Królewski ślub na żywo. Wnuczka królowej Elżbiety II wychodzi za speca od tequilli. On nie będzie nosił obrączki, a ona nie przyrzeknie posłuszeństwa [ROYAL WEDDING LIVE/VIDEO]

Księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank i królowa Elżbieta II. Foto: PAP/EPA
Księżniczka Eugenia, Jack Brooksbank i królowa Elżbieta II. Foto: PAP/EPA

Tysiące ludzi przybyło dziś do Windsoru, aby zobaczyć, jak córka Sary Ferguson i księcia Andrzeja – syna królowej Elżbiety II, Eugenia i menadżer Jack Brooksbank zawiązują węzeł małżeński.

Wnuczka królowej, która jest dziewiąta w kolejce do tronu, i menadżer jednej z marek tequili Jack Brooksbank, złożą dzisiaj swoje śluby w gotyckim otoczeniu XV-wiecznej kaplicy św. Jerzego na zamku Windsor.

Królowa Elżbieta II i książę Filip, książę Karol – bez żony Camilli – księżna Katarzyna i książę Filip, księżna Meghan Markle oraz książę Harry będą uczestniczyć w królewskiej uroczystości, dołączając do 850-osobowej listy gwiazd, członków rodziny królewskiej i innych VIP gości.

Matka panny młodej, Sarah Ferguson, będzie miała okazję, aby powrócić do królewskiej owczarni po jej rozwodzie z synem królowej i księcia Filipa, księciem Andrzejem.

Mówi się, że Ferguson jest „strzępkiem nerwów” przed spotkaniem ze swoim byłym teściem, księciem Filipem , który nigdy jej nie wybaczył skandalu, który wywołała, kiedy została złapana w niesławnym „ssaniu palca” potentata naftowego Johna Bryana.

Dumny ojciec, książę Yorku Andrzej, poprowadzi swoją 28-letnią córkę do ołtarza.

W wywiadzie telewizyjnym przed ślubem, 32-letni Brooksbank złożył hołd swojej przyszłej żonie, nazywając ją „jasnym świecącym światłem”.

28 letnia księżna Eugenia mówi o swoim przyszłym mężu, że jest „skromnym i wielkodusznym” człowiekiem. Powiedziała, że Brooksbank miał zdolność „sprawić, że wszyscy czują się wyjątkowi”.

Królewski ślub zaczyna się o 11 rano (12.00 czasu polskiego), godzinę później niż ślub Harry’ego i Meghan. Królowa przybędzie o 10.52 (11.52 w Polsce).

Ujawniono, że Brooksbank nie będzie nosił obrączki, a Eugenie nie przyrzeknie, że ​​będzie posłuszna swojemu mężowi.

6 KOMENTARZE

  1. Chwalmy Pana !
    Ze jedno jest jeszcze baba a drugie chlopem…dobre i to.

  2. „..odeprzeć wielki dzień” do huja co wy tam pijecie?a może imigranci wam robią korektę???

    • Ja tylko zauważę, że rodzina krolewska kosztuje Brytyjczykow mniej niż kancelaria prezydenta Polakow w ma te same uprawmienia. Dodatkowo Brytyjczycy oszczedzają na durnych wyborach i zarabiają krocie na monarchii, ktora jest atrakcją turystyczną. Do Polski, Niemiec czy Francji nikt nie przyjeżdza ogladac prezydenta.

  3. Oj nie wróże mi szczęśliwego pożycia małżeńskiego. Daje im góra 3-4 lata…

Comments are closed.