Imigrant „na gapę” słono się przeliczył. Chciał dostać się do Wielkiej Brytanii, pojechał w podróż po Europie [VIDEO]

Imigrant
Imigrant "na gapę". / fot. Facebook

Jak wiadomo, nielegalni imigranci są zmora kierowców tirów i ciężarówek. Zazwyczaj ubogacają kulturowo ciężarówki, wkradając się do nich, by nielegalnie przekraczać granice państw. Tak było i tym razem, tyle że imigrant pomylił ciężarówki. Chciał nielegalnie wjechać do Wielkiej Brytanii, a pojechał na wycieczkę po Europie.

Na swoim profilu na Facebooku brytyjski kierowca ciężarówki opublikował nagranie, na którym podróżnik na gapę po zorientowaniu się, że wkradł się nie do tej ciężarówki prosi go, by zatrzymał się na autostradzie! Jak się okazuje imigrant próbował dotrzeć do Anglii, podczas gdy tir zmierzał do Holandii. To się nazywa niefart!

Jak opisuje cała sytuację Ryan Ledgister zauważył dwóch imigrantów, gdy tankował paliwo. Mężczyźni wskoczyli na tył ciężarówki. Kierowca miał ostrzec ich, że nie wraca do Wielkiej Brytanii, jednak ci mieli go w poważaniu i nie reagowali.

To był ich błąd, widocznie tak zagadali się o tym jak tu ubogacić kulturowo Europę, że nie zauważyli, że nie jadą do Wielkiej Brytanii, ale do Holandii.

Jak widzimy na nagraniu zaczęli desperacko machać do kierowcy, wychylając się z paki. Próbowali nakłonić Brytyjczyka, by zatrzymał się i pozwolił im wysiąść.

Kierowca nagrał sytuację, a potem udostępnił film w mediach społecznościowych. „Och, mówiłem wam, mówiłem, że się nie zatrzymuję. Jedziecie do Holandii, jedziecie do Holandii” – słychać na nagraniu.

1 KOMENTARZ

  1. Nie chcę nic mówić, ale znając zachodnich fanów marksizmu i „porządku prawnego”, to go oskarżą i skażą o porwanie, islamofobię i bycie białym…
    Tylko jedno z powyższych jest żartem i obawiam się, że do czasu.

Comments are closed.