Czerwoni z ZNP wybrali sodomitę na… „Nauczyciela Roku 2018”. Zwycięzca na scenę zaprosił swojego kochanka

Warszawa, 09.10.2018. Nauczyciel Roku - Przemysław Staroń z II LO im. Bolesława Chrobrego w Sopocie podczas uroczystości. Gala finałowa konkursu Nauczyciel Roku 2018 Królewskim w Warszawie, PAP/Leszek Szymański

Postkomunistyczny Związek Nauczycielstwa Polskiego wybrał swojego „nauczyciela roku”. Zgodnie z lewackimi zasadami został nim sodomita Przemysław Staroń z II Liceum Ogólnokształcącego imienia Bolesława Chrobrego w Sopocie. Podczas gali i wręczenia nagród zaprosił na scenę swojego… „partnera”.

Przemysław Staroń na co dzień uczy filozofii, etyki, wiedzy o kulturze i historii sztuki. Nauczycielem jest od 9 lat, ale pierwsze „belfrowskie” kroki stawiał sam – będąc uczniem, gdy był zachęcany przez swoich nauczycieli do prowadzenia lekcji. Potem opiekował się młodzieżą na rekolekcjach Szensztackiego Dzieła Rodzin. Najwyraźniej jednak odrzucił religię by stać się sodomitą. Jak ogłosił podczas gali belfer-sodomita, jego największym osiągnięciem jest… wyjście z szafy, czyli przyznanie się do swojej dewiacji. Laureat znany jest też z krytyki wobec reformy min. Anny Zalewskiej.

Konkurs „Nauczyciel Roku” organizowany jest przez postkomunistyczny Związek Nauczycielstwa Polskiego (ZNP) i wydawany przez tę organizację tygodnik „Głos Nauczycielski”. Wielka uroczystość wręczenia nagród odbyła się we wtorek na Zamku Królewskim w Warszawie. Nominowanych do wątpliwego z racji zwycięzcy tytułu zostało 13 osób.

Komentarz: Promowanie dewiacji z całą pewnością nie jest czymś czym powinien zajmować się nauczyciel. Skoro swoje nienaturalne skłonności seksualne uważa za największe osiągnięcie i dumę swojego życia, to powinien odejść z zawodu, a nie demoralizować nieletnich. Oczywiście taki wybór to stara lewacka technika promowania dewiacji poprzez „docenianie” ich w rozmaitych konkursach i plebiscytach.

kandydaci do tytułu Nauczyciel Roku 2018 fot. Twitter

• Lucyna Furdykoń
nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, tyflopedagog ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Janusza Korczaka w Nysie

• Joanna Gadomska
nauczycielka biologii z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie

• Ks. Paweł Kobiałka
nauczyciel katecheta z Zespołu Szkół w Przesmykach

• Marta Koplejewska
nauczycielka fizyki i informatyki z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-
-Rewalidacyjnych w Cieszynie

• Joanna Kostrzewa
nauczycielka języka polskiego i angielskiego w Szkole Podstawowej
im. Wincentego Pola w Stawiszynie

• Regina Kot
nauczyciel wychowawca, nauczyciel wspomagający z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borku Wielkopolskim

• Barbara Ostrowska
psycholog, nauczyciel teorii wiedzy z Prywatnego Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie

• Renata Sidoruk-Sołoducha
nauczycielka biologii z XXXV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa w Warszawie

• Andrzej Tomczyk
nauczyciel języka polskiego ze Szkoły Podstawowej nr 16 oraz Branżowej Szkoły
I stopnia nr 5 przy Zakładzie Poprawczym i Schronisku dla Nieletnich w Raciborzu

• Katarzyna Włodkowska
nauczycielka języka polskiego i edukacji medialnej z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile.

Źródło: „Głos Nauczycielski”

38 KOMENTARZE

 1. W Teksasie się nie ceregielą, lesbijkę chwalącą się uczniom swoją „żonką” wywalono na zbity pysk.

 2. Stop dla dyskryminacji innych orientacji seksualnych, domagam się by nauczyciele zoofile w imię walki o równość, miłość i tolerancję przyszli do szkoły ze swoimi czteronożnymi kochankami! Dzieciom trzeba zoofobię wybić z głów od najwcześniejszych lat tak jak to jest z homosiami! Bowiem miłość nie zna pojęcia gatunku!

 3. Gdy ten kowboj zacznie ujeżdząć dzieci , mam nadzieję , że wszysycy członkowie ZNP zrzuca sie na wielomilionowe odszkodowania dla ofiar zboka

  • Widzę był pan kiepski z polskiego i to bardzo, jest taka tajemnicza umiejętność jak czytanie i jest UWAGA słownik…
   Proszę sobie sprawdzić definicję homoseksualności i pedofilii. A nie pierd0lić farmazony, bo jestem panem mądrości z Internetu.

