Słynny aktor popełnił samobójstwo. „Zapił się” na śmierć

Verne Troyer fot. youtube.com
Verne Troyer fot. youtube.com

Upublicznione wyniki sekcji zwłok Verne Troyera nie pozostawiają wątpliwości. Aktor targnął się na swoje życie zapijając się na śmierć.

O śmierci 49-latka rodzina poinformowała media 21 kwietnia. Wówczas przyczyna śmierci nie była powszechnie znana. Nieoficjalnie mówiło się o samobójstwie.

Jak zwykle w takim przypadku prokuratura zleciła sekcję zwłok, aby ustalić jaki był powód śmierci popularnego aktora. Dziś biuro koronera w Los Angeles opublikowało jej wyniki.

Według oficjalnego stanowiska lekarzy mężczyzna zmarł w skutek powikłań zatrucia alkoholowego. Mówiąc wprost, mierzący zaledwie 81 cm Troyer zapił się na śmierć.

Jednocześnie odrzucono wszystkie teorie mówiące o udziale osób trzecich, a w związku z tym prokurator określił śmierć jako samobójczą.

Verne Troyer to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci kina. 49-latka mogliśmy poznać między innymi w takich produkcjach jak: „Parnassus: Człowiek, który oszukał diabła”, „Harry Potter i Kamień Filozoficzny” czy też „Las Vegas Parano”.

źródło: wp.pl / Wolność24.pl

4 KOMENTARZE

  1. Samo zapicie się, bez wlewania alkoholu w gardło przez „osoby trzecie” lub „osoby drugie”, to jeszcze nie samobójstwo.

      • No właśnie! Samobójstwo przy pomocy wódy, to byłoby celowe wypicie litra duszkiem.

  2. Przy jego wzroscie i masie ciala to nawet jedno piwo moglo stanowic smiertelna dawke.

Comments are closed.