Niepełnosprawna dziennikarka TVN skarży się na brutalność służb w Izraelu. Żydzi zabrali jej wózek inwalidzki i rzucali rasistowskie hasła

Dziennikarka TVN skarży się na brutalność służb w Izraelu. / foto: Twitter
Dziennikarka TVN skarży się na brutalność służb w Izraelu. / foto: Twitter

Niepełnosprawna Polka została pobita w maju na lotnisku w Izraelu. Nie dość, że Żydzi zabrali jej wózek inwalidzki, to jeszcze rzucali antypolskie, rasistowskie hasła uderzające w Polaków! – napisał na Twitterze vloger i prawnik Dariusz Matecki. Mowa o dziennikarce TVN Agnieszce Korczyńskiej, która w poście na Facebooku opowiedziała o upokorzeniu jakie ją spotkało. Co ciekawe jej wpis szybko został usunięty.

Przepraszam za zdjęcia, ale dokładnie tak wygląda się po kontroli na lotnisku Ben Gurion. Półtorej godziny, w tym niestabilnym, plastykowym krześle z potwornym bólem kręgosłupa. Zabrali mi wózek, prawie rozebrali. Jak widać jestem zagrożeniem dla państwa Izrael. Na koniec dostałam naklejkę w paszporcie „lepiej uważać, podejrzana”. Jak wiadomo grubaski na wózkach są zwykle terrorystami i szpiegami
– pisała w usuniętym już poście.

Korczyńska wspomniała też, że Żydzi zarzucali jej, że w Polsce zakłamywana jest historia. Pokrzywdzona przyznała, że więcej nie zdecyduje się na odwiedziny tego jak się okazuje wrogiego Polakom kraju.

A na koniec usłyszałam jeszcze, że podobno w Polsce nie wolno mówić prawdy o wojnie… Czyli oberwałam za IPN. Szkoda bo miałam dobre wspomnienia, ale te zdjęcia i ból skutecznie odwiodły mnie od pomysłu pojechania tam powtórnie. Przykre. Odradzam podróżowania na wózku do Izraela. Aha i jeszcze trzy razy mnie pytali z wyrzutem czy na pewno nie zrobię choć kilku kroków. Tak mnie wystraszyli, że prawie zrobiłam… – pisała.

Niestety szybko z portalu Marka Zuckerberga zniknęła niewygodna dla Żydów relacja kalekiej kobiety. Czyżby stali za tym szefowie stacji TVN? Vloger sugeruje jednak, że to spawka pewnego Żyda.

Post Pani Agnieszki został usunięty. Ciekawe kto ją do tego przekonał…
Osoba związana z TVN zobaczyła jak w rzeczywistości wygląda #antypolonizm w #Izrael i bez konsultacji napisała prawdę. W sprawie interweniował Jonny Daniels i nagle post zniknął – napisał na TT Matecki.

Vloger zapytał też jak wyglądałaby sytuacja odwrotna. Co stałoby się gdyby Żyd został w tak podły sposób potratowany przez Polaków.

A teraz wyobraźcie sobie, że niepełnosprawny Żyd zostałby tak potraktowany na Okęciu w Warszawie!? Byłaby afera na cały świat! Media w Polsce pisałyby o rozsądnym antysemityzmie, zagraniczne media podawałyby te informacje dalej. Ale tutaj, co tam, tylko zmasakrowano Polkę… – skwitował.

33 KOMENTARZE

 1. Odgrzewany kotlet (5 miesięcy), co jednak w niczym nie poprawia opinii o stanie umysłów mieszkańców Eretzu.

 2. Żydzi zabili kilkuset Polaków.
  Geje zabili 0 Polaków.
  Naziści i komuniści zabili 4 mln Polaków.
  Prawiczki nienawidzą Żydów i gejów a uwielbiają KGBowca Putina, jego psa Orbana, neonazistów z AfD i narodową socjalistkę Le Pen i Salviniego-Mussoliniego.

  • Putin zabił 0 Polaków.
   Orban zabił 0 Polaków.
   Le Pen zabiła 0 Polaków.
   Salvini zabił 0 Polaków.
   Naziści i komuniści czyli lewactwo zabili 4 mln Polaków.
   Lewactwo nienawidzi Putina,Orbana,Le Pen i Salviniego,a uwielbiają Lenina,Stalina,Hitlera i Mussoliniego.

   • Putin to wielbiciel świętego Lenina i a jego religią jest komunizm

    express.co.uk/news/world/904717/Putin-communism-christianity-Russia-Lenin-saint-bolshevik-revolution-Stalin-atheism-news

    • 85% bolszewików, to moja banda zwyrodnialców, ktora wytłukła 20 mln mieszkańców ZSRR.

     • Chyba zapomniałaś, że to Zachód stworzył komunizm, a obecnie go wprowadza via UE. Putin może i coś tam mówi ze względu na miliony prostych Rosjan wciąż wierzących w Lenina, bo kojarzących go ze względnym dobrobytem NEP-u, ale komunizmu nie pogłębia, a przeciwnie – rechrystianizuje Rosję.

     • masz rację że zachód zmajstrował komunizm (we włoszech też) ale „srala” to stary, brzuchaty zbok, którego jara gdy piszą do niego jak do baby.
      bo sam w życiu żadnej nie miał. Przyznał się na n-k, bo miał w końcu komu się wydadat’

   • W okresie międzywojennym 45% członków NKWD było narodowości żydowskiej. W całym ZSRR w tamtych czasach żydzi stanowili 2% ludności. Skąd takie uwielbienie dla NKWD ? – wpis dziennikarki daje odpowiedź.

