Ziemkiewicz masakruje feministyczną hipokryzję: Skoro może Biedroń, wnuczek Wałęsy i Smogorzewski to dlaczego ja nie?

Fot. nczas.com
Fot. nczas.com

Znany publicysta Rafał Ziemkiewicz tym razem zmasakrował feministyczną hipokryzję. Bo skąd ta dziwna tolerancja dla bijącego kobiety wnuczka Wałęsy, oblecha Smogorzewskiego czy Roberta Biedronia? Wychodzi na to, że lewacy mogą więcej bo są lewakami.

Bo jak sam Ziemkiewicz napisał jakąś swoją uwagę o feministkach to natychmiast zaczął się klangor:

Warto by do tego dodać przypadek redaktora Stanisława Michalkiewicza, który za wątpliwości wobec wyroku sądu, który przyznał milion odszkodowania za gwałt został odsądzony od czci i wiary przez to samo towarzystwo, które od lat toleruje gwałciciela 13-latki Romana Polańskiego.

12 KOMENTARZE

  • Pierwszy stopień zniewolenia to dać sobie narzucić obca mowę. To nie są żadni geje/wesołkowie tylko zboczeńcy-sodomici-pedały-zboki.
   Nie pozwólcie, aby Wam narzucono język, bo już przegraliście. Czy to jasne?

   Padały trzeba tępić. To jest podstawa zdrowych stosunków w każdym otoczeniu. Czy ktoś się zastanowił czemu u nas na polskiej wsi nie ma pedałów? Na polskiej wsi nie ma żadnych pedałów i innych zboków. Że też nie ciekawi to różnych psychologów i socjologów jak też innych pseudo-uczonych choć przyczyna wydaje się prosta, bowiem każdy na którego padnie nawet cień takowego podejrzenia dostaje natychmiast w ryj i jest usunięty z życia tej grupy w której dotychczas egzystował. Ot i cała tajemnica.

   W przypadku jakiegokolwiek kontaktu z pedałem należy obowiązkowo zadać publicznie przynajmniej dwa proste pytania:
   1. Czy pedał w igraszkach „miłosnych” jest czynny czy bierny?
   2. Czy robi sobie „piąstkowanie”, czy nie?
   Dlaczego różni „prawicowcy”, w telewizyjnych dyskusjach, nie zapytają tego czy innego cwela czy taki Biedroń jest czynny czy bierny? Ktoś wie?

   Nie można pozostawać biernym i tylko narzekać.

 1. Redakcjo, czy wy w ogóle wiecie co słowo „klangor” oznacza? Głupio używać podpatrzonych słów.

 2. Czy redakcja mogłaby się odnieść co do komentarza redaktora Michlakiewicza na temat gwałconej przez księdza 13-latki. Czy popiera wypowiedź Pana redaktora?

Comments are closed.