   • Tak, tak tzw. Jakubie, jesteś panem jędrności z Internatu. Nie używaj wulgarnych słów, bo ci Bozia język odpierdoli.

 4. Patrząc wstecz to w podstawówce nauczono mnie czytania. Równie dobrze mogłem tę umiejętność zdobyć w domu. Nie przeczytałem w szkole żadnej lektury. Niektóre po latach. Przydatni byli nauczyciel( Lic. Ogólnokształcące) matematyki, fizyki, chemii. Matematyk poza programem przez rok uczył nas logiki. Reszta nauczycieli uczyła fałszywej historii,fałszywej botaniki (Łysenko i Miczurin) . W dwuletnim TG -dla maturzystów co tydzień zjazd do łopaty na dół KWK Barbara w Chorzowie nauczono mnie zawodu górnika węglowego. . 11 semestrów „studiów” na wydziale górniczym AGH to zmarnowany czas. Uczyli rzeczy nieprzydatnych do czegokolwiek. Stale barany z „kadry profesorskiej” które nie widziały w życiu dołu kopalni powtarzali jak mantrę, że „Niemcy prowadziły rabunkową gospodarkę złoża”. Takiego prostactwa technicznego jak w eksploatacji pokładów węgla w PRLi W III RP nie spotkałem w żadnej innej branży.

 5. Katolicy, a gdzie miłość do bliźniego? Co Wam przeszkadza miłość dwóch facetów? Czy oni kogoś krzywdzą? Nie są pedofilami jak co niektórzy!

 6. wszystkich którzy należą do znp – won ze szkoły niech jadą do donka do bjukseli

 7. Markistowska sztafeta pokoleń

  Dziadek czerwony krawat zawiązywał
  I na pochodzie dzierżył sztandar krwawy.
  Spiski przeciwko władzy, gdy wykrywał,
  Natychmiast brał się do „robienia sprawy.”
  Partii i chęci szczerej, nie maturze,
  Zawdzięczał pracę swą w prokuraturze.

  Ojciec przeróżne używał krawaty.
  A z flagą Unii niósł …biało-czerwoną!
  Przybrawszy miano socjaldemokraty,
  Brał, co się dało, gdy wszystko dzielono.
  WSI oraz (omal) magisterce
  Zawdzięczał, że „ma z lewej strony serce”.

  Syn nie krawaty, a sukienki wdziewa,
  Gdy na parady idzie równosciowe.
  Tęczowa flaga nad głową powiewa…
  A on, wcielając to, co postępowe,
  Na szpilkach dumnie i wesoło kroczy.
  (Soros mu płaci, więc maluje oczy.)

  A wnuk co zrobi? Też się dostosuje!
  Sztandar zielony poniesie lub czarny,
  Bo do Proroka sympatię poczuje…
  Bo on jest z tych, no… Taki lud figlarny,
  Co zawsze chętnie tej władzy się przyda,
  Która nie spyta o gwiazdę Dawida.

 8. Dawno nie widzialam tak glupiego artykulu ? boki zrywać „sodomita”, „postkomunustyczny zwiazek” hahah, w jakims swiecie wy zyjecie nie wiem, ale wspolczuje i zycze abyscie trafili kiedys do rzeczywostosci ?

  • W jakim świecie?Niestety lewackim.gdzie istnieją takie twory jak m.in. ZNP.

  • głupiutka monika się odezwała, której się wydaje, że jest nowoczesna :))))

 9. Wątpliwym nazwałbym autora tego „tekstu”. Musi być nim bardzo smutna, rozgoryczona życiem osoba. Pańskie słowa są przesączone nienawiścią wobec osoby, która najprawdopodobniej nie zawiniła Panu niczym. Bardzo mi przykro, że ludzie tacy jak Pan są jeszcze na tym świecie i smucą innych.

