Świetlica Wolności dla prawicowej młodzieży! 100% free od socjalizmu

ceremonia otwarcia Świetlicy Wolności fot. Twitter Cezary Kaźmierczak

Bierut, Gomułka i Jaruzelski przewracają się w grobach! W dawnej siedzibie KC PZPR powstaje strefa bez socjalizmu!

Cezary Kazimierczak, Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, i Tomasz Wróblewski, Prezes Warsaw Enterprise Institute, otworzyli wczoraj w Warszawie Świetlicę Wolności. Jak podano lokal przeznaczony jest dla prawicowej, zdroworozsądkowej młodzieży.

Świetlica Wolności mieści się w byłym budynku KC PZPR przy Nowym Świecie. Wybór tej lokalizacji stanowi swoisty chichot historii. W miejscu gdzie dawniej obradowali dygnitarze PZPR mieści się prócz Świetlicy Wolności jak najbardziej kapitalistyczna Warszawska Giełda Papierów Wartościowych.

Otwieramy Świetlicę Wolności

W doskonałej lokalizacji, w centrum Warszawy, przy ulicy Nowy Świat 6/12 (butik C), w pobliżu Placu Trzech Krzyży, otwieramy Świetlicę Wolności. Lokal przeznaczony jest dla prawicowej, zdroworozsądkowej młodzieży. W tym miejscu organizacje młodych będą mogły nieodpłatnie organizować swoje wydarzenia, korzystać ze studia video, spotykać się w celach towarzyskich i rozrywkowych oraz rozwijać profesjonalną karierę, w czym będziemy pomagać.

Świetlica Wolności składa się z trzech poziomów. Na poziomie – 1 znajduje się sala konferencyjna na 60 osób, na poziomie 0 bar i stołówka, na antresoli za około miesiąc mieścić się będzie studio telewizyjne.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zdroworozsądkowe organizacje młodych. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Tomaszem Kołodziejczukiem: [email protected], +48 661 616 522.

Dziękujemy naszym partnerom, firmom Orange Polska, PKP Energetyka, Philip Morris International oraz Fundacji PGNiG, a także innym członkom, którzy wsparli nas w realizacji tego przedsięwzięcia.

W związku z tym, że Świetlica mieści się w byłym budynku KC PZPR, mamy osobistą satysfakcję, ponieważ trochę energii w zwalczanie poprzednich lokatorów w tym miejscu włożyliśmy.

Cezary Kaźmierczak
Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców

Tomasz Wróblewski
Prezes Warsaw Enterprise Institute

2 KOMENTARZE

 1. Socjalizm

  Socjalizm różne przyjmuje imiona,
  Lecz, tak jak dżuma zabiwszy, sam kona.
  (Ten fakt do głównej reguły należy,
  Kiedy pasożyt przesadza w kradzieży.)

  Może być nacjo-, albo internacjo-:
  Sępić pod kruchtą lub pod eurokracją.
  A co ciekawe – kto zaprzecza, kłamie! –
  Swój archeotyp znajduje w islamie.

  Bo czym socjalizm jest ? – jest totalizmem.
  Omnipotencją władzy …IDIOTYZMEM:
  By kupić jednych, drugich okraść musi…
  Wiec ofiarami są ślepi i głusi.

  Czemu socjalizm zawsze bankrutuje?
  Bo on rozdaje, a nie produkuje.
  “Socjalbezpiecznie wam WSZYSTKO urządzę!” –
  Łatwo wydaje sie CUDZE pieniądze…

  Wreszcie socjalizm to rządy pyszałków,
  Co wariatami nazywają śmiałków,
  Dla których życie mniej niż wolność znaczy.
  Socjalizm – sukces życiowych partaczy!

 2. Związkowy pasożyt i banderowski kacap oraz żydłak z zawodu redaktor naczelny pisemek zawsze blisko rządu (obojętnie czy to był SLD, PiS czy PO), któremu nóżka podwinęła się na „Trotylu” zakładają Świetlicę Wolności „dla prawicowej młodzieży”? Równie dobrze Trynkiewicz mógłby założyć kółko różańcowe dla ateistycznej dzieciarni.
  PS. Lista sponsorów pokazuje co to za reżimowe TRUSTowe gówienko przebrane w cukierek.

Comments are closed.