Koszmar w Tychach! Bandyci szukali opiekunki do dziecka, kandydatki brutalnie gwałcili! „Gwałty były brutalne, z użyciem przemocy”

Zdjęcie ilustracyjne. / fot. Pixabay
Zdjęcie ilustracyjne. / fot. Pixabay

Koszmar w Tychach! Kobiety chciały dostać pracę, niespodziewany się, że czeka ich koszmar. Kiedy szły do mieszkania rodziców dwulatka na rozmowę o pracę, były atakowane i brutalnie gwałcone. Ci zwyrodnialcy zostali załapani, gdy dwie dzielne kobiety złożyły zeznania na policje. 

– Gwałty były brutalne, z użyciem przemocy – mówi na łamach „GW” prokurator. I twierdzi, że choć na policję zgłosiły się dwie kobiety, skrzywdzonych kobiet może być więcej.

Jak na razie na policję zgłosiły się dwie kobiety i opowiedziały jaki horror przeżyły. Gwałcicielami byli 30-letni rodzice dwulatka.

Jak wyglądał plan gwałcicieli? Wpierw zapraszali kobiety do ich mieszkania, by przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną na opiekunkę dla dziecka.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej dochodziło do ataku i brutalnego gwałtu. Obie kobiety zostały zgwałcone przez parę.

– Gwałty były brutalne, z użyciem przemocy. To małżeństwo rzeczywiście ma dwuletnie dziecko, ale, jak się okazało, poszukiwania opiekunki były tylko przykrywką do planowanego gwałtu. Naszym zdaniem pokrzywdzonych może być więcej. Dlatego apelujemy do innych ewentualnych ofiar, by się zgłaszały – powiedziała Monika Stalmach-Ćwikowska, prokurator rejonowa w Tychach.

Nczas.com/ wp.pl/ Gazeta Wyborcza

7 KOMENTARZE

  1. wprost.pl/448714/Korwin-Mikke-do-Kowala-Gdyby-pan-sie-znal-na-kobietach-to-pan-by-wiedzial-ze-zawsze-sie-troszeczke-gwalci

    • Za to jak mówił pan Lepper: „takich jak ty nie da się zgwałcić”.

  2. Coraz czesciej dowiadujemy sie, ze na Slasku dochodzi do krwawych zajsc, oraz przestepstw zwiazanych z psychiczna dewiacja tamtego spoleczenstwa. Czy miejsce, z ktorego pochodzi kurwinoza vel depolonizator nie jest kolebka skurwysynstwa i nie daje nam oczywistej odpowiedzi na jego niedorzeczne i zgola chore wpisy ? Jedynie pocieszajace jest to, ze Polacy przejmujac te ziemie, przegonili wiekszosc bandytow i wygnali stamtad smierdzace kanalie i nierobow, chroniacych sie obecnie w Niemczech, lub Izraelu.

  3. „Gwałty były brutalne, z użyciem przemocy – mówi na łamach „GW” prokurator.” Hmm…. Widać że Pan prokurator to Korwinista bo rozróżnia te lekkie przyjemne gwałty (gwałciki) i brutalne gwałty z uzyciem przemocy :D

Comments are closed.