 10. Przeraża mnie autor tego „artykułu”. Powinien zacząć zmieniać ten kraj od siebie, bo z całą pewnością nie wnosi nawet 10 procent dobra, które dla edukacji zrobił wspomniany nauczyciel. Łatwo osądzać ludzi transparentnych, bo niczego nie ukrywają, a w publicznym przyznaniu się do swojej orientacji (bo tzw. „coming out” miał miejsce już dawno temu) chodziło głównie o wiarygodność, a nie o promowanie czegokolwiek. Zamiast skupić się na meritum sprawy, czyli na sposobach edukacji i dotarcia do współczesnej młodzieży ogłupionej nowoczesną technologią, niektórzy wolą doszukiwać się sensacji w czyimś życiu prywatnym. Niektórzy zapominają też, że homoseksualizm nie jest przestępstwem z żadnego artykułu ani nawet wykroczeniem. Można go rozpatrywać natomiast w kategorii grzechu (z zastrzeżeniem, że istnieje oczywiście wolność wyznania), ale to już sprawa osobista każdego człowieka, a autor „artykułu” niech nie wchodzi w kompetencje Boga, bo zwyczajnie nie ma takich uprawnień. Wychodzi na to, że teraz jak ktoś dostanie Nagrodę Nobla albo jakiekolwiek odznaczenie związane z nauką, to trzeba będzie go prześwietlić, bo zwycięzca musi być nieskazitelny jak kandydat na papieża. Tu nie chodzi o pochwalanie czy potępianie danej orientacji, tylko o bycie autentycznym. Ale my ludzie wolimy jak wszyscy chowają swoje tajemnice, bo sami mamy ich sporo i nie podoba nam się, że ktoś niczego nie ukrywa. Ta dyskusja, jak większość pseudo-mądrości, musiała oczywiście zejść z poziomu nauki do poziomu ignorantów.

  • bzdury, jest autorytetem dla bardzo młodych ludzi, którym dopiero kształtują się poglądy, powinien to uszanować i nie afirmować ekscentryzmu seksualnego, to jest egoizm i brak kultury, bo ja jestem najważniejszy, ja jestem w centrum, ja jestem gejem, a jak na to zareagują dzieciaki, jak to zmieni ich optykę, trud ich rodziców włożony w ich wieloletnie wychowanie, to go nie obchodzi? To dzieci są najważniejsze w szkole, i ich dobro a nie pan nauczyciel ekscentryk, bo on ma potrzebę coming outu, a co mnie to interesuje, mnie interesuję setki dzieciaków, które on ma pod swoja opieką

   • Przecież jego uczniowie od dawna wiedzą o jego orientacji, to nie był coming out (od około 10 lat jest to kwestia jawna). On tylko poprosił bliskie mu osoby, żeby wyszły i stanęły koło niego. Byli to rodzice, partner i przyjaciele. To nie było żadne ujawnienie, a jedynie wywołanie ludzi, bez których by go tam nie było. Przecież nie pominie kogoś dla czyjegoś widzimisię i nie będzie też udawał, że to zwykły kolega, bo i tak ludzie by coś zauważyli i zaczęli mu wypominać, że się z tym ukrywa. On tylko poprosił bliskich na scenę, a ludzie, którzy dopiero co się dowiedzieli o jego orientacji myślą, że to był jakiś coming out i dorabiają do tego ideologię. Większość wypowiadających się nawet nie oglądała jego przemówienia. Najlepiej wypowiadać się na temat człowieka i jego osiągnięć, kiedy nic się w danej kwestii nie wie.

 11. Owszem, groźny dla świata jest KRYPTO homoseksualizm, najgłośniej krzyczy; „zakaz pedałowania”. Pochowani w enklawach, na zewnątrz udają zupełnie kogoś innego, są mistrzami kłamstwa i kamuflażu. Doskonale opisani są w książce „różowa swastyka”.Oni stworzyli Hitlera i ideologię faszystowską.
  Są też inni homoseksualiści, którzy chcą żyć jawnie, legalnie w stałych związkach i rodzinach, jak uhonorowany nauczyciel. Takich powinniśmy wspierać.
  „Różowa swastyka” lektura obowiązkowa.

 12. Ten artykuł to obrzydliwa manipulacja. Najpierw sprawdźcie za co *rzeczywiście* przyznano nagrodę. Polecam czytanie w dobrych źródłach, pseudodziennikarze mogą się podszkolić.

 13. Serdecznie NIE pozdrawiam obrzydliwych i zdegenerowanych autorów artykułu oraz komentujących. Wasze zachowanie jest niedopuszczalne. Co chcieliście tym osiągnąć? Czy naprawdę kraj jakim była Polska czyli duży, silny i TOLERANCYJNY musiał zamienić się w coś takiego? Imigranci to zło, ale Polaczki w Anglii do wielcy panowie. Osoby nieheteronormatywne dewiacja a jak w hetero rodzinie mąż bije żonę to trzeba mu kwiaty i nagrodę wręczyć tak samo ze zboczonymi księżmi, proboszczami, biskupami, którym brakuje seksu dlatego wykorzystują dzieci.
  Jestem zniesmaczona i obrzydzona waszym zachowaniem.

 14. takie osoby powinny być usuwane z zawodu jako zdemoralizowane i demoralizujące młodzież!!

