ani wszechwidząca.

 5. Nic tu nie ma śmiesznego. Śmieszne jest zacofanie NCz. W CIA od lat 50tych finansowany jest program zdalnego wywiadu telepatycznego. To nie jest żart. Przeznaczono na to już miliony dolarów. Są konkretne efekty.

 6. Śmiejecie się z ruskich a w GB okazuje się, że dwie samice spłodziły dziecko.
  Toż to odkrycie na Nobla.

  • Coś ci się pomerdało, przecież do w Kaczolandzie się wydarzyło.

 7. ” za pomocą naszego DNA jesteśmy w stanie stworzyć miniaturowe Tunele Schwarzschilda”

  Stawiam hipotezę, że alkohol etylowy je stabilizuje. Im większe stężenie we krwi, tym tunele stabilniejsze.

Comments are closed.