Uczestnicy zabójczego rajdu na Słowacji za kratkami. A słowacka policja szuka kolejnych „rajdowców”

wypadek Dolny Kubin, wrak Porsche Cayenne Turbo fot. Facebook

Szaleli po słowackich drogach superszybkimi samochodami i w efekcie zabili człowieka. Teraz wszyscy trzej Polacy będący sprawcami tragicznego wypadku są znowu w areszcie. Słowaccy śledczy poszukują pozostałych uczestników rajdu.

Łukasz K. i Adama Sz. zostali aresztowani po decyzji sądu okręgowego w Żylinie rozpatrującego zażalenie słowackiej prokuratury. To nie koniec ich problemów. Jak donosi portal brd24.pl słowaccy śledczy zmienili stawiane im zarzuty.

Wg informacji portalu Pravda.sk 42-letniemu kierowcy Porsche Cayenne Turbo grozi teraz od 15 do 20 lat więzienia. Łukasz K. i Adama Sz. zagrożeni są karą pozbawienia wolności od 10 do 15 lat.

Słowaccy prokuratorzy są też w posiadaniu materiałów na temat dwóch pozostałych uczestników nielegalnego rajdu po drogach Słowacji i rozważają postawienie zarzutów także im. Chodzi o kierowców niebieskiego Lamborghini Aventador S i czarnego Forda Mustanga GT.

Wypadek miał miejsce 30 września w okolicy miasta Dolny Kubin. Jego ofiarą jest ojciec podróżującej Skodą słowackiej rodziny. Sprawcy są Polakami, którzy urządzili sobie rajd po słowackich drogach. Jechali Ferrari, Mercedesem i Porsche.

źródło: brd24.pl

1 KOMENTARZ

 1. programy motoryzacyjne dobre to sa te prowadzone przez mechanikow typu Łysy z ‚Shame mood’a’ z miłosnikow 4rech kółek lub profesor kris z youtube.

  A ci laluse jezdzacy reklamowanymi samochodami to gowno wiedza o samochodach.

  Testem na takich dziennikarzy powinny byc tego typu pytania:
  – czy szklanka powinna byc z grubszym czy cienszym denkiem regulujac luzy zaworowe
  – omow zasade dzialania mech roznicowego
  – co to jest sprzęgło viskotyczne
  – co to jest LSD

  a nie jaki charakter ma nic wszyta w tapicerke kanapy w samochodzie lub obicie deski rozdzielczej.

Comments are closed.