  • Parchate kłamstwo juz od pierwszego zdania. Możesz je sobie powtarzać do swojej usranej śmierci, nieszczęsny niedojebie.

 3. Nie możliwe! „TO SIĘ NIE MIEŚCI W ŻADNA RUBRYKA”.tej pani musiało się coś pomięęęszać.

 4. Niepełnosprawna dziennikarka niepełnosprawnej żydowskiej telewizji dla Polaków dostała wpierdziel w umiłowanym żydowskim kraju. Coś takiego.
  Sińce poznikają ale te psychiczne pozostaną już do końca życia. Trudniej będzie lizać antypolskie doopy. Czyż nie? Może podwyżka wystarczy.

 5. Zablokujcie te wulgaryzmy (ala wilk,kierownik episkopatu), one niczego nie wnoszą do dyskusji. Wiadomo jak zachowują się żydzi wobec nas, wiadomo,że narodowe media się nie zająkną o tym, ale wulgaryzmy niczego nie rozwiążą.

  • Sprawna inaczej (ale też pieknie) dziennikarka sprawnej inaczej (ale też pieknie) telewizji pięknego kraju dla Polaków odbyła miłą wizytę w umiłowanym kraju. Coś takiego.
   Drobne odbarwienia (ale też piękne) poznikają ale te wspomnienia (też piekne) pozostaną do końca życia. Łatwiej będzie wiernie służyć naszym przyjaciołom. Czyż nie? Znacząca podwyżka się należy jak pieseczkowi micha.

  • Ja też tak uważam tak jak @skryba. Jak coś wiadomo to nie powinno się o tym pisać bo to nie wnosi nic do dyskusji i to powinno być zakazane. Dyskutować powinno sie tylko wtedy gdy nic nie wiadomo. Kolega skryba ma rację. Poza tym używanie słów wulgarnych takich jak: „.. ….”, „….”, „… … …”, oraz im podobnych powinno być zabronione.

 6. Przyjaciele: Polska i Izrael
  motto: „Jeśli mam takich przyjaciół, to nie potrzebuję już wrogów.”
  (Winston Churchil)

  Rodzin oświęcimskich związek
  Dostał w końcu trzy wejsciówki.
  Ale… Co to jest za drążek?
  Polskie flagi… won! – Szturmówki
  Można tylko izraelskie
  Wnosić na to przyjacielskie
  Świętowanie wyzwolenia!…

  Radość w aplauz się przemienia,
  Kiedy swe ambasadorka
  Ann Azari kończy słowa.
  Kto nie klaszcze? Kto potworka
  Antysemityzmu chowa
  W swoim sercu?! …To Polacy!
  Tylko Gawin Magdalenka
  Klaszcze… Reszta się nie lęka
  …Milczeć!… Bronią więc ustawy,
  Którą każdy człowiek prawy
  Musi zmienić. (Bo ustawa
  Broni prawdy…) STOP ZABAWA!

  Żydzi klaszczą, pełna sala.
  Ann Azari powiedziała,
  Że ustawy nie ustala
  Przecież Polska w Polsce… WAŁA!
  Nie ma zgody Izraela!!!

  Klaszcze Madzia Gawin bystrze.
  Oczka pełne ma wesela…
  Och, kultury Ty ministrze,
  W ciało Twe się przyjaźń wciela!
  Lecz w Birkenau, gdzie rocznicę
  Tak obchodzą wyzwolenia,
  Do przyjaźni tracą chcicę
  Jej koledzy… Do zrobienia
  Jest wciąż wiele! (Ma polactwo
  We krwi antysemitniactwo…)

  I dlatego Jair Lapida
  Nauczanie im się przyda:
  „Polskie dzieła są zagłady.
  Przez Polaków śmierć mej babki!“

  Przyjaciele!… Nie ma rady…
  Czas gromadzić złote sztabki!

 7. bzdury.

  każdy Polak ma obowiązek jechać do Jerozolimy, i oczywiste jest, że ani żydzi ani Żydzi nas tam nie chcą.

  polska może nie jest zagrożeniem dla izraela, ale Polska jest śmiertelnym zagrożeniem dla Izraela.

  trwa największa na świecie wojna ideologiczna. musicie jechać do izraela by to zrozumieć. nie przejmujcie się szykanami.

  • A na cholerę tam jechać? Po co się pchać do paszczy lwa? Mówisz, że to obowiązek jechać do Izraela? Słuchaj, my jesteśmy Polakami i nie mamy obowiązku tam jechać.

 8. Ale po co tam jezdzic? Przeciez w Israel nie ma nic ciekawego,zadnych zabytkow,tylko piach i skaly. Jeszcze mozna zostac dzgnietym nozem lub dostac z procy. Iran to piekny,przyjazny turystom kraj,pelen przepieknych zabytkow z roznych epok: starozytnej Persji,Zoroastrian, szacha Abbasa ,i innych. Wszystko tanie,rial spadl o 70 %,mili ludzie,bezpiecznie,hotels,pycha jedzenie,narty,wyspa Kisz. Bilety w obie strony 800 zl. Po co sie meczyc w Israeli?

  • Prawda. Byłam bardzo rozczarowana wizytą w Israelu. Nie polecam. Nie ma nic ciekawego w tym kraju, prowincja. Do tego drożyzna, mało przyjaźni ludzie,a kontrole na granicach np. z zaprzyjaźnioną Jordanią to koszmar. Nie wspominam o stosunku do Palestyńczyków, bo to się w normalnej głowie nie mieści.

 9. No… w końcu sama dziennikarka TVN na własnej skórze przekonała się co to są żydzi.

Comments are closed.