 15. Ludzie! Obudźcie się! Skąd w Was tyle nienawiści? Może to rzeczywiście nie jest zgodne z naturą, ale jeśli tacy ludzie nikogo nie krzywdzą to za co ich nienawidzić?!!?!? Jestem pewien, że tacy ludzie jak ten nauczyciel potrafią dać światu więcej dobra niż zaciekli miłośnicy KK z przewodnikami duchowymi, miłującymi dzieci miłością nieustającą, na czele.

  • kolejny pajac opowiadający głodne kawałki, co może dać?, co mnie to obchodzi czy fajny z niego facio, mam to gdzieś, on nie uczy fizyki kwantowej tylko zaledwie jakichś pierdółek, co mnie obchodzi jego orientacja seksualna, niech ją zachowa dla siebie, niech szanuje rodziców tych dzieciaków, które uczy, którzy mogą sobie nie życzyć aby jakiś cool facio, wprowadzał zamęt w głowach ich dzieci, tak samo jak nauczycielka nie powinna się chwalić tym, że zmieniła chłopaka, nauczcie się kultury wreszcie, kultura polega na tym, że nie gada się wszystkiego,

   • Endriu, sądzę, że właśnie dlatego, że szanuje rodziców dzieci, które uczy, wyjawił prawdę o sobie. Teraz każdy rodzic może sam zdecydować czy posłać na jego lekcje swoje dzieci czy nie. A czy taki wybór jest w Kościele Katolickim…? Wiesz kto tam będzie uczył Twoje dzieci…?

 16. kolejny pajac opowiadający głodne kawałki, co może dać?, co mnie to obchodzi czy fajny z niego facio, mam to gdzieś, on nie uczy fizyki kwantowej tylko zaledwie jakichś pierdółek, co mnie obchodzi jego orientacja seksualna, niech ją zachowa dla siebie, niech szanuje rodziców tych dzieciaków, które uczy, którzy mogą sobie nie życzyć aby jakiś cool facio, wprowadzał zamęt w głowach ich dzieci, tak samo jak nauczycielka nie powinna się chwalić tym, że zmieniła chłopaka, nauczcie się kultury wreszcie, kultura polega na tym, że nie gada się wszystkiego,

  • Dla swoich uczniów jest ważny, bo on sam się nie zgłosił do tego konkursu. Zrobili to z wdzięczności ludzie, którzy z nim współpracują i właśnie uczniowie (300 osób przedstawiło w konkursie swoją opinię na jego temat, z czego połowa to jego uczniowie). Dzięki niemu jego licealiści zaczęli wygrywać w olimpiadach filozoficznych (co zdecydowanie nie jest rzeczą prostą), a tzw. „klasy trudne”, które przejmował znacząco poprawiały swoje wyniki i wszyscy zdali maturę. Zainicjował też współpracę międzypokoleniową, organizując zajęcia razem z seniorami i to tylko niewielki procent tego, co zrobił, bo można by takich przykładów podać o wiele więcej. To nie jest Nagroda Nobla za osiągnięcia naukowe (żeby to musiała być fizyka kwantowa, której nie uczy się w liceach), ale za osiągnięcia edukacyjne.

 17. no i?
  a ta lista kandydatów? gdzie jest napisane, że hetero lub nie?
  lepszy debil hetero czy geniusz homo..hm..hmm…
  z punktu widzenia ludzkości:
  geny debilizmu się dziedziczy więc ten debil hetero nic nie wniesie do ludzkości
  geniusz homo może (ale nie musi) coś wynaleźć co przyczyni się do rozwoju ludzkości (np: szybka podróż między gwiezdna).
  sam fakt, że ktoś jest homo to za mało bym skreślił go jako człowieka czy uznał że jest niewartościową jednostką..
  hetero gwałcącego dziecko ubiłbym na miejscu…(homo gwałcącego dziecko ubiłbym tak samo, bez bonusu za homo)
  świat nie jest czarno biały..
  trochę opamiętania życzę każdemu..

 18. Skąd autor wziął to zdjęcie „kandydatów”? Na zdjęciu są nauczyciele roku z lat poprzednich. Kandydaci siedzieli po przeciwnej stronie. Zero przygotowania. Masakra…

 19. Autorem tekstu jest człowiek, którego (najwyraźniej) wartość warsztatu jest tożstama z jakością artykułu jaki zredagował. Marnie tak językowo, jak poglądowowo. Znam osobiście nagrodzonego, jego profesjonalizm w pracy podziwiam szczerze i widzę, że piziom pana Żurka, mimo jego zapewne niesodomicznej orientacji seksualnej, znajduje się głęboko pod stopami pana Staronia ? Pozdrawiam ?

  • szacun,,,,wiekszosc komentarzy napisana przez zacofanych nieudacznikow w mocherowych beretach

 20. Przeczytałem ten tekst i komentarze. – Nie mogę uwierzyć, że to piszą ludzie, którzy mienią się prawymi.

Comments are closed.