Z ukraińskiego busa wyrzucali śmieci do lasu. Kierowca tira nie wytrzymał i kazał im posprzątać. Zobacz jak to się skończyło [VIDEO]

Interwencja kierowcy tira w sprawie śmieci. Foto: fb
Interwencja kierowcy tira w sprawie śmieci. Foto: fb

W sieci opublikowano nagranie, na którym widać jak z samochodu na ukraińskich rejestracjach, jacyś niewychowani osobnicy wyrzucają śmieci na pobocze, w stronę lasu. Kierowca tira nie wytrzymał i kazał towarzystwu posprzątać. Brawo dla tego Pana.

Panowie ze wschodu poczuli się chyba za bardzo jak u siebie, więc postanowili zrobić syf… a tu niespodzianka.– napisał użytkownik o imieniu Dar0s, który zamieścił wideo na swoim profilu w serwisie Facebook.

Na nagraniu widać, jak z auta na ukraińskich rejestracjach wylatują śmieci. Widzący to kierowca jadącej za tymi brudasami ciężarówki po prostu nie wytrzymał i postanowił interweniować.

Wysiadł z pojazdu i wzburzony skierował swoje kroki w stronę busa. Zapewne w kilku męskich słowach powiedział panom co o tym myśli i co powinni zrobić ze śmieciami. Komunikat dotarł i po chwili jeden ze „śmieciarzy” wyszedł z samochodu i pokornie pozbierał wcześniej wyrzucone śmieci.

Film wywołał w sieci sporo komentarzy. Niektórzy z internautów twierdzili, że polscy kierowcy zachowują się podobne i nie ma sensu piętnować za takie zachowanie tylko Ukraińców.

Polacy robią dokładnie to samo tylko jeżdżą w głąb lasu – napisał jeden z internautów.

17 KOMENTARZE

  • Jebac sukinsynow. Ukraincy to zlo kto tego nie widzi ten duren.
   Oni sa dla nas tym czym muslimy dla zachodu.
   Juz ich jest za duzo w Polsce, a smiecenie to NAJMNIEJSZY problem

  • Już zwracałem ci uwagę fajansie „ojciec” – nie natężaj się, bo ci żyłka pęknie!

 1. „Niektórzy z internautów twierdzili, że polscy kierowcy zachowują się podobne i nie ma sensu piętnować za takie zachowanie tylko Ukraińców”

  Jak to nie ma sensu? Co to za śmieć ludzki anty-cywilizacyjny tak twierdzi? Trzeba uczyć dzikusów elementarnej kultury i nie ma znaczenia czy to są Polacy czy ukraińcy.

 2. Taka ukraińska dzicz wynajmuje masowo mieszkania po sąsiedzku, strasznie brudzą na klatkach, schodowych, potrafią śmieci, pety wywalać z okien, o segregacji śmieci przez Ukraińców to mozna pomarzyć, a koszty utrzymania nieruchomosci przez nich rosną. I niestety dot. to większości wlokących tu swoją azjatycka kulturę.

 3. Ten film oglądałem w sieci chyba z pół roku temu, więc żadna u nowość

  • pomyślałem „odgrzewany kotlet”.. gdzieś na jebzdach czy demotywatorach dawno temu to oglądałem..
   pozdrawiam

 4. to chyba normalne ze u nas beda chcieli zrobic taki sam chlew jaki maja u siebie jak ktos nie mial rodziny na wsi to pierwszy kontakt z tym „dumnym, wielkim narodem” moze byc szokiem

 5. Nie lubię ukraińców ale sorry ten film jest bardzo znany na YT i widać tam Białoruską rejestrację busa.
  Tak że jednak to Białorusini.

Comments are closed.