Adoptował dzieci by je gwałcić! „Najstraszliwszy pedofil” skazany na 22 lata

Wiktor Liszawski pedofil/foto: TT
Wiktor Liszawski pedofil/foto: TT

Wiktor Liszawski, 37-letni obywatel Rosji został skazany na 22 lata więzienia. Sąd uznał go winnym 900 gwałtów na dzieciach.

Jego ofiarami były dziewczynki, które adoptował. Każda z nich miała mniej niż 13 lat.

Według prokuratorów badających sprawę zwyrodnialec gwałcił je codziennie od 2012 roku, aż do lutego 2017 kiedy to sprawa wyszła na jaw. Do lipca ubiegłego roku udawało mu się ukrywać przed wymiarem sprawiedliwości.

O sprawie do dziś nikt by nie wiedział, gdyby nie odwaga jednej z dziewczynek. To ona poinformowała nauczycielkę o zachowaniu pedofila.

Lista oskarżeń, które usłyszał Liszawski była bardzo długa, a zapis zeznań druzgocący. 37-latek zabierał dziewczynki do drugiego mieszkania, gdzie zmuszał je do stosunków. Łącznie zarzucono mu 900 zachowań pedofilskich: 248 gwałtów, 358 brutalnych aktów seksualnych, 122 przestępstwa o naturze seksualnej, 151 wykorzystania seksualnego oraz 22 brutalnych czynów o naturze seksualnej.

Co ważne, w sprawie oskarżeni są także pracownicy służby socjalnej z Chabarowska. Mężczyzna miał 3 swoich dzieci jednak bez problemu adoptował kolejne dziewczynki. Formalności trwały bardzo krótko, ofiary trafiały do pedofila po zaledwie kilku tygodniach od „wybrania”. Dodatkowo na każde dziecko przydzielano mu zapomogę w kwocie około 1300zł miesięcznie.

źródło: Daily Mail / Wolność24.pl

Comments are closed.