Adoptował dzieci by je gwałcić! „Najstraszliwszy pedofil” skazany na 22 lata

Wiktor Liszawski pedofil/foto: TT
Wiktor Liszawski pedofil/foto: TT

Wiktor Liszawski, 37-letni obywatel Rosji został skazany na 22 lata więzienia. Sąd uznał go winnym 900 gwałtów na dzieciach.

Jego ofiarami były dziewczynki, które adoptował. Każda z nich miała mniej niż 13 lat.

Według prokuratorów badających sprawę zwyrodnialec gwałcił je codziennie od 2012 roku, aż do lutego 2017 kiedy to sprawa wyszła na jaw. Do lipca ubiegłego roku udawało mu się ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości.

O sprawie do dziś nikt by nie wiedział, gdyby nie odwaga jednej z dziewczynek. To ona poinformowała nauczycielkę o zachowaniu pedofila.

Lista oskarżeń, które usłyszał Liszawski była bardzo długa, a zapis zeznań druzgocący. 37-latek zabierał dziewczynki do drugiego mieszkania, gdzie zmuszał je do stosunków. Łącznie zarzucono mu 900 zachowań pedofilskich: 248 gwałtów, 358 brutalnych aktów seksualnych, 122 przestępstwa o naturze seksualnej, 151 wykorzystania seksualnego oraz 22 brutalnych czynów o naturze seksualnej.

Co ważne, w sprawie oskarżeni są także pracownicy służby socjalnej z Chabarowska. Mężczyzna miał 3 swoich dzieci jednak bez problemu adoptował kolejne dziewczynki. Formalności trwały bardzo krótko, ofiary trafiały do pedofila po zaledwie kilku tygodniach od „wybrania”. Dodatkowo na każde dziecko przydzielano mu zapomogę w kwocie około 1300zł miesięcznie.

źródło: Daily Mail / Wolność24.pl

9 KOMENTARZE

 1. Czytajcie program Roberta Pier. donia!

  Po pierwsze: najpierw zwalić sobie konia.
  (A w ramach grupy należy dać du. py.)

  Po drugie: święte państwa obowiązki
  To za małżeństwa uznać homozwiązki.
  Adopcja dzieci! i dalej poleci…
  (Zmarłych nie chować, in vitro dotować!
  Aborcję szerzyć, w Boga nie wierzyć!)

  Trzecie: „uchodźcy” = przyjąć bisurmaństwo.

  No i po czwarte: będzie „świeckie państwo”.
  Kto w „neutralnym światopoglądowo”
  Państwie olewać chce flagę tęczową,
  Tego więzienie czeka. A więzienie
  To oczywiście grupowe du. pczenie…
  (Socjoterapia Roberta Pier. donia!
  A więc po pierwsze: zwalić sobie konia…)

 2. Mówiłem że w Rosji nie ma legalnych gwałtów – co innego w Szwecji, Niemczech czy Francji albo UK. No ale lewactwo tak się opaliło marichuaniną że oczy im dymem zaszły :D

 3. Wiktor Liszawski, 37-letni obywatel Rosji został skazany na 22 lata więzienia. Sąd uznał go winnym 900 gwałtów na dzieciach.

  Jerzy K., kilkudziesięcioletni obywatel Polski nigdy nie został skazany. Żaden sąd nie uznał go winnym katowania na śmierć Polaków w ubeckiej katowni. Mieszka sobie na warszawskim Bródnie, pobiera państwową emeryturę – niestety obniżoną przez PiS.

  Dlatego obowiązkiem każdego patrioty jest głosowanie na Kopulację Obywatelską która obiecała że przywróci należną wysoką ciężko zapracowaną emeryturę panu Jerzemu K.

  • wikipedia.pl: Jerzy Kędziora
   https: //pl.wikipedia.org/wiki/Jerzy_K%C4%99dziora_(funkcjonariusz)

  • „Wszczęte w 2004 r. śledztwo Instytutu Pamięci Narodowej w sprawie Kędziory umorzono w lutym 2005 r. ze względu na śmierć jego ofiar.” – słuszną linię ma nasza Obywatelska Partia i Jej wymiar sprawiedliwości.

   „Śledztwo wznowiono i w „styczniu 2012 roku w wieku 86 lat, został skazany na trzy lata więzienia za bicie więźniów gumą i żelazem owiniętym w ręcznik, przypalanie im włosów, zamykanie w karcerze, skuwanie na noc kajdankami, nakazywanie przysiadów, przyciskanie głowy do ściany, kopanie po nerkach, ubliżanie i grożenie – w celu zmuszenia ich do przyznania się do rzekomych win”. ”
   Bradzo słuszną linię ma.

 4. co tylko 22lata no jakaś paranoja normalnie, tyle gwałtów i innych rzeczy, co za sprawiedliwość widzę że nie tylko u nas taka jest, przecież ten potwór powinien mieć dożywocie albo kare śmierci jeżeli była by legalna i w tym więzieniu powinien być gwałcony przez innych tyle razy że aż by mu dupa odpadła!!!!

 5. piszemy o najstraszniejszym pedofilu, z czy ktos wie co sie dzieje z panem krzysztofem pomorskim ? proponuje sobie wpisac w wyszukiwarke…

Comments are closed.