Wielka Brytania w szoku. Nauczyciel z Londynu poślubił 13-letnią dziewczynkę. Za to wydalono go ze szkoły, ale nie postawiono zarzutów o pedofilię!

Joshin Nur/ Twitter: London Police
Joshin Nur, angielski nauczyciel, który poślubił 13-latkę/ Twitter: London Police

Wielka Brytania w szoku. 34-letni Joshin Nur otrzymał dożywotni zakaz wykonywania zawodu nauczyciela po tym jak wyszło na jaw, że poślubił on 13-letnią dziewczynkę. Co jest jeszcze bardziej bulwersujące, mężczyzna nie ma postawionych zarzutów prokuratorskich o pedofilie!

Jak podaje portal express.co.uk Joshin Nur był nauczycielem fizyki w jednej z renomowanych londyńskich szkół. Kuratorium od razu po zorientowaniu się, że Nur poślubił 13-latkę został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu nauczyciela.

Co jeszcze bardziej komplikuje jego sytuacje, to jego żałosne tłumaczenia. Nur tłumaczy się, że myślał, że dziewczyna ma lat 18, a nie zaledwie 13.

W pisemnym oświadczeniu Nur stwierdził, że został oszukany przez rodzinę dziewczyny, która skłamała na temat jej prawdziwego wieku.

– Joshim Nur powiedział, że nie był świadomy tego ile dziewczyna ma lat dopóki w 2013 r. nie złożyła zawiadomienia na policję – powiedział przewodniczący rady.

– Nur twierdził, że był przekonany, że jego żona w momencie ślubu miała 18 lat. Istnieje dowód w postaci aktu małżeństwa, który potwierdza, że dziewczynka w momencie ślubu nie miała wcześniej wspomnianych 18 lat. Jednak nie znaleźliśmy dowodu, który potwierdzałby twierdzenie nauczyciela, że nie wiedział ile lat ma jego żona. Zwłaszcza, że przez wiele lat pracował z młodzieżą i z tego względu mógł mieć porównanie – dodał.

Joshim Nur otrzymał więc dożywotni zakaz nauczania w szkołach na terenie Wielkiej Brytanii. Jednak co dziwi, nie zostały postawione mu zarzuty prokuratorskie o pedofilie=ę. Czyżby w Wielkiej Brytanii pedofilia, przynajmniej dla niektórych ras i wyznań była już oficjalnie dozwolona?

Nczas.com/ express.co.uk

3 KOMENTARZE

  1. Cwelandia a nie Wlk. Brytania. Za grosz godności, za grosz jakikolwiek zasad, niedługo te cioty będą ciapatym gały opierdalać.

Comments are closed.