Wypadek na Słowacji. Dziennikarz motoryzacyjny – Łukasz K. aresztowany!

Sąd rozpatrzył zażalenie słowackiej prokuratury i aresztował Łukasza K. drugiego ze sprawców tragicznego wypadku koło Dolnego Kubina.

Łukasz K. siedział za kierownicą Mercedesa C43 AMG. Jest dziennikarzem portalu motoryzacyjnego.

Wcześniej do aresztu trafił Marcin L. bezpośredni sprawca śmierci 57 letniego Słowaka kierujący Porsche Cayenne Turbo. Policja i prokuratura zarzucają Polakowi nadmierną prędkość i przekraczanie ciągłej linii. Grozi mu kara od 2 do 5 lat więzienia.

7 KOMENTARZE

 1. ten synek tatusia od ferrari zapłacił łapøwke??? Przeciez to ferrari zahamowało nagle podczas manewru na ciągłej przez co to porsche nie wyhamowało.

 2. A mnie,jako zwykłego użytkownika dróg publicznych interesuje kiedy skończy się ustawiczne lansowanie sportowej jazdy?Podczas oglądania KAŻDEGO kanału motoryzacyjnego można zaobserwować niemal uwielbienie fetyszu przyspieszenia czy innych osiągów takich jak prędkość maksymalna.Tylko,że już za najbliższym zakrętem stoją panowie (a ostatnio panie)z suszarką i łoją głupoli po kieszeni.Z kolei,jeśli ich nie ma, podobną,acz bardziej dosadną rolę spełniają np drzewa,ew słupy oświetleniowe.Dość szczególną opinię podał jakiś dziennikarz niemiecki stwierdzając iż w dobie downsizingu jakoś trzeba „poprawiać” statystyki żywotności silników.Cóż,można i tak.

 3. Błędny tytuł. Lukasz K. nie dlatego został aresztowany że jest dziennikarzem motoryzacyjnym tylko dlatego że jest piratem drogowym. Ja rozumiem że autor chce się pochwalić faktem iż wie co rzeczony robi by się finansowo utrzymać, ale skoro czymś się musi chwalić, to bardziej interesujące byłoby podanie, że na przykład jest synem bardzo przyzwoitych rodziców, sąsiadem przez ścianę wielodzietnej rodziny wyznającej buddyzm, kolegą ze szkoły pewnego faceta uwielbiającego „practical jokes” albo coś równie związanego z tematem.

 4. Trzeba znać przykazania – nie zabijaj. Kary powinny być bardzo surowe już nie raz miałem mokre ręce przez morderców na Słowacji i na Orawie po polskiej i Słowackiej stronie – za mało policji.
  Uważam, że unikną kary bo są bogaci i dalej będą zabijali.
  Nigdy nie powinni mieć ponownie prawka które jest dla odpowiedzialnych ludzi.
  Mordercy powinni się ścigać na pasach startowych lotnisk po ruskich.
  Szkoda mi tej rodziny Słowackiej – palanty w drogich autach nie wiedzą co to za dramat.
  Za takie coś nie dwa lata tylko 20 żeby mieć czas pomyśleć ile warte jest życie człowieka.

 5. Na Orawie dziewczyny jadąc mają już na stałe telefony przy głowie, a przekraczanie i ścinanie zakrętów to jest nagminne i robią to wszyscy nie mówiąc już o wściekle szybkich dzieciakach. Kto tam szkoli kierowców a gdzie policja ? Takie wąskie drogi a ludzie nieodpowiedzialni jada całą szerokością wąskich dróg. Kto im dał prawko i wypadków sporo. Policjo ratuj ludzi.

 6. Wielka wypasiona fura i jazda na wariata, to kompensacja małego fiutka.

  • Masz racje. Zatem zapraszam Cie Teresko na przejazdzke wysluzonym Cinquecento, a przy okazji mozemy zatrzymac sie na mala kawe, ktora zreszta i tak do niczego nie zobowiazuje. Obiecuje nie wariowac.

Comments are closed.