Showmax szykuje HIT. Polska będzie miała nowego superbohatera. To dresiarz ze skrzydłami husarza

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. joemonster/Wikimedia
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. joemonster/Wikimedia

Jak się okazuje platforma internetowa Showmax prowadzi obecnie prace nad serialem o polskim superbohaterze z nadprzyrodzonymi mocami. Ma to być typowy dresiarz z blokowisk, któremu wyrosną skrzydła husarii.

Wirtualnemedia.pl. pierwsze napisały o tym niecodziennym pomyśle Showmaxa. Głównym bohaterem ma być młody chłopak, dresiarz z blokowisk, który odkrywa, iż wyrosły mu dające wielką moc skrzydła.

Dresiarz chce wykorzystać swoją nową umiejętność i marzy o zostaniu polskim Supermanem. Na jakim etapie są obecnie prace nad serialem?

W tym momencie trwają  prace nad scenariuszem. Do tego zatrudniono firmę Telemark, która tworzyła m.in. serial „Uwikłani”, „Pakt” oraz „Nielegalni”. Kiedy zobaczymy premierę historii o walecznym dresiarzu ze skrzydłami? Niestety tego jeszcze nie wiadomo.

Ostateczne decyzje zapadną już po stworzeniu scenariusza i oszacowaniu kosztów produkcji. Byłby to pierwszy serial o polskim superbohaterze.

6 KOMENTARZE

    • Lepiej niech nakręcą serial o dresiarzu, któremu nagle wyrastają pejsy i jarmułka.

      • przecież był już taki, film nazywał się „Księżyc to Żyd” a dresiarz: Piotr Bramson, kontynuacja podobno będzie po nakręceniu filmu o aferze GetBack bo podobno brat zajmował się ochroną w firmie..

  1. Chciałbym zobaczyć serial o żydzie któremu zamiast pejsów napletki na mordzie wyrastają.

Comments